+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: Moblokas vs Dvikanali stiprintuvą

  1. #1
    Naujokas Mariukooo is on a distinguished road Mariukooo's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    38
    Žinučių
    75
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą Moblokas vs Dvikanali stiprintuvą

    Na ikrito į smegeninę tokia mintis: Stiprintuvas būtų naudojamas subui, abu taip pat tarkim tos pačios kainos kategorijos. Idomu realiai katras būtų muzikalesnis subui?

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mariukooo rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na ikrito į smegeninę tokia mintis: Stiprintuvas būtų naudojamas subui, abu taip pat tarkim tos pačios kainos kategorijos. Idomu realiai katras būtų muzikalesnis subui?
    savaime suprantama kad tas kuris geresnis. jeigu pagaminti vienodai, tai ir gros vienodai, nebent dvikanalį jungiant tiltu, trupučio tikslumo gali netekti dėl mažesnės varžos ir tiek

  3. #3
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    savaime suprantama kad tas kuris geresnis. jeigu pagaminti vienodai, tai ir gros vienodai, nebent dvikanalį jungiant tiltu, trupučio tikslumo gali netekti dėl mažesnės varžos ir tiek
    dėl tikslumo tai drysčiau suabejoti, nes pas mane stovi dvikanalis subui ir tikrai jis gerai groja.

  4. #4
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ploteris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    dėl tikslumo tai drysčiau suabejoti, nes pas mane stovi dvikanalis subui ir tikrai jis gerai groja.
    o su kuo lyginai?

  5. #5
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ploteris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    dėl tikslumo tai drysčiau suabejoti, nes pas mane stovi dvikanalis subui ir tikrai jis gerai groja.
    prieš šnekėdamas nesąmones pasiskaityk ką rašau

  6. #6
    Naujokas leopard is on a distinguished road leopard's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2006
    Vieta
    Švedija
    Amžius
    39
    Žinučių
    48
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Imam "bulką", imam razinas... Arba geriau iš karto imam bulkutę su razinom...

    Aš naudočiau tik monobloką žemadažniui. Visuomet laikys mažesnę varžą negu tiltuotas. O jei dar D klasės, tai visai puiku. Dar įdomu apie kokią galią šnekama?
    Čia ne reklama - čia nuobodžiaujantiems: www.audiobyminde.com

  7. #7
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata leopard rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Imam "bulką", imam razinas... Arba geriau iš karto imam bulkutę su razinom...

    Aš naudočiau tik monobloką žemadažniui. Visuomet laikys mažesnę varžą negu tiltuotas. O jei dar D klasės, tai visai puiku. Dar įdomu apie kokią galią šnekama?
    nebūtinai, pvz mano atveju labai gerai būtų dvikanalis, deja monobloką turiu

    priežastis: bosas 2x4 omai. pajungus 2 omus palaidas, per daug, pajungus 8 omus, dampingas jau net per didelis, nebemalonu klausyti. tiltu 8 omai manau butu pats tas

    čia mano konkretus atvejis kaip pavyzdys

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT