Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Arūnai, galiu nuliūdinti, gero garso e46 modelyje nebus. Gausi labai stiprų priešbosį su abejotina artikuliacija, stiprią aukštų juostą, labai prastą vidurį. Bendras rezultatas ganėtinai vidutinis. Dariau kelias šias auto, viena buvo su analogiškais dinamikais iš SPX-17T ir pilnu u-dimension forte komplektu. Grotuvas man atrodo buvo originalas.
Kiek pamenu, sau buvau pasidaręs išvadą, jog šiai auto būtinai reikia trijuostės arba prastinti priešbosį iki 13 cm su visu iš to išplaukiančiu. F1 situaciją pagerintų, vietoje gamyklinio. Nebent nauji originalūs grotuvai yra kokybiškesni ir bus kažkiek geresnis rezultatas nei aš turėjau.


Kad aukštesnė, tai taip, kad gilesnė tikrai nesutinku. Kuo garsiakalbiai arčiau ausų, tuo mažiau gylio bus. Juo labiau, kad keliant į viršų aukštus, labai smarkiai skiriasi atsumas nuo kairio/dešinio iki klausytojo ausų. Iš karto bus būtina laikų korekcija su viskuo iš to išplaukiančiu... Jeigu atsumas nuo vidurio ir aukšto iki ausų bus identiškas, ir vidurys bus ne žemiau kaip kelio lygyje, tuomet rezultatas bus neblogas.
Nekalbu apie aukštus nukreiptus į stiklą ir maitintis atspindžiais, čia apskritai yra mano manymu prastas kelias.

Nu ziuresim. Jei reiks tai trecia juosta sumontuosim. Nors pradziai bandysiu dvijuoste. Kas del grotuvo tai esamas daug pranasesnis uz anksciau montuotus i situs modelius orginalius.