Čia diskusija yra apie net nežinau, ką ar tai savo ego patenkinimą ar dar kažkokias kosmines materijas. Bet paskutinis Artūro postas yra labai protingas, tik iki jo reikia subręsti. Tai, kad aš čia jau esu senis nors realiai nuo kokiu 1997 metu pradėjau klimpti į šį liūną,nes 78 jau pamačiau dienos šviesą Manau visi šie ginčai ir tie banai yra jaunatviško maksimalizmo pasekmė, nes žinios dabar yra visur. Tačiau jos yra labiausiai orientuotos per marketingą. Kaip aš ankščiau čia rašiau turbūt šios temos įžanginę temą ( kad forumas reikalingas tik situacijai stebėti) tai norėdamas patikrinti ar aš teisus, padariau galvų testą. Rezultatai buvo labai netikėti, bet pagrindinio rezultato nėra, forume nevyksta diskusija šiuo klausimu. O diskutavo vienas Artūras M. kodėl taip yra????
O mano nuomone yra ta, kad kiti tiesiog neturi savo nuomonės ir tyli pabrukę uodegas, nes jie gi žino iš aplinkui esančios informacijos, kad yra taip ir nekitaip, o tiesa kaip visad kažkur tenai tarpelyje.
Šeip gal Artūras ir yra per daug kategoriškas, bet tai jo būdas ir ten tikrai atsispindi patirtis, sakau pagal savę, geras daiktas ir afrikoje daiktas.
Gal Artūrui reiktu pakeisti parašą Į BOSAS jis tam turi pilną teisę, nes jis ištikrūjų yra šiame forume BOSAS.
Dar pabaigai manau kad kaip ir visur kažkas prasideda, kažkas baigiasi, pasikeičia ir šitas forumas yra ant to slenksčio ar klimpti į marketingą ar bandyti išlikti tokiu kokiu jis buvo sumastytas?