Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 123

Tema: Sq galva

Hybrid View

  1. #1
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    o tai tie grundig verti ko nors, kažkaip neteko girdet apie juos

  2. #2
    Jaunius M-Tech is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2011
    Amžius
    41
    Žinučių
    13
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o tai tie grundig verti ko nors, kažkaip neteko girdet apie juos
    Asmeniškai man tai vienas iš gyviausiai/gražiausiai skambančių senų/mažai kam žinomų grotuvų. Vienintėlis rimtas Grundigo automobilinis grotuvas

  3. #3
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Citata M-Tech rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Asmeniškai man tai vienas iš gyviausiai/gražiausiai skambančių senų/mažai kam žinomų grotuvų. Vienintėlis rimtas Grundigo automobilinis grotuvas
    juk labai konkrečiai parašyta - autorius mano , kad tai vienintelis grojantis nurodyto modelio grundig grotuvas tarpe kitų grundig grotuvų. o kitą sakinį šiek tiek pataisom : vienas iš senų grundig grotuvų - mažai kam žinomas kaip gyvai/gražiai skambantis

  4. #4
    Naujokas experiment is on a distinguished road experiment is on a distinguished road experiment is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    63
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata helix rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    juk labai konkrečiai parašyta - autorius mano , kad tai vienintelis grojantis nurodyto modelio grundig grotuvas tarpe kitų grundig grotuvų. o kitą sakinį šiek tiek pataisom : vienas iš senų grundig grotuvų - mažai kam žinomas kaip gyvai/gražiai skambantis
    Na jei nuo rimtų vertų pagarbos ir diskusiju dasirydenom iki Griundingų, tai reikia pamyneti ir Clatronicai tuoj pradės kai kam but muzikalus ir švelnus, aisku tik tam kas kitų ir negirdėjo. Kiekvienas brandas turi savo MUZIKALIAUSIA aparatą

    Bet šitoje temoje daug naudingos ir įdomios informacijos besidomintiems ir beieškantiems naujų atradymų

  5. #5
    Jaunius M-Tech is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2011
    Amžius
    41
    Žinučių
    13
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata helix rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    juk labai konkrečiai parašyta - autorius mano , kad tai vienintelis grojantis nurodyto modelio grundig grotuvas tarpe kitų grundig grotuvų. o kitą sakinį šiek tiek pataisom : vienas iš senų grundig grotuvų - mažai kam žinomas kaip gyvai/gražiai skambantis
    Vat būtent kolega tą ir norėjau pasakyti
    Aš tenorėjau pasakakyti kad Grundig SCD 5390/5690 skambėjimas asmeniškai man labai išsiskiria iš daugėlio kitų "šerpatrebų" į gerą pusę.
    O kolegai extreme ačiū už paaiškinimą kas yra geras grotuvas, manau kad nebeverta teršti šios temos aptarinėjant Grundig "šarmankę"
    Last edited by M-Tech; 2012-01-15 at 04:37 PM. Priežastis: kl

  6. #6
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata M-Tech rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Vat būtent kolega tą ir norėjau pasakyti
    Aš tenorėjau pasakakyti kad Grundig SCD 5390/5690 skambėjimas asmeniškai man labai išsiskiria iš daugėlio kitų "šerpatrebų" į gerą pusę.
    O kolegai extreme ačiū už paaiškinimą kas yra geras grotuvas, manau kad nebeverta teršti šios temos aptarinėjant Grundig "šarmankę"
    Aš manu labai korektiškai paaiškinau i ką reiktų kreipt dėmsį.
    Kaip ir betkurioje srityje mes visuomet lygiuojames į geriausius, o nei i pilką masę. Fakatas ir tarp tokiu modeliu atsiras maloniai grojančių, bet jei žmogus prakalbo apie tokius grotuvus kaip drx9255 ar p90 ir pan. manau jis kartele užsikėlė ganėtinai aukštai todėl tokieks kaip grundig vdo ar becker jau nėra ką veikt. Jie džiugins kitus klausytojus.

  7. #7
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    iš esmės grojantys grotuvai yra aiškus visam pasaulyje ir dviračio nebeišrasim, reikia rinktis iš žinomu arba burti DAC'us su multimedijom.
    Kadangi mūsų rinka jau visai sumažėjus, tai grojantys daiktai jau radę savo šeimininkus, manau jei nėra galimybės ir noro siųstis iš užsienio, reikia griebt kas dar yra, o yra nebe tiek jau daug

  8. #8
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aš manu labai korektiškai paaiškinau i ką reiktų kreipt dėmsį.
    Kaip ir betkurioje srityje mes visuomet lygiuojames į geriausius, o nei i pilką masę. Fakatas ir tarp tokiu modeliu atsiras maloniai grojančių, bet jei žmogus prakalbo apie tokius grotuvus kaip drx9255 ar p90 ir pan. manau jis kartele užsikėlė ganėtinai aukštai todėl tokieks kaip grundig vdo ar becker jau nėra ką veikt. Jie džiugins kitus klausytojus.
    paaiškinai kaip niekada korektiškai ir aiškiai, buvo idomu perskaityti.(tikrai be pikčio )

  9. #9
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    šiaip diskusija ne apie grundig ir aš jo specialiai neieškau. Nupirkčiau tam,kad turėt nors manau kad niekas man jo nepasiūlis. Kol kas esu gavęs tik vieną drx9255 mane dominantļ paisiūlimą su realia kaina.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT