+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 29 iš 29

Tema: Rainbow Hammer"12 deze

  1. #1
    Naujokas raimixs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Žinučių
    33
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Rainbow Hammer"12 deze

    sveiki norejau pasiteirauti gal kas susidurete su RAINBOW HAMMER"12 subu? kokia deze jam geriausiai tiktu? subo duomenys http://car.rainbow-audio.de/products...o=2&lin=18 :smt100

  2. #2
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Rainbow Hammer"12 deže

    Pats davei nuorodą, kurioje parašyta kam geriausiai tinka.

  3. #3
    Aktyvus Kleckas1978 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Žinučių
    111
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: Rainbow Hammer"12 deže

    Dėžė - Fazikinė ~45ltr.
    Šiaip kai nusiperki šitą subą prie jo + buna tokia knygutė, kurioje parašyti rekomenduojamų dėžių tūriai ir fazikai.
    pas mane tok yra dėžėje 43,6 ltr. faziko tiksliai neatsimenu + sintepono idėta - groja gerai.

  4. #4
    Naujokas raimixs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Žinučių
    33
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Rainbow Hammer"12 deže

    hmmm pas mane nebuwo :smt017 gal galetum tiksliau wiska aprasyt? koky stiprintuva pajunges?

  5. #5
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą prikeliu seną temą

    Žiūriu čia biški pastrigo diskusija, bet gal man kas nors padės suprasti Skaičiau visur daug, bet atsakymo neradau...

    Čia buvo kalbama apie fazikinę dėžę... Šiuo atvėju dėžės tūriui reika parinkti atitinkamą faziką.

    O kaip bus su uždara dėže? Šių garsiakalbių gamintojas Rainbow Hammer 12" dėžę rekomenduoja nuo 20 litrų, o programos didesnį litražą siūlo daryti? Tai jei aš padidinsiu dėžės tūrį, kokios tame pasėkmės gali būti?
    Pagaminus perdidėlę fazikinę dėžę dar galima su faziku pažaisti ir pataikyti į 10tuką, o uždaros dėžės parametrų jau nebepakeisi...

    Tai pagrindinis klausimas: kokio tūrio teisingiausia uždara dėžė būtų šiam bosiukui?

  6. #6
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    galima pakeisti uždaros dėžės tūrį plytų pagalba
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  7. #7
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Wink

    52L (atmetus faziko ir subo turi) su rezonansu ties 35hz pas mane jis jauciasi puikiai,kabina nuo zemai,ir slegio uztenka,seip jeigu kelbaso nemegsti ir neķlausai nygeriu repo geriau i mazesne deze deti ir rezonansa daryt ant 40-45hz,tada bus tikslesnis ir greitesnis.nes pas mane yra sioks toks velavimas,ypac elektronine,technuske,housa ar siaip greito ritmo muzika klausant.arba sodint i uzdara,turiai knygelej jei kokybes nori,pagal duotus turius +/- 2L groja neblogai,bet as pats nedeciau i uzdara,geriau tada suba keist
    Get Low

  8. #8
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    na bet tiksliai taip pasakyti niekas ir negali teks eksperimentuoti daug... kaip rekomenduojama, 20 L dėžėje jis negroja, programos siūlo daryti 15 litrų uždarą dėžę, bet ji tada tikrai bus per maža :// žaisim su plytom...

  9. #9
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    uždarą daryk didesnę ir žaisk su plytom kaip gausi gerą variantą susiskaičiuosi kiek užėmė tūrio plytos ir tiek simažinsi. juk sumažinti lengviau nei padidinti.
    +37061857133 edmas

  10. #10
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    as taipat dariau su mediniais kubais,kaip ir raso turis pagal muzika,jei klausai klasika visokia apie 40L elektronikai ir panasiai apie 30L o jei megsti srauta ir klausai ivairu stiliu 40-45 portinta ties 38-42hz o jei megsti kelbasa virs 50 deze butina su rezonansu 30-36hz,o dar sako kad sis subas reikalauja mazos fazikines dezes,taip senieji modeliai sutinku,naujieji modeliai tai tikrai ne

    senojo parametrai:
    Fs - 28hz
    Vas - 60L
    Qts - 0.32

    naujojo parametrai:
    Fs - 21hz
    Vas - 145L
    Qts - 0.34

    buvau nuvaziaves paziuret hammer 12,pasirodo ten senasis,lygiu difuzorium ir be gumos ant magneto,groja visaj kitaip negu naujieji,taigi ziurint kuris variantas tavo,naujas ar senas,apie sena pilna info o su nauju tai reik experimentuot kaip dariau as
    Get Low

  11. #11
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    aš kaip tik galvojau kad senas yra tas grublėtas pirkau naują nesenai, tai jis su guma ant magneto ir lygiu difuzoriumi

  12. #12
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    aš kaip tik galvojau kad senas yra tas grublėtas pirkau naują nesenai, tai jis su guma ant magneto ir lygiu difuzoriumi
    dar vienas variantas,parasyk parametrus jo FS,QTS ir VAS

    mano pirktas kovo menesi,grubletas difuzorius

    kur norejau pirkt,pardavimo ceki rase kad pirktas 2009 geguzes pradzioj,lygiu difuzorium ir magnetu aptrauktu kaip nikelis butu kazkas panasaus,blizganciu

    tai jeigu tavo su lygiu difuzoriumi ir guma aplink magneta tai dar vienas variantas gali but,jeigu parametrai kitoki negu parasiau

    skaiciau dar kad yra rainbow hammer 12tuku kur VAS parametras 45L tai gal pas tave gali but sis?
    Last edited by edga1986i; 2010-06-24 at 10:59 PM.
    Get Low

  13. #13
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Na ir panikeliuotas pas mane jis lygtais dėžėje jokios knygutės ir nebuvo... ruporas toks kaip gamintojo puslapyje http://www.rainbow-audio.de/ tai duomenis žiūrėjau iš ten...

    edit: ups, čia su grublėtu paviršiumi šiame puslapyje, parametrai netie.. tuoj rasim kita

    edit: radau. va lygiai toks pat: http://caraudiosecurity.com/shop/pro...s_id/4399.html

  14. #14
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    pas mane nikelis dengtas apie 6cm skersmens issokimas aplink vedinimo anga magnete ant kurio parasyta Hammer 12,ir magnetas aptrauktas guma,difuzorius minkstas ir lengvas

    kur norejau pirkt is autogido pas ta baxura buvo blizgantis magnetas ir kaikurios korpuso detales dar,jokios gumos ant magneto,ar zenklo kad ji detusi,difuzorius lygus ir kietas

    man atrodo kad pas tave dar kitoks turetu but tada,tad parametrai irgi turetu skirtis

    beje autogide yra is klaipedos hammeris irgi atrodo su grubletu difuzorium,reiktu kada paziuret jeigu dar neparduotas,gal ten dar kitoks
    Get Low

  15. #15
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Citata edga1986i rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pas mane nikelis dengtas apie 6cm skersmens issokimas aplink vedinimo anga magnete ant kurio parasyta Hammer 12,ir magnetas aptrauktas guma,difuzorius minkstas ir lengvas

    kur norejau pirkt is autogido pas ta baxura buvo blizgantis magnetas ir kaikurios korpuso detales dar,jokios gumos ant magneto,ar zenklo kad ji detusi,difuzorius lygus ir kietas

    man atrodo kad pas tave dar kitoks turetu but tada,tad parametrai irgi turetu skirtis

    beje autogide yra is klaipedos hammeris irgi atrodo su grubletu difuzorium,reiktu kada paziuret jeigu dar neparduotas,gal ten dar kitoks
    aš manau kad autogide kur matei, tai ten ta guma nuimta buvo ir tiek, toks pats kaip mano turėtu būti... gal zinai parametrus tikslesnius šitokio garsiakalbio su lygiu paviršiumi?

  16. #16
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    aš manau kad autogide kur matei, tai ten ta guma nuimta buvo ir tiek, toks pats kaip mano turėtu būti... gal zinai parametrus tikslesnius šitokio garsiakalbio su lygiu paviršiumi?
    pagrindinius parasiau 1 puslapi,jeigu tas butent,beje senasis hammeris geriau groja ir nebijo watu ir mazesnes dezes reikalauja,naujas greit uzkaista su sava kw m2000 pavaikiau dugnais sena hameri,nieko nebuvo,magnetas vos apsilo o sita pavaikius minute dugnu kai tikrinau pries keisdamas,ant magneto kiausini kept galejai,daugiau net neleidau
    Get Low

  17. #17
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    na savojo netikrinsiu kaip kaista programa parodė 43,5 l uždarą dėžę, mėginsiu daryti tokia. o gal pasidarysiu didesne, po to mažinsiu tūrį.

  18. #18
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    na savojo netikrinsiu kaip kaista programa parodė 43,5 l uždarą dėžę, mėginsiu daryti tokia. o gal pasidarysiu didesne, po to mažinsiu tūrį.
    cia as tik tarp kitko skirtumus pasakiau,pats irgi neziuriu,cia patikrinimui tik

    ir man senasis patinka labiau,sioj dezej kur dabar naujasis t.y mano jis jautesi puikiai,kabino nuo daug zemiau,ir pute gerai,grojimas skyresi kaip diena nuo nakties

    ziurint i kreives irgi matosi tai,senaji as pats buciau i 45L dejas portinta ties 36Hz o sitam jau 52 reik ir tai dar toli grazu iki seno
    Get Low

  19. #19
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    kad nekurti naujos temos, paklausiu čia.

    darant portinę dėžę žemadažniui, koks portas tinkamesnis: apvalus (vamzdis) ar stačiakampis (slot portas)?

    kokie pliusai - minusai?

    dėkingas už nuomones ir šeip pasisakymus

  20. #20
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kad nekurti naujos temos, paklausiu čia.

    darant portinę dėžę žemadažniui, koks portas tinkamesnis: apvalus (vamzdis) ar stačiakampis (slot portas)?

    kokie pliusai - minusai?

    dėkingas už nuomones ir šeip pasisakymus
    slot porta - pigesnis variantas,bet švilpimas gali būti,geriausias variantas grojimui manau vamzdis abiem apvalintais galais,siaip tai grojimui faziko kaip ir dežes forma itakos nelabai turi grojimas juk priklauso nuo dėžes tūrio ir nuo to ant kiek HZ pastatysi fazika tegu forumo guru paaiškina išsamiau,bendra info pasakiau,netingėk paskaitinėt forumo
    Get Low

  21. #21
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    53

    Pagal nutylėjimą

    dėja įtakos turi. netgi santykis tarp sienelių yra ribojamas. daug nesiplėsiu, bet vamzdis geriau.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  22. #22
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata atvortke rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    dėja įtakos turi. netgi santykis tarp sienelių yra ribojamas. daug nesiplėsiu, bet vamzdis geriau.
    bet ar tuos pokycius mes girdime?
    Get Low

  23. #23
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    53

    Pagal nutylėjimą

    Citata edga1986i rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    bet ar tuos pokycius mes girdime?
    pamėgink ir nebereiks klausinėt.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  24. #24
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Mano ausys to negirdi todel ir klausiu
    Get Low

  25. #25
    Naujokas DjArta is an unknown quantity at this point DjArta's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    81
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    As toki subą turėjau, tikrai geras daiktas, jam geriausiai jei mašina hečbekas arba universalas yra ported/vented tipo dėžė, sakau iš patirties gerą dėžę padaręs turėsi labai gražų žemą

  26. #26
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata edga1986i rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Mano ausys to negirdi todel ir klausiu
    Reikia plauti ausis dėžės forma yra labai svarbu dėl stovinčių bangų ir panašiai.

  27. #27
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Vadovaujantis fizika - taip,vadovaujantis mano ausim - ne velnio,ar bačka ar kubas ar stačiakampis man jokio skirtumo
    Get Low

  28. #28
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata edga1986i rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Vadovaujantis fizika - taip,vadovaujantis mano ausim - ne velnio,ar bačka ar kubas ar stačiakampis man jokio skirtumo
    Reikia plaut ausis. P.s. Rekomenduočiau pasibandyt su tuo pačiu garsiakalbiu.

  29. #29
    Aktyvus edga1986i is on a distinguished road edga1986i's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    Prienai
    Amžius
    38
    Žinučių
    112
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Rytis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Reikia plaut ausis. P.s. Rekomenduočiau pasibandyt su tuo pačiu garsiakalbiu.
    isbandyta su infinity visu turis ~50L ir rezonansinis daznis ~35hz,netgi portai skirtingu formu
    Get Low

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT