Sveiki,

Isipaisysiu iskart i foruma su klausimais, kurie sio forumo senbuviams turbūt igriso iki gyvo kaulo. Na, bet tikiuosi kantrybes dar užteks mano pasvaisciojimams.
Situacija tokia, jog yra VW Golf IV su visiskai stock'inem kolonelem ir apskritai, viskuo kas ten turi grot. Esme ta, jog esu visiskai priklausomas nuo žemo daznio ir slėgio(na, taip, budulio stiliuj, bet vokieciu gatves nezadu drebint ). Taigi, iskart atsakau i klausima, ko man reikia. Reikia man gero zemadaznio ir stiprintuvo jam palaikyti. žinoma, desiu ir kazkokius aukstus ir vidutinius, tačiau jiem tokio kruopstumo, matyt, neskirsiu. Tai va, pinigu taipogi nera daug. Zemadazniui + stiprintuvai galeciau skirti apie 800Lt. Is bėdos iki tukstantelio kaip nors sukrapstyciau. Klausoma muzika tikrai nereikalauja kokybės ir kaip tik norėčiau pabrezti, jog nerasytumet komentaru su "nera kokybės" kontekstu. žinoma, ji turėtų buti proto ribose, bet jazz'o ar klasikos tikrai nesiklausysiu. Pagrinde gros hip-hop'as. Gero HH gabalo as nelabai isivaizduoju be rimto ir gero žemo. Apibendrinus - 1000Lt > subas + stiprintuvas. Tiesa, dėžes taip pat nesiryzciau pats darytis, taigi nuo grynos sub'o + stiprintuvo kainos galima numusti simta(+-?) litu uz dėžes pagaminima.
Pastebejau, jog daug kas siulo biudzetini iVolga 12c. O bet tačiau, patirties apie si aparata neturiu ir nežinau ar jis gros pakankamai, nes, kaip ir minejau, esu žemo manijakas. Pas drauga nupirktas BlauPunktas koks tais uz 300Lt. 250RMS ir 750Peak'as. Na, bet jis man negroja, nors tu ka. Groja kažkaip kietai, nemaloniai. As atvirksciai, noriu minksto, be didesnio ardymosi.
Nuziurejau Pioneer'iu su 400RMS'u, bet cia pavartes pamačiau, jog jis is esmės nieko vertas. Alpine Type-R, regis, man per brangus. Taigi, laukiu Jūsų pasiulymu ir dekoju uz sugaista laika. būtų labai malonu, jei parasytumet tikslenius modelius ar variantus, nes bendra vaizda as jau ir dabar susidares, tik dvejones baigia sugniuzdyt...



Na ir paskutinis klausimas...Kuriame isduosiu savo "zalumo" lygi Tarkim susiperku virsuje mineta komplektacija ir pradedu zvalgytis i kitus komponentus. Klausimas : ar nusipirkus grotuva su 4x50W isejimais galeciau nuo jo naudotis keturis isvedimus dviem elipsem gale ir kazkokiam priekiui? Ar tureciau pirkti atskira stiprintuva pastariesiems komponentams? Beje, kaip ir minejau, siem dalykam skirsiu mažiau dėmesio ir, greiciausiai, pinigu. Tikiuosi grotuva bei 4-is grojancius dalykus susipirkti uz ~500-700Lt(kadangi mazai domėjausi siais, tai ir kainu visiskai nenumanau).


Iskartojo dekoju uz pagalba. Kaip manot, ar uz savo varganus 1700Lt~ įmanoma nuzudyt pora kuno lasteliu del daromo slėgio ar nelabai?