Tai, kad monoblokas ir yra stiprintuvas![]()
sveiki muzikoi suprantu nedaug, bet megstu gera muzika klausyti garsiai reiketu kazko optimalaus kad butu daug zemu dazniumanau gal deti monobloka ir suba ar gal geriau patartumet stiprintuva? kas geriau? masina bmw e36 sedanas pinigu galiu leisti apie 2000lt ir gal komponentus kokius magnetola noreciau ALPINE IDA x100 arba ALPINE IDA x001 (magnetola i ta kaina neieina) tj va labai prasau jusu pagalbos aciu
![]()
Tai, kad monoblokas ir yra stiprintuvas![]()
Nereikia tyčiotis, ir pats puikiai supranti apie ką jis kalba
Tai kad ne nuo subo pradėti reikia - o būtent nuo komponentų.
Komplektacija už šiuos pinigus optimali tokia: keturkanalis stiprekas, komponentai priekyje plius vienas subas. Gale tau jaučiu verkiant reikės fono - na tai nuo grotuvo pasileisk gamyklinius ir tiek.
Jokiiu monoblokų ar kelių stiprekų ir kuo daugiau subų nereikia - stenkis susipirkti mažiau, bet maksimaliai kokybiškus daiktus.
WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197
o gal galetum biski tiksliau kazka pwz su modeliais komponentu subo ir stipriako ir wat dar kokia magnetola geresne alpine ida x100 ar ida x001?
1000 keturkanalis,500 2juostu komponentai, subas 400 ,100laidai...nu o poto reiks taupyt instalinimui
Man irgi būtų įdomu kuris modelis geresnis ida-x001 ar ida-x100?
Bookmarks