+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: Hertz hsk 165-163 , jl 12W1

  1. #1
    Jaunius vinyx is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    8
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Hertz hsk 165-163 , jl 12W1

    Sveiki ,
    Norėčiau išgirsti jūsų nuomone apie šia sistema ( dalį jos - nes dar neapsisprendžiau kokius jungt stiprintuvus )

    Komponentai: Hertz HSK 165 arba Hertz HSK 163 Būtų įdomu išgirsti kuo jie skiriasi .
    ( iš komponentų aš noriu išgauti "GARSO" o vėliau jau eina šiokia tokia kokybė ir detalumas )
    Būtų smagu jeigu pasiūlytumėt kuo užmaitint viena iš šių paminėtų variantų . ( aš turiu tokia mintį tiltu jungt keturkanalį ir poto jungt prie krosų , tik nežinau ar tai gera mintis ) Stiprintuvas gali būti naudotas arba naujas ( ~ 600lt+++-)

    Žemadažniai : Apsistojau prie 2 x JL 12W1 . Bus dedami į portine dėže . Jiems reiktų dvikanalio (<150wrms ant kanalo ) arba monobloko ( <300wrms ) . Jungiama būtų ant 4 arba 2 ohm .
    Taigi koks stiprintuvas jiem tiktų labiausiai ? Taipogi gali būti naudotas arba naujas ( ~ 600lt +--+)
    Klausoma muzika : Rap , house , trance ir dar karta RAP.
    Magnetola : keičiasi pastoviai , bus tarkim p88 , p77 arba koks alpiniukas .
    Mašina : vw passat universalas .

    Ačiū visiem už išsakyta nuomonę

  2. #2
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    37
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    HSK 165 2 juostų,HSK 163 3 juostų

    Hertz hi-energy puikiai tinka valinimui,garsiai groja...tik aš komponentus pats komplektuočiausi dėčiau HV200 priešbosi ir pasidairyčiau kitus aukštadažnius,nes hertzu labai spiegiantys,net man megstančiam kelbaša jie per daug rėkia....

    Dar pasidairyk i SPRus ir Phase komponentus jie neprasčiau groja

    Hertzu grojimo braižas savotiškas yra,staigus greitas kietas o spru ir phase minkštesni sodresni.....

    ir norint garso reikia turėt stiprintuvą galingą,ne viskas nuo garsiakalbių priklauso
    Get Low

  3. #3
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Ką tu čia postringauji dabar...?
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  4. #4
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    37
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ką tu čia postringauji dabar...?
    šitas postas man?
    Get Low

  5. #5
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Tau.
    Tu kalbi ne kaip yra, bet kaip tau atrodo - tavo nuomonė yra tavo, ką darysi. Tik prieš patarimus duodamas pagalvok gerai.
    RAP - turi vokalo poreikį, ir nemenką - su dvidešimtukais čia prapuolimas.
    SPR - minkščiau gros nei HERTZ HI ENERGY? Baik.
    HERTZ HI ENERGY aukšti spiegia? Nespiegia. Vienok tai nuo montavimo priklauso.
    Phase - kuris čia modelis?
    Last edited by Vilmantas; 2010-08-01 at 10:05 AM.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  6. #6
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    37
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tau.
    Tu kalbi ne kaip yra, bet kaip tau atrodo - tavo nuomonė yra tavo, ką darysi. Tik prieš patarimus duodamas pagalvok gerai.
    RAP - turi vokalo poreikį, ir nemenką - su dvidešimtukais čia prapuolimas.
    SPR - minkščiau gros nei HERTZ HI ENERGY? Baik.
    HERTZ HI ENERGY aukšti spiegia? Nespiegia. Vienok tai nuo montavimo priklauso.
    Phase - kuris čia modelis?
    Vilmantai Hertz HT20 pas mane šiuo metu,buvau pasijungęs ir HT25 jie abu spiegia,režia ausi ir šiaip duriantys yra,HT25 šiek tiek švelnesni,jeigu juos suki i stikla ir padarai -2db ant filtrų tai jie dar nedideliu garsu groja,bet garsa atsukus pradeda spiegt


    SPR 17s priešbosis groja sodriau,garsas mielesnis ausiai negu pastarūjų Hertz HSK 165 nes Hertzai kapojantys yra,greitas kietas staigus SPR minkštesnis ir man labiau patiko

    o del Phase tai PCS CFS serijos,man ju grojimas taipat patiko,zemas gražus neplakantis

    pasakau tai kaip mano ausim atrodė lyginant šiuos garsiakalbius,beje Phase aukšti švelnus ir muilinti tokie man pasirodė


    Temos autorius pasakė,man reikia garso,kokybė detalumas išviso neaktualu


    taigi aš jam siulau įsigyti turintį galios dvikanalį stiprintuva ir 2juoste arba trijuoste su 20cm priešbosiu,arba bent jau minimum 16cm
    Get Low

  7. #7
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Ok. Viskas gerai.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT