+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 11 iš 11

Tema: del porto

  1. #1
    Naujokas soundsystem is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    32
    Žinučių
    36
    Rep Power
    0

    Question del porto

    ar galit kas paskaičiuot porta dinamikas 97db fs33 600w/rms selenium18ws600 dabar esu padaręs porta 6x43 staciakampio formos bet galiu padidint iki 8x43 ir y gyli kiek nors. patarkit. gal kas galit su programom paziuret. deze padaryta ne pagal reikalavimus AxPxG 65x60x55

  2. #2
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Tau neateis JBL Speakershop į pagalbą, jį reikia parsisiųsdinti, tai nors tinkamą dėžę pasigaminsi su portu ar be jo

  3. #3
    Naujokas soundsystem is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    32
    Žinučių
    36
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    vakar buvau parsisuntes ir nieko man nesigavo, nes anglu man kosmosas =D deze jau pagaminta, reikia tik normalu porta parinkt. padekit ka.

  4. #4
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    bent jau duomenis surastum tikslius, o dabar padėkit man sukaičiuot dėžę, tik prieš tai susiraskit informaciją apie mano turimą garsiakalbį
    groja kaip iš kibiro

  5. #5

  6. #6
    Naujokas soundsystem is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    32
    Žinučių
    36
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    mano deze jau yra AxPxG 65x60x55 man reikia tik porto gero sitam garsiukui pagal sita deze ir jo duomenis. kad atitiktu viska mzd ciki.

  7. #7
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    tai pasigaminai bilekokę dėžę ir dabar nori, kad atsirastų visagalis kuris pagamins tavo subui reikalingą faziką į dėžę kuri iš piršto laužta.
    internete yra lietuviškų aprašymų kaip naudotis ta programa, reikia tik nors šiek tiek paieškoti. o dabar nori, kad visi viską už tave padarytų ir taisytų tavo broką.

  8. #8
    Naujokas soundsystem is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    32
    Žinučių
    36
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    deze perdaryt no problem jej tik kas paskaiciuotu viska, nes pats sakau nei bum su tom programom.

  9. #9
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    yra pamokų jopšikmat...... http://www.e486.projektas.lt/ spaudi Akustika ir Dėžės skaičiavimas su JBL SpeakerShop

  10. #10
    Savas JLsystem is on a distinguished road JLsystem's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2008
    Žinučių
    310
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    8x43 ir padaryk 5cm ilgio.

  11. #11
    Naujokas soundsystem is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    32
    Žinučių
    36
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    as galvoju daryt pagal visus skaiciavimus nauja deze, virs 300 l , bet nezinia kaip apsiskaiciuosiu.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT