+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 23 iš 23

Tema: Ka manot, vertas demesio...

  1. #1
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Ka manot apie shi http://amplion.wz.cz/prodam.htm stipra, verta toki isigyti, gal kas klauset, kaip jis skamba?

  2. #2
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    O gal ka naujo ish parduotuves pasiulytumet, uzhtektu 2x70w kazhkur, kad s90 trauktu, tik ash kiek ziurejau parduotuvesi taij nezhmonishkos kainos:/

  3. #3
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    tai negi niekas nieko panashaus neturejot ar neciupinejot?patarkit, nes turiu viena varianta ir nzn pirkt ar ne :roll:

  4. #4
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Citata "Tomizzz" rašė čia:
    tai negi niekas nieko panashaus neturėjot ar neciupinejot?patarkit, nes turiu viena varianta ir nzn pirkt ar ne :roll:
    Galiu pasakyt tik tiek kad Denon aparatura nera prasta, o parametrai cia jau kitas dalykas (ne man sprest).

  5. #5
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    sitiek ir ash zhinau, o i kokius parametrus kreipt demesi taij nzn :roll:
    aisq galingumas ir pan, bet vistiek reik patarimo, gal kas klause kazhka panasaus , kaip skamba ir pan, nes pvz kiek klausiau, bent pigesniu yamaha stipru, klausiau 3, taij gyvenime nepirkciau, skambejimas ju tikrai man nekoks, aisq skonio reikalas, bet man jis labai kietai groja.
    Del to bijau kad kazhko panashaus nenusipirkciau.

  6. #6
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Citata "Tomizzz" rašė čia:
    sitiek ir ash žinau, o i kokius parametrus kreipt dėmesį taij nzn :roll:
    aisq galingumas ir pan, bet vistiek reik patarimo, gal kas klause kažka panasaus , kaip skamba ir pan, nes pvz kiek klausiau, bent pigesniu yamaha stipru, klausiau 3, taij gyvenime nepirkciau, skambejimas ju tikrai man nekoks, aisq skonio reikalas, bet man jis labai kietai groja.
    Del to bijau kad kažko panashaus nenusipirkciau.
    tai pasiklausyk ir sita. Beje pasiskaitinek gramofona(jei kur gausi). Aisku ten labai objektyvios nuomones nesitikek(visur sukasi pinigai), bet kur palyginimai yra gal siokia tokia nuomone susidarysi;/

  7. #7
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Gal gerb. Arturas-M gali ka pridurti, ar irgi neteko nieko pan. ciupineti?

  8. #8
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Citata "Tomizzz" rašė čia:
    Gal gerb. Arturas-M gali ka pridurti, ar irgi neteko nieko pan. ciupineti?
    Neteko. Šiaip. stiprintuvus pirkti pagal parametrus šiais laikasi neįmanoma. Neįmanoma ir pagal reviu. Reikia klausyti. Kiek žinau, tai Cambridge Audio Azur CA-640 neturi lygių pagal visus reviu testus savo kainos kategorijoje. Tuo tarpu aš jo nepirkčiau. Jo grojimas man visiškai neatitinka mano skonio. Taip kad ką aš galiu patarti ? :shock: Iš brangesnės kategorijos ~3000 Lt, jau galiu kažką pasiūlyti. Iš tikrųjų žiūrint ko ieškai ir kokiu tikslu. Reiktų nuo to pradėti kalbą
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  9. #9
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    mm, sakote 3k litu, nu kaip man studentui turbut per brangus malonumas, bet manau netolima ateitis(bukim optimistais ), o siaip grojimas toks kaip ir visi, kaip jaumienjau yamaha man nepatiko del kieto grojimo, norisi svelnaus, minkshto nebaubianchio boso(jau supratau kad taij priklauso ir nuo stipreko, netik nuo koloneliu), ir pilnai uzhtektu 2 ishejimu, kaip jau minejau radau denon, aisq naudotas, nes nauju ikasti sunkus atvejis, isheina pigiausi(bet manau jie neverti demesio, privalumas kad nauji), bet kol jaunas, reik surizikuoti...taij sakot nieko negalit patarti del denon....gaila:/, teks paciam kazhka manyt, siaip jo kaina butent to modelio denon 550lt, nors tiek patarkit, brangu cia ar ne?

  10. #10
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Citata "Tomizzz" rašė čia:
    šiaip jo kaina butent to modelio denon 550lt, nors tiek patarkit, brangu cia ar ne?
    Tikrai nebrangu ir bus geriau už dabartinį šlamštą pigų
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  11. #11
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    taij sakot verta? ten tipo galingumas 4x140w, bet net prie 4om, taij turetu but neblogas 2x???, idomu kiek ish tinklo ima ir siaip baisu, kad nebutu tvarkytas, bent blogai, nes priesh taij turejau hitachi kaipo jau minejau, taij voduj baisu paziureti, del to ir nevilko garso, nors ant galo tupejo 8 tranzai galingi...visas pirminis buvo perdirbtas, bet aciu dievuj nuskraciau jo, nors ir i minusa:/...nu reik skambinti tam vyrukui del denon, gal kas isheis...dekui uzh pagalba :wink:

  12. #12
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    nu va nusipirkau denona sita, malonus skambejimas, tikrai, bet dar maloniau skambejo NAD model 60, lempinis berods, bet kad labai mazhai galios, bet priesh denona net nelygint....

  13. #13
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Citata "Tomizzz" rašė čia:
    nu va nusipirkau denona sita, malonus skambejimas, tikrai, bet dar maloniau skambejo NAD model 60, lempinis berods, bet kad labai mažai galios, bet priešh denona net nelygint....
    kam watu reik o kam malonaus garso..;/

  14. #14
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    na jo, bet denonas ne ka prasciau groja, tik kiek galingesnis.

  15. #15
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Ziurek koky Maranz....ar Onkyo.... o ish sensesniu .. pigesniu neblogi buvo Pioneer.. faktas :lol:
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  16. #16
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    dekui, jau turiu

  17. #17
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    ok..dziaugiames uz tave...
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  18. #18
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    :smt035

  19. #19
    pauliukas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    :dauzau: o kaip kam taip reikia daryti kai tu klausai muzika :-D

  20. #20
    Tomizzz
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    :-D , jieshkok kompromiso :wink:

  21. #21
    Naujokas harnas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    89
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    Šiaip. stiprintuvus pirkti pagal parametrus šiais laikasi neįmanoma. Neįmanoma ir pagal reviu. Reikia klausyti. (Arturas-M)
    --------------------------------------------------------------------------------
    harnas Rašo:
    idomu būtų sužinoti, ar galima issirinkti stipraintuva zinant tik jo parametrus?

    Žinoma kad stiprintuvai renkami pagal parametrus. Čia parametrų trūksta, bet tai geras stiprintuvas subui. (Arturas-M)


    gal as ko nesuprantu, bet man atrodo kad tu pats savo zodziams priestarauji? o gal tai galioja tik masininei aparaturai?

  22. #22
    Naujokas irs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Žinučių
    34
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    kainos ir kokybes santykiu, nera geresniu nei NAD-320BEE

    LR jis kainuoja apie 900 lt.

  23. #23
    Rence
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ka manot, vertas demesio...

    NAD -320 BEE gal ir nieko bet jis tik 2*50w kai kam gal ir mažoka gali pasirodyt, kaina ne 900 o virs 1000 ziurejau elektromarkt parduotuveje. Ka manot apie NAD T 762 ,gal kas esat isbande

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT