Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 14 iš 14

Tema: jl12w1 vs focal 30A1

  1. #1
    Aktyvus Litovcas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2007
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    267
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą jl12w1 vs focal 30A1

    sveiki.
    kuri suba geriau rekomenduotumet?
    priekiniai komponentai rs-audio spl 165
    subas gros nuo TMA500.1
    muzikos zanras ivairus..
    gal ka nors uz panasia kaina galit rekomenduot?
    noretusi mazesnes dezes (iki 50L) minksto zemo ir t.t. ir nedaug veluojancio

  2. #2
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    39
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    nu tai turetu buti 10" subas uzdaroje dezeje ar as klystu?

  3. #3
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Viskas priklauso nuo to kiek to boso reikia.
    Gal ir 10" uztektu.
    o daugeliui 12" uzdara deze buna ~30-35 ltr. taip kad 50 ltr ir neprireiks.
    Beje kuo subo diametras mazesnis tuo jis greitesnis bus uz savo didesnyji broli - maziau veluojantis.

    Focal nebus minkstas, o JL bus svelnus minkstas, bet nebus galingos smugio bangos (nemoku cia issireiksti ) ir t.t.
    siaip kaip konkurenta uzskaityciau Alpine swr - iskaitant, kad kaina tikrai nedaug skiriasi jo nuo minetu subu rinkciausi swr.
    Siaip Helix P subai neblogi ir t.t.

    permazai info - nepamineta masina ir norimas subo garso kiekis, koks dezes tipas pageidaujamas ir t.t.

  4. #4
    Aktyvus Litovcas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2007
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    267
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    masina Rover 600 sedanas
    subo reikia lb kadangi komponentais esu nusivyles (na dar neaisku gali but magas(pioneer p80) xerovas arba stiprintuvas(jl4300)) nes neisgroja zemesniu dazniu nei trupucio...
    tarkim kad visa diapazona 20<>60 HZ isgrotu vien subas

    p.s. 10" nepatinka nes nuo aukstai kabina... noriu butent 12"...tegul truputi daugiau veluoja betgarsa isduoda gera

  5. #5
    Savas egixx is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Raseiniai
    Amžius
    34
    Žinučių
    403
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    O tu dureles komponentam paruošęs?

  6. #6
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Litovcas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    masina Rover 600 sedanas
    subo reikia lb kadangi komponentais esu nusivyles (na dar neaisku gali but magas(pioneer p80) xerovas arba stiprintuvas(jl4300)) nes neisgroja zemesniu dazniu nei trupucio...
    tarkim kad visa diapazona 20<>60 HZ isgrotu vien subas

    p.s. 10" nepatinka nes nuo aukstai kabina... noriu butent 12"...tegul truputi daugiau veluoja betgarsa isduoda gera
    paistalai su kabinimu nuo aukstai - JL 10w7 tau uzkabintu taip zemai, kad net kiti 15" taip nesugebetu.
    Ir manau kad jei butu gerai sumontuota - tai neparodzius tau subo nelabai tu su ausim ir atskirtum kur 12" ir 10" gylio poziuriu, o ne galingumo.

    kadangi masina - sedanas manau 12" bus geriau, nes 10" gali ir trukti (jei negalinga desi ir i uzdara deze)

    Pirk koki SWR ir neprasausi - 400 lt (uz tiek galima gauti internete paieskojus nauja) jis tikrai atgroja ir deze nedidele galima jam itaisyti ~25 ltr, JL 12w1 asmeniskai man groja graziai, bet truksta jam atakos ir smugio (lengvas jis man nera to tokio tikrovisko smugio).
    Focal nepirkciau.

  7. #7
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    pats turiu mb quart dsg 216 man jie kabina nuo 50 ir zemiau, aisku nera nei gylio kiekio didelio, bet ir tavo komponentai yra kito kainos, turbut ir kokybes lygio, pabandyk bedu paieskotyi instale

  8. #8
    Aktyvus Litovcas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2007
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    267
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata egixx rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O tu dureles komponentam paruošęs?
    savaime suprantama... bitumas ant abieju skardu + pusta guma irgi ant abieju....(ant isorines skardos pusta guma 12mm o ant vidines 8)
    podiumai daryti paties http://picasaweb.google.lt/lh/photo/...eat=directlink

  9. #9
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Litovcas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    savaime suprantama... bitumas ant abieju skardu + pusta guma irgi ant abieju....(ant isorines skardos pusta guma 12mm o ant vidines 8)
    podiumai daryti paties http://picasaweb.google.lt/lh/photo/...eat=directlink
    pas mane toki patys midai ir priešbosio taipogi mažoka, bandysiu persidaryti podiumus, nes kai pats dariau tai žinau, kad nevisai teisingai padaryti su šių komponentų aukštadažniais tai vargsi jie nuo stiklo gal kiek švelnesni pasidaro, o šiaip esu klauses juos bmw sumontuotus kampuose prie koju tai visai neblogai kabina ir nuo žemiau, vadinasi jie reikalauja tinkamos instaliacijos ir gali užgroti. As galvoju daryti jiems dėžutes, bet negaunu niekur jų parametrų.

  10. #10
    Savas Vaidusis is on a distinguished road Vaidusis's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    Kaunas-Garliava
    Amžius
    38
    Žinučių
    731
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kleckas78 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    paistalai su kabinimu nuo aukstai - JL 10w7 tau uzkabintu taip zemai, kad net kiti 15" taip nesugebetu.
    Ir manau kad jei butu gerai sumontuota - tai neparodzius tau subo nelabai tu su ausim ir atskirtum kur 12" ir 10" gylio poziuriu, o ne galingumo.

    kadangi masina - sedanas manau 12" bus geriau, nes 10" gali ir trukti (jei negalinga desi ir i uzdara deze)

    Pirk koki SWR ir neprasausi - 400 lt (uz tiek galima gauti internete paieskojus nauja) jis tikrai atgroja ir deze nedidele galima jam itaisyti ~25 ltr, JL 12w1 asmeniskai man groja graziai, bet truksta jam atakos ir smugio (lengvas jis man nera to tokio tikrovisko smugio).
    Focal nepirkciau.
    Pirmiausia kalba eina apie subus 300-400Lt su dėže, taigi, apie visokius w7 paistyt nebūtina... o antras dalykas, ar focal esi bandęs, ar tik šiaip sakai kad nepirktum?
    Rover 600
    Hertz Mille
    Audison LRx

  11. #11
    Aktyvus Kleckas78 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Amžius
    45
    Žinučių
    258
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vaidusis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pirmiausia kalba eina apie subus 300-400Lt su dėže, taigi, apie visokius w7 paistyt nebūtina... o antras dalykas, ar focal esi bandęs, ar tik šiaip sakai kad nepirktum?
    Pats sakiai kad 10" - tai reiskia kad nuo aukstai kabina
    As paneigiau tavo neteisinga minti ir tiek, ir kaip pavizdi paemiau JL w7 ir tiek, nei to subo tau siuliau nei ka.

    Focal suba - taip esu klauses ir visiskai man nepatiko ir tiek, bet tai tik mano nuomone gal kam ir patiks.

    o jei suba paimsi uz 400 tai uz 100 lt gali normalia deze pasidaryti pagal savo bagazine ir t.t.
    ir ta 100lt verta damesti 100%, o jei nesugebi pasidaryti pats tada jau daugiau lt iseis.

    ir prie tavo komponentu prastesnio uz swr subo nedeciau nes viska sugadins tiktai ir tiek.

  12. #12
    Aktyvus Litovcas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2007
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    267
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    nesipeskit... as taip rasiau o ne Vaidusis del kabinimo nuo aukstai...
    ilga laika grojo magnatas expess12 fone ir buvo puse velnio....kol nesudege antrakart...

  13. #13
    Savas Vaidusis is on a distinguished road Vaidusis's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    Kaunas-Garliava
    Amžius
    38
    Žinučių
    731
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Aš gerai pagalvočiau apie kokį JL w3 ar Alpine SWR naudotą už tą kainą...
    Rover 600
    Hertz Mille
    Audison LRx

  14. #14
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kleckas78 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    paistalai su kabinimu nuo aukstai - JL 10w7 tau uzkabintu taip zemai, kad net kiti 15" taip nesugebetu.
    Ir manau kad jei butu gerai sumontuota - tai neparodzius tau subo nelabai tu su ausim ir atskirtum kur 12" ir 10" gylio poziuriu, o ne galingumo.

    kadangi masina - sedanas manau 12" bus geriau, nes 10" gali ir trukti (jei negalinga desi ir i uzdara deze)

    Pirk koki SWR ir neprasausi - 400 lt (uz tiek galima gauti internete paieskojus nauja) jis tikrai atgroja ir deze nedidele galima jam itaisyti ~25 ltr, JL 12w1 asmeniskai man groja graziai, bet truksta jam atakos ir smugio (lengvas jis man nera to tokio tikrovisko smugio).
    Focal nepirkciau.

    o kiba w7 labai tikroviskai groja? galvojau kad zemas kaip tik turi but lengvas tvirtas greitas tikslus. arba mano arba jusu muzikos supratimas siek tiek klaidingas
    groja kaip iš kibiro

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT