+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 13 iš 13

Tema: Magnat RX44

  1. #1
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Magnat RX44

    Sveiki, kas šitą aparačiuką turit, papasakokit įspūdžius.
    http://forum.realmofexcursion.com/ga...c=1148&userid=

    2-3 savaites turiu laiko ir pirti reikės 4 kanalų stiprintuvą. Ant jo jungsiu Morel Pulse 6 1/2 komponentus ir gale 10" uždaroj dėžėj gal kokių 300-400rms. Nenoriu dviejų stiprių, todel reikia 4ch...
    Planuota buvo BG1004, bet jei už 2-3sav nerasiu jo už padorią kainą, teks kažką kitko dėti.

    Mačiau šį galima už 300-350LT tikrai paimti.

    Skaitinėjau bisį apie jį ir neigiamų nuomonių nėra, nebent tik iš tokiu dundukų, kurie vien dėl magnat vardo sako, kad blogas, nors patys net neklause. Šeip daug kas sako, jog tai pagaliau vykęs Magnat'o gaminys...

    Taigi, kas tikrai jį čiupinėjes, būtų labai malonu išgirsti nuomonę.

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    nieko apie grojimą pasakyti negaliu (nepapuole normalių likusių sistemos elementų) bet pvz kaista jis tai žvėriškai, su visomis iš to sekančiomis problemomis

  3. #3
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    nu kitam forume radau, jog jis nekaista http://209.85.135.132/search?q=cache...&ct=clnk&gl=lt

    Gal buvo kur įmontuotas negerai? Dėl to kaitimo, jei jis tikrai kaista, būtų gal imanoma papildoma radiarorių rihimičint... Nu neesme, be kaitimo kokios tada nuomonės? Kas paporins?

  4. #4
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Šiti stiprintuvai,labai megsta nukept...Siulyčiau vengti šito daikto.Daug garantiniu teko daryti!
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  5. #5
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Ir taisyklos neima jų,nes gedimai kažkokie specifiniai,sunkiai aptinkami.Šiaip galingas,labai galingas stiprintuvas,ant jo jungėm kažkada 2 swr1242 prie 2 omų,tai jautėsi kad smarvės jis turi.Turbūt tik tiek ir turi,nes kai spaudžiama galia,kokybė nueina į antrą planą.

  6. #6
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata tolka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ir taisyklos neima jų,nes gedimai kažkokie specifiniai,sunkiai aptinkami.Šiaip galingas,labai galingas stiprintuvas,ant jo jungėm kažkada 2 swr1242 prie 2 omų,tai jautėsi kad smarvės jis turi.Turbūt tik tiek ir turi,nes kai spaudžiama galia,kokybė nueina į antrą planą.
    Tai sakai jog jis kokybės neturi? Ar spėji kad neturės nes galios apstu? Įdomu kas komponentus nuo jo leidžia, kaip ten reikalai, nes basavykuj yra keli tik kriterijai, o komponentai va jau visai kas kita. Basavyka galima dar dėžės pagalba reguliuoti šiektiek ir panašiai... Aš nedėčiau manau galingo subo, gal jis man vigi tikrai laikytų...
    Na kad jis turi smarvės, tai mačiau jau video apie jį, jog krato neblogai betką...

    Mano fovoritas visgi Ivolga BG1004(joki JBL, DLS, JL ar audison sitoj kainų kategorijoj nepramuš jo), jei kas galėtų su juo palyginti, man užtektų manau

  7. #7
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Esu beveik garantuotas,kad tame magnat muzikalumo nėra,esu jau nemažai patyres šiuose reikaluose įvairių nusivylimų.Stebuklų nebūna,tad ir šis nėra išimtis.Minėtas ivolga manau tikrai būtų protingesnis pasirinkimas daugeliu atžvilgiu.

  8. #8
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Nu taip, aš irgi imčiau Ivolga, bet jo beveik neįmanoma rasti dėvėto, o už naują jau neapsimoka mokėti tikek. O laukti puse metų nežadu
    RX44 - 300-350LT dėvėtas
    BG1004 - 500LT dėvėtas
    Nu bet va tu tiksliai nžn juk ar jis visiskas š... Aš žinau kad magnat nieko gero, bet būtent apie šio gaminio grojima niekur perdaug info neradau. Tik tiek, kad RX serija jau pagerėjus. Tik va domina ant kiek :/

  9. #9
    Naujokas man is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    32
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Dėvetų ivolga rast sunku nes niekas geru daiktų nenori parduot. O kaip jau ir minėjo prieš tai jog stebuklu nebūna su tais magnat. Jei kažkas doro iš jų butu žmones jų pigiai nepardavinėtu =] nebent garso kokybė ir stipro patikimumas nelabai rūpi.

  10. #10
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Nebūtinai, kuo daugiau pagaminama ir parduodama "kažko", tuo jo kaina krenta daugiau. Magnat nuo Ivolgos tuo ir skiriasi, nes Ivlogą galima padoriai įsigyti tik Rusijoj, o Magnat populiarus visam pasaulį, pardavimai didesni, kaštai(ar kas ten nzn) krenta, kaina taip pat krenta. Magnatas RX44 anksciau apie 700LT kainavo beroc, o gal net 8, aš nzn, o Ivolgos kaina nekrito, dėvėtų irgi nėra dėl tos pačios priežasties(mažai kas importuoja, o kas importuoja, užsideda antkainį 60%). Nu va ir gaunas, mažai kas perka, o kas nusiperka už +60% ankainį, jau nenori parduoti, o va Magnatu prisipirkę tikriausiai daug daug daugiau...
    Žodžiu, aš nevadybininkas, bet visa tai stipriai įtakoja...

    Magnato kainą musa didelis jo populiarumas gal ir greitas gedimas Bet dėl garso kokybės dar niekas nieko nepasako konkrečiai... Kadangi nesiruošiu pradžioj Magnato smaugti pastoviai iki galo, tai ir i jo svilimą nekreipiu dėmesio labai didelio... O kaina jo labai patraukli šiuo momentu dėvėto.

    Nu dar vis laukiu nuomonių apie grojima, šiektiek laiko dar yra.

    Jei kas turit pasiųlyti Ivolga BG1004, PM, tarsimės be jokių laukimų

  11. #11
    Naujokas man is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    32
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Na vistiek geriau paieškok BG1004, bus geresnis variantas. Su Magnat stebuklu tikrai nebūna naujas apie 500~ kainuoja dabar. jei 60% antkainis tj išeina vertė jo 200lt. =] Ir seip ant keturkanalio bosa kabint tj cia ir gausis ... tada geriau 2kanali koki geresni komponentam pasiimk. o bosui mono arba 2kanali dar 1. ir su maitinimu reiks galvot jau tau ten kažka jau tikrai D

  12. #12
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    viskas gerai su tais keturkanaliais, tik klausimas į ką jis bus orientuotas
    groja kaip iš kibiro

  13. #13
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    man > antkainis ant ant BG1004, nes Rusijoj BG1004 apie 500LT naujas, o va Lietuvelej jau už 800LT ji stumia...

    Ne, dvieju stiprių nedėsiu tikrai, nedarau labai aukšto lygio visko. Bet virš vidutinio tai tikrai norėtūsi. Durelės kruopščiai paruoštos(vibro/garso izoliacija), bei sumontuoti mediniai žiedai. Belieka užsandarinti garsą, kuris nuteka iš priešbosių už abloškės, bet čia jau tik mieles... Tai va tokia ta sistemėlė pas mane...
    Last edited by Mirtis; 2009-09-26 at 09:51 PM.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT