Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 42

Tema: Atsiųsk puštalietą ;)

Hybrid View

  1. #1
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Manau pontifikas pakankamai blaivaus proto, kad neužsiimtų tarpininkavimu perkant ginklą. Tam yra pakankamai daug priežasčių net ir tokiu atveju, jeigu realus pirkėjas su realia licenzija įsigyti. Visų pirma, manau jog pontifiko bandymas siųsti ginklą, jam kainuotų minimum pakliūti į JAV teisėsaugos akiratį ir išlaidomis geram advokatui.
    Tavo vietoj bandyčiau tartis su pačiu siuntėju, siuntimui daug nesutaupysi šiuo atveju. Taip pat pašte pasitikrink kokiu būdu galima siųsti ginklą. Nemanau kad paprastu paštu leistina.
    na sorry , bet usa istatymu aš nežinau bet ir neprašau pontifiko net bandyti siūsti "aklai", o pirma išsiaiškinti ten galiojančius istatymus ir draudimus kas galima ir ko ne. siuntimui nesutaupysi, bet pigiau nei pirkti jau parsiūstą net tokiu atveju jei tas kas parsisiuntė siuntė urminį kieki. nes tarkim c kategorijos snaipingo rungčiai ilgaji šaunamaji ginkla parsisiunčiau iš švedijos už 650 kronų + ginklas 8000 išėjo apie 2800 litų. perkant balticarms ar pan kaina to paties ginklo nuo 3500 iki 4200. parvežimo paslauga buvo fedex kompanijos. pristatė per 9 dienas pardavėjas Sunnanvägen 14 S, 222 26 LUND hammerarms.com taigi geriau pamidžioti departamento slenkstį ir gavus leidima vežtis pačiam nei pirkti nuėjus i parduotuvę o dar geriau i ginklu fonda nes kainos užkeltos žiauriai. man vienintelis trūkumas ir kalbos nemokėjimas nes visada bendrauju emeilu o tai užtrunka nes naudoju vertėjo paslaugas atsakymams rašyti. telefonu būtų greičiau...

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    turėjau ne savo, bet priskirta man ir šia veikla užsiėmiau 5 metus
    armijoi ir aš turėjau, turiu ir dabar tik ne a, o c ir b kategorija ir kiekviena mėnesį iki krizės iššaunu po 2-4 šimtus šovinių (daugiau neuždirbu) dabar senokai nešaudžiau jau nuo spalio gal.
    Last edited by Edmas; 2009-05-02 at 12:05 AM.
    +37061857133 edmas

  2. #2
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    To "Omsonass" - jei dirbai LK, tai dar nebutinai saudei iki ziaukciojimo... O tik dusyk per metus koviniais - ir tai limituotai. Na - buna gal ir dazniau, jei pagal plana.
    Cia toks draugiskas pastebejimas, jei ka...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT