Citata Saulidze rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Artūrai, suprantu tavo norą siekiant visus žalius supažindint su "tikru" garsu, tačiau nesuprantu tavo požiūrio į viso šito reikalo platinimą, taip atrodo, kad visko nori iškart.
Iki tavo atsiradimo pasaulyje gyvenimas taip pat vyko ir buvo gero garso mėgėjai, jie kūrė, platino savo idėjas ir tt. Vyksta ir dabar, gal tik matydami realią situaciją, tie entuziastai nenori kištis. Labai naiviai atrodo tavo įsitikinimas, kad tokiais straipsniais ką nors sudominsi. Mano nuomone, jeigu ką darai, reikia daryti gerai. Negali daryti gerai, nedaryk nieko, bus mažiau žalos. Ir nereikia teisintis, kad spauda nespausdins kitokių straipsnių. Lai nespausdina Taip pat nereikia stengtis priversti kaip galima daugiau individų susidomėti geru garsu. Kam? Kokiu tikslu? Mano jaunystės laikais buvo tie, kurie tampėsi VEF'us, importines „dešras bei batonus“ ir kt. ant pečių ir jų skleidžiamas triukšmas (iškraipytas garsas nuo perkrovimo) dergė aplinką. Tačiau jei didžiavosi savimi ir jiems atrodė, kad visi jais žavisi. Dabar situacija pasikeitus, automobilis prieinamas visiems, ir tas pats supratimas persikėlė į automobilį. Žinoma prieš tai dar yra kompiuteriai ir tt. Vėl gi girdim iškraipymus tik žymiai platesniame spektre ir didesne amplitude. Ir aš tikrai neverkiu, kad mažai gero garso mėgėjų, aš tik konstatuoju faktą - jų yra ~1% nuo visos populiacijos. Mano tikslas yra toks, kad tas 1% rinktųsi čia, kartas nuo karto susiburtų offline pasidalinti savo mintimis ar paprasčiausiai įkalus tauraus gėrimo pabūti bendraminčių tarpe. Pagerėjus ekonominei situacijai, bus galima galvoti toliau. Beje, tie kuriems reikia švaraus bet gerokai didesnio nei 90 dB garso slėgio, taip pat nelabai įdomūs. Sutinku, jie jau pažengę, tačiau triukšmas kenkia aplinkinių sveikatai

Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Šito nesupratau... Tai ir pas mane pagal mano skonį suburta sistema mašinoje, tai ir mano kelias vadinasi originalus. Kaip ir tūlo jaunuolio iš kokio Raukčių kaimo su elipsėm palangėj slidėj leistarankėj - irgi pagal jo skonį. Namie irgi per kompą galiu žiūrėt klausyt. Kaip ir kas trečias žmogus šiai dienai. Čia kur tas p. Artūro S. išskirtinumas ar dar kažką? Pas daug ką šie dalykai atitinka minėtus išskirtinumo kriterijus. Prašom paisyti lygiavos principo.
Neapsimesk nesuprantančiu, nežinau kas pas tave suburta, bet esu įsitikinęs, kad greičiausiai suburta siekiant turėtį komercinį semi demo car'ą, kad galėtum potencialiems pirkėjams „parodyti“ kaip reikia daryti. Iš esmės, taip jau yra, kad šioje srityje aktyviai dirbantys pardavėjai yra priversti savo sistemą pastoviai modifikuoti naujais elementais iš savo siūlomo asortimento, ir kas įdomu, dažniausiai tai būna elementai, nuo kurių gaunamas didžiausias pliusas
Gal ir blogai, kad turiu susidaręs stereotipą, apie dabartinį garsą automobilyje negirdėję tavo ir kitų darytų automobilių, tačiau kažkodėl man atrodo, kad nelabai klystu... Vis tik labai neblogai žinojau šios srities realijas, žinau kas kalbama tarp dirbančiųjų ir kaip kinta kalba prie klientų. Yra kaip yra...

P.S. Viskas yra mano IMHO ir nereikia bandyti kažką įrodinėti ar būtinai paneigti. Priešingos nuomonės taip pat laukiamos, tik nebūtina užsiimti įrodinėjimais.