Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 23 iš 23

Tema: Programa CD irasymui

Hybrid View

  1. #1
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki. O kaip su muzikos lossless formato įrašimu, kai turiu ne FLAC, o ape failą ? Tarkim galiu susitaikyti su tuo, kad kompaktas bus vieno takelio (nes visi mano turi ape kompaktai yra vieno takelio, t.y. visi kompakto tekeliai sudėti į vieną failą, peršopkt nuo vieno takleio prie kito galiu tik paisleidęs nuorodinį failą (cue). bet su kokia programa man šitą "monolitinį" komaktą įsirašyti į CDR taip, kad skaitytų paprastas cd grotuvas ir kokybės praradimas būtų kuo mažesnis? Nes naudojant Nero kokybė tikrai pastebimai krenta, nors naudoju labai paprastą audiosistemą. Gal yra kažkas geriau nei Nero ir jei yra tai kokie setup'ai. Ačiū.

  2. #2
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Sigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki. O kaip su muzikos lossless formato įrašimu, kai turiu ne FLAC, o ape failą ? Tarkim galiu susitaikyti su tuo, kad kompaktas bus vieno takelio (nes visi mano turi ape kompaktai yra vieno takelio, t.y. visi kompakto tekeliai sudėti į vieną failą, peršopkt nuo vieno takleio prie kito galiu tik paisleidęs nuorodinį failą (cue). bet su kokia programa man šitą "monolitinį" komaktą įsirašyti į CDR taip, kad skaitytų paprastas cd grotuvas ir kokybės praradimas būtų kuo mažesnis? Nes naudojant Nero kokybė tikrai pastebimai krenta, nors naudoju labai paprastą audiosistemą. Gal yra kažkas geriau nei Nero ir jei yra tai kokie setup'ai. Ačiū.
    Į Easy CD-DA Extractor įmeti cue failą ir rodys atskiras dainas su šia programa gali tiesiai rašyti į cd

  3. #3
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ačiū, jau siunčiuosi iš rutracker tą programėlę
    EDIT: viskas veikia, jau įsirašiau kelis kompaktus, dėja garso kokybės nuostolis vistiek jaučiasi, čia graičiausiai dėl šito mano CDroma'as bus kaltas, bet va kad vientisas takelis išsiskaido atskirais gabalais tai čia yra super
    Last edited by Sigis; 2012-09-19 at 10:37 PM.

  4. #4
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Sigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ačiū, jau siunčiuosi iš rutracker tą programėlę
    EDIT: viskas veikia, jau įsirašiau kelis kompaktus, dėja garso kokybės nuostolis vistiek jaučiasi, čia graičiausiai dėl šito mano CDroma'as bus kaltas, bet va kad vientisas takelis išsiskaido atskirais gabalais tai čia yra super
    patarimas įsigyk seną cd-rom rw, kad galėtai rašyti kuo lėtesniu greičiu aš pats tam turiu išorinį įrenginį.

  5. #5
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tas tai taip, nes mano cd rom'as mažiausią įmanomą greitį duoda 8x (tokiu ir rašau), kažkada turėjau kompą, kur cdrom'as leisdavo rašyt 2x, bet tais laikais dar nieko nežinojau, kad be mp3 dar yra ir lossless formatai, tai kompą muzikos rašymui iš vis labai mažai naudodavau. O gal galėtum prie visko patarat/rekomenduot kokį nors konkretų įrenginį, nes kompiuterinėj technikoj supratimo iš vis neturiu, tai nenoriu kokio niekam tikusio daikto nusipirkt.

  6. #6
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Sigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tas tai taip, nes mano cd rom'as mažiausią įmanomą greitį duoda 8x (tokiu ir rašau), kažkada turėjau kompą, kur cdrom'as leisdavo rašyt 2x, bet tais laikais dar nieko nežinojau, kad be mp3 dar yra ir lossless formatai, tai kompą muzikos rašymui iš vis labai mažai naudodavau. O gal galėtum prie visko patarat/rekomenduot kokį nors konkretų įrenginį, nes kompiuterinėj technikoj supratimo iš vis neturiu, tai nenoriu kokio niekam tikusio daikto nusipirkt.
    kad naujo turbūt nerasi kad lėtai rašytų, čia gal turguje reikia ieškotis, o kokio gamintojo tai nežinau, aplamai jei rasi normaliai veikiantį tai reikia džiaugtis

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT