+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 14 iš 14

Tema: gal kas esate čiupinėję poweramper xp 2100?

  1. #1
    Naujokas kalimciks is on a distinguished road kalimciks's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Telsiai-Vilnius
    Amžius
    36
    Žinučių
    72
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą gal kas esate čiupinėję poweramper xp 2100?

    idomu pasidarė dėl šito stiprintuvo,gal kas iš forumiečių yra susidūrę su šiuo daiktu,kokie atsiliepimai,įspūdžiai? internete informacijos apie jį labai mažai...norėčiau jungti jl audio 12w6 subwooferį...su kokiais stiprintuvais jį galėtumėt palyginti?
    pioneer-p80rs *seas lotus RT27F *polk audio sr6500 *tru tecnology b-475 *polk momo c 300.2 *jl audio 12w6v2 *signat instaliacija

  2. #2
    Aktyvus mariux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2008
    Žinučių
    157
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    jeigu nemaišau, tai turėjau tokį. vienas prie vieno lyginau su jl audio 500/1v2, tai mano ausim vertinant jl'as gauna i vienus vartus.. Gal i audison wrx panašu - toks šiltas, sodrus bet greitas grojimas.. o kaip tu jungsi sawo w6? ant 8 om? šiaip daiktas tikrai rimtas.

  3. #3
    Aktyvus mariux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2008
    Žinučių
    157
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    pasirodo pas mane buvo 2150

  4. #4
    Naujokas kalimciks is on a distinguished road kalimciks's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Telsiai-Vilnius
    Amžius
    36
    Žinučių
    72
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    is esmes viskas tas pats...tik, kad mano nurodytas modelis silpnesnis
    pioneer-p80rs *seas lotus RT27F *polk audio sr6500 *tru tecnology b-475 *polk momo c 300.2 *jl audio 12w6v2 *signat instaliacija

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Geri stiprintuvai, visi jlai rūko.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Poweramper geri stiprintuvai ir mineto stiprintuvo garsas tikrai nepanasus i WRX ir aplamai i audison, labiau priskirciau prie DLS. Pakankamai saltas su gera dinamika ir geru viduriniu registru. Lyginant su JL tai Poweramper ir JL skirtingo pasaulio stiprintuvai. vieni muzikai kiti popsuhai/akims.

  7. #7
    Aktyvus mariux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2008
    Žinučių
    157
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Poweramper geri stiprintuvai ir mineto stiprintuvo garsas tikrai nepanasus i WRX ir aplamai i audison, labiau priskirciau prie DLS. Pakankamai saltas su gera dinamika ir geru viduriniu registru. Lyginant su JL tai Poweramper ir JL skirtingo pasaulio stiprintuvai. vieni muzikai kiti popsuhai/akims.
    turėjau ir tą power amper ir dls ultimate mano (galbūt) kreivom ausim klausant poweris tikrai kažkuo panašus į audison o dls'as šaltesnis toks, beje kalba eina apie žemadažnio pajungimą, tai vidurinis registras kaip ir nei prie ko...

  8. #8
    Naujokas kalimciks is on a distinguished road kalimciks's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Telsiai-Vilnius
    Amžius
    36
    Žinučių
    72
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    ačiū vyrai už išsakytas nuomones greitu laiku pats galėsiu jau įvertinti to poweramperio galimybes.
    pioneer-p80rs *seas lotus RT27F *polk audio sr6500 *tru tecnology b-475 *polk momo c 300.2 *jl audio 12w6v2 *signat instaliacija

  9. #9
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata mariux rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    turėjau ir tą power amper ir dls ultimate mano (galbūt) kreivom ausim klausant poweris tikrai kažkuo panašus į audison o dls'as šaltesnis toks, beje kalba eina apie žemadažnio pajungimą, tai vidurinis registras kaip ir nei prie ko...
    Na tu kalbi apie save o as kalbu apie save. dar iki tau ji paturejus as ji savo sistemo
    j gerai prasitestavau ant akustikos su Audison sedici lyginau, ir tikrai nieko bendro su audisono braizu neturi, o DLS A serijos as dar turejau kada tu dar net nesapnavai apie DLS... ir jis tikrai groja i DLS puse tik kur kas energingiau ir vidutinis registras super isreikstas.

  10. #10
    Ekspertas AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Lithuania
    Žinučių
    1,060
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ... o DLS A serijos as dar turejau kada tu dar net nesapnavai apie DLS ...
    Geras pasirodymas prieš publiką (rusiškai, gera "zarisovka") , visi reikalauja iš narių rašyti lietuviškai, o apie pagarba pamiršom.
    Last edited by AutoBoomsas; 2009-08-24 at 10:44 PM.
    АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023

  11. #11
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    eXtreme & mariux negi nejaučiat, kad kalbat apie skirtingus panaudojimus? Vienas kalba apie tai, kad pajungus subą, Poweramperis minkčiau už DLS, o kitas kalba apie tai, kad Poweramper energingesnis už DLS
    Realiai taip ir yra - su subu minima XP21*0 serija groja gana minkštai, tačiau dar pilnai kontroliuoja, net ir bandpass. Manau specifinį subo grojimą įtakoja panaudotas žemadažnio filtras, ten jis gana įdomus, su fazės sukimu berods ir 18 dB/okt. O plačioje juostoje, tas pats XP groja energingai, detaliai, gal net agresyviai. DLS A gal kažkiek skambesnis, švelnesnis jeigu plačioje juostoje. Su subu aš jo pats niekada nestačiau, tačiau girdėjau kolegų gamintose mašinose - sakyčiau įspūdžio nepaliko. Ir tas ir tas geras varijantas, tik reikia teisingai naudoti. IMHO...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  12. #12
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Mano mintis buvo ta, kad minimo poweramper garso ideologija yra arčiau DLS ir niekaip nepanasi i audison. Poweramper yra energingesnis tuo pačiu ir astrešnis vidutinis registras kiek kilsteltas pats garsas yra ganėtinai šaltas. DLS mano akimis garsas yra šaltas dažnumine lygi nėra to vidutinio registro kupros kaip pas poweramper, švelnesnis nei poweramper. Į smulkmenas net nesigilinu.
    Čia buvo atsakymas į autoriaus klausima, į ką panašus poweramper garsas.
    Kas liečia panaudojimo tai čia jau kita kalba.
    Beja as asmeniskai bandžiau tiek DLS A5 tiek A6 ir man niekaip jie neprasciau grojo nei poweramper sub-w atžvilgiu, kontroles ir pacio garso ideologijos prasme. Jei man reiktu pasirinkt ar Poweramper ar DLS as rinkciausi visgi DLS.
    Bandymu grupele su minetais daiktais:
    O is poweramper teko čiupinėt XS150.2 (naudotas sub-w), XS50.4, XP2150 (mano sistemoj buvo naudotas priekinei akustikai mb quart q competition serijos, kolegos sub-w. Peerless XXLS bei Polk audio momo serijos 10 tukams bei Polk audio berods kiek pamenu signature serijos 12 tukui) , XP200T.2 (naudoju dabar pirekinei akustikai mb quart q competition serijos)
    DLS A5 (buvo naudotas priekinei mb quart q competition serijos akustikai bei sub-w peerles xxls)
    DLS A6 (naudojamas JL audio 10W7)
    Audison HV THK SEDICHI (naudojamas buvo priekinei akustikai mb quart q competition serijos, bei bandytas su JL audio 10w6 sub-w) ir jokio panašumo su Poweramper nei kvapo nebuvo.

  13. #13
    Aktyvus mariux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2008
    Žinučių
    157
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    iš esmės sutinku, bet kam rašyti bereikalingus postus ir dar taip jau pasišaipant, kai temos autorių domina tik subo jungimas..
    Last edited by mariux; 2009-08-26 at 01:14 PM.

  14. #14
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O is poweramper teko čiupinėt XS150.2 (naudotas sub-w), XS50.4, XP2150 (mano sistemoj buvo naudotas priekinei akustikai mb quart q competition serijos, kolegos sub-w.
    Jeigu tu suplaki XS ir XP stiprintuvus į vieną krūvą, tai suabejočiau visu tuo ką parašei. Tai skirtingai grojantys stiprintuvai. Man XS artimesnis, nežiūrint to, kad jie pigesnis. Dažnuminės pas juos visus bent jau girdimam spektre vienodos, o atspalviai gaunasi dėl kažkurių tai tecnologinių ypatybių. Nemanau jog teisinga skelbti apie pakeltą vidurių registrą, o tai kituose forumuose tuoj pasipils citatos apie tai, kad poweramper viduriai sukelti, žodžiu š....

    P.S. Beje, XP2100 ir XP2150 skamba taip pat skirtingai, pastarasis šalčiau. Ir tai dėsninga - galingumas didesnis, aukštesnės įtampos, kitam darbo taške dirba stiprintuvas prie to pačio garso. Aš dėl to visada ir patariu žmonėms pirkti stiprintuvus ne tokius kad būtų didelė atsarga, o tokius kokių reikia sistemai....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT