+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 53 iš 53

Tema: Audi A4 B5 kokybisko garso projektas

  1. #31
    Jaunius EdisDee is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    20
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Hmm... Natūralus klausimas - tada jei turi tokio lygio specą patarėją , tai kam tau tie forumai su visokių Vilmantų amžina kritika... ?
    Jei jautiesi labai įsižeidęs, tai gali ir nepatarinėt man nematau problemos. pirmiausiai patys puolat peikt, o poto skundžiatės, kad Jus įžeidė aš užsiregistravau šiame forume ne tam, kad su kažkuo dėl kažko ginčyčiaus. aš noriu, kad patartų žmonės, kurie turi patirties ir yra kažką tai išbandę. o ne tik tuščiai rašinėja. jei sakai kažką, tai atsakyk už savo žodžius, pagrįsk juos ir argumentuok savo nuomonę. tikiuosi daugiau nereikės kartotis. ačiū.

    p.s. dureles išsiardžiau "na drebezgi" nežinau tik kaip viską reikės atgal sudėt jei kam idomu, galiu foto įkelt
    Last edited by EdisDee; 2011-04-26 at 08:47 PM.

  2. #32
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata EdisDee rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jei jautiesi labai įsižeidęs, tai gali ir nepatarinėt man nematau problemos. pirmiausiai patys puolat peikt, o poto skundžiatės, kad Jus įžeidė aš užsiregistravau šiame forume ne tam, kad su kažkuo dėl kažko ginčyčiaus. aš noriu, kad patartų žmonės, kurie turi patirties ir yra kažką tai išbandę. o ne tik tuščiai rašinėja. jei sakai kažką, tai atsakyk už savo žodžius, pagrįsk juos ir argumentuok savo nuomonę. tikiuosi daugiau nereikės kartotis. ačiū.

    p.s. dureles išsiardžiau "na drebezgi" nežinau tik kaip viską reikės atgal sudėt jei kam idomu, galiu foto įkelt
    matai tu pats provokuoji diskusiją ir skeptiškus pasisakymus. Nes prabėgom perskaitęs tavo postus susidaro toks vaizdas kurio nenorėčiau net komentuoti, o tu tikiesi kad į tavo replikas nieks neatsakys tik puls išskėstom rankom tau padėt. Realiai is tavo pasisakymu tik suzinojau kad Focal + Morel labai tiksliai atkuria garsą ir reikia kuo plonesnę vibro izpliaciją dėt. Nepyk ant manęs bet tai komentaras iš šalies kaip viskas atrodo blaiviom akim.

  3. #33
    Aktyvus Ricka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    37
    Žinučių
    237
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    vnz paskaičiavus sistemos kaina priekiui netgi be mago, labai sunku įtilpti kad ir į 1000 lt sumą, kad ir su biudžetiniu variantu. nebent jei pats viską darytum.

  4. #34
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    pas mane sistema už kokius 1100lt + kažkiek pinigų garso/vibro izoliacija, nepamenu kainos. taigi norint galima tilpt į mažą biudžetą, ir čia pokanaliai maitinama priekinė akustika. na norint apdailą pasidaryt viskam, tai dar truputį prisidėtų
    groja kaip iš kibiro

  5. #35
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    man laidai visi sukainavo ~ 650 pinigu, plius magiukas 500 kažkaip į 1100 lt sutilpti skamba nerealiai


  6. #36
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    41
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    man laidai visi sukainavo ~ 650 pinigu, plius magiukas 500 kažkaip į 1100 lt sutilpti skamba nerealiai
    viskas čia realu, pats kaltas, kad laidams tiek išleidai nuo to geriau vistiek negros

  7. #37
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    morališkai bus geriau ...

  8. #38
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    man laidai visi sukainavo ~ 650 pinigu, plius magiukas 500 kažkaip į 1100 lt sutilpti skamba nerealiai
    kažkaip keistai mąstai laidai vos ne auskiniai, o magiukas paprastas.. .tai koks tikslas pirkti tokius laidus kurių "skirtumą" ne kiekvienas pajus ( jeigu iš viso pajus) su magiuku už 5000lt
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  9. #39
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    jum kad tik pasip*** bus kur tobulėti. visai čia ne "auskiniai" laidai, kaip sako scorpio.. patys pigiausi iš hi-fi pasaulio jei kažką daryti, tai daryti iškarto gerai


  10. #40
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    jum kad tik pasip*** bus kur tobulėti. visai čia ne "auskiniai" laidai, kaip sako scorpio.. patys pigiausi iš hi-fi pasaulio jei kažką daryti, tai daryti iškarto gerai
    kadagi daugumą klaidų dariau pats, iš esmės eklasuydamas kitų patarimų, galiu pasakyti tik tiek, kad daiko tikrai everta pirkti jeigu nežinai kodėl jį perki, kad marketigas daikto kainą gali iškelti 2-3 kartus, arba daikto kaina gali būti didesė dėl dalykų kurie tau net neaktualūs. dabar pvz pasakyk kuo tavo laidai geresi tarkime už tuos pačius Lietkabelio laidus ir ko tai tau duoda?
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  11. #41
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kadagi daugumą klaidų dariau pats, iš esmės eklasuydamas kitų patarimų, galiu pasakyti tik tiek, kad daiko tikrai everta pirkti jeigu nežinai kodėl jį perki, kad marketigas daikto kainą gali iškelti 2-3 kartus, arba daikto kaina gali būti didesė dėl dalykų kurie tau net neaktualūs. dabar pvz pasakyk kuo tavo laidai geresi tarkime už tuos pačius Lietkabelio laidus ir ko tai tau duoda?
    Geri laidai, su kuriais klausant išsiplečia garso erdvė, gražiau atkuriama dažnių juosta, tu vadini klaida? žinau kodėl pirkau juos, nes jie labai pasiteisino buityje, manau pasiteisins ir automobilyje, kai užbaigsiu savo sistemą. Kam čia veltis į tas pačias senas nesąmoningas kalbas apie laidus pats gerai žinai, kad tik paklausęs suprasi, ką jie duoda


  12. #42
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Geri laidai, su kuriais klausant išsiplečia garso erdvė, gražiau atkuriama dažnių juosta, tu vadini klaida? žinau kodėl pirkau juos, nes jie labai pasiteisino buityje, manau pasiteisins ir automobilyje, kai užbaigsiu savo sistemą. Kam čia veltis į tas pačias senas nesąmoningas kalbas apie laidus pats gerai žinai, kad tik paklausęs suprasi, ką jie duoda
    buityje taip,ir tai ne kevienam,o automobilyje lietkabelio nemanau ,kad ''perspjausi''.gerai pasake Rytis,jausiesi tik morališkai geriau. bet jo tesiam tema,tai kur foto?ydomu....

  13. #43
    Jaunius EdisDee is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    20
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata stalius339 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    buityje taip,ir tai ne kevienam,o automobilyje lietkabelio nemanau ,kad ''perspjausi''.gerai pasake Rytis,jausiesi tik morališkai geriau. bet jo tesiam tema,tai kur foto?ydomu....
    laukiau, kol baigsis pašalinės diskusijos foto čia. Visas šponkes, kurios laiko laidus išlupau nafik ir uzklijavau skyles visas o pačius laidus tai su lipnia folija (tokios būna pirties reikmenyse) priklijuosiu, kad nebarškėtų. daug nenuveikiau, nes teko dirbt šiandien, nors ir "ale" atostogos... nusipirkau laidus visus, reikės ardytis viską po truputį... ryt tampysiu laidus turiu krūvas manualų A4 B5, jei kam kada reikėtų... normaliai čia darbo ištiesų

    p.s. garsiakalbiai įmontuoti apšyvkėse.. bandau išmąstyt kaip juos prisukt prie pačių durelių. gal kažkokį karkasą (su paintu daug nepripaišysi bet tie raudoni tai, tarkim, metalo konstrukcija, o iš medžio ta juoda forma padaryta) bandyt daryt vidinėj pusėj? gal tuomet ir 16tukus įkiščiau apšyvkių nepjaustant. bet vietos irgi ribotai, nes langas kai nusileidžia, būna ankštoka ten turit pasiūlymų?
    Last edited by EdisDee; 2011-04-28 at 02:36 AM.

  14. #44
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    41
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    Citata shnipiz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Geri laidai, su kuriais klausant išsiplečia garso erdvė, gražiau atkuriama dažnių juosta, tu vadini klaida? žinau kodėl pirkau juos, nes jie labai pasiteisino buityje, manau pasiteisins ir automobilyje, kai užbaigsiu savo sistemą. Kam čia veltis į tas pačias senas nesąmoningas kalbas apie laidus pats gerai žinai, kad tik paklausęs suprasi, ką jie duoda
    Pasiskaityk ką parašei ir gerai pamąstyk kaip laidai gali "išplėsti garso erdvę" ir "gražiau atkurti dažnių juostą". Čia supratau tai ką parašei - Tai patark tada kokius laidus nusipirkti, kad instrumentai man išsidėstytų ties kapotu arba gal ne man reikėtų truputį kitokių laidų, kad scena būtų truputį už stiklo na nenoriu kabinėtis prie žodžių, bet reiktų pradėti sistemą lipinti nuo kito galo čia tik patarimas, kad nereiktų po kiek laiko gailėtis savo veiksmų.

  15. #45
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Nesmerkit žmogaus už nupirktus pergerus laidus. Aš tiesiog kiek skaičiau temą tai nemačiau kad kanors normaliai patartumėt. Patarkit ką ten jam durelėse sugalvot padaryt ir kokes koloneles įkišt. (aš tai nepatarsiu nes žales esu ) nesipykit

  16. #46
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata EdisDee rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    laukiau, kol baigsis pašalinės diskusijos foto čia. Visas šponkes, kurios laiko laidus išlupau nafik ir uzklijavau skyles visas o pačius laidus tai su lipnia folija (tokios būna pirties reikmenyse) priklijuosiu, kad nebarškėtų. daug nenuveikiau, nes teko dirbt šiandien, nors ir "ale" atostogos... nusipirkau laidus visus, reikės ardytis viską po truputį... ryt tampysiu laidus turiu krūvas manualų A4 B5, jei kam kada reikėtų... normaliai čia darbo ištiesų

    p.s. garsiakalbiai įmontuoti apšyvkėse.. bandau išmąstyt kaip juos prisukt prie pačių durelių. gal kažkokį karkasą (su paintu daug nepripaišysi bet tie raudoni tai, tarkim, metalo konstrukcija, o iš medžio ta juoda forma padaryta) bandyt daryt vidinėj pusėj? gal tuomet ir 16tukus įkiščiau apšyvkių nepjaustant. bet vietos irgi ribotai, nes langas kai nusileidžia, būna ankštoka ten turit pasiūlymų?
    16 cm netilps normaliai tenai. ten tilps 13 su neperdidžiausiu magnetu.

  17. #47
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pasiskaityk ką parašei ir gerai pamąstyk kaip laidai gali "išplėsti garso erdvę" ir "gražiau atkurti dažnių juostą". Čia supratau tai ką parašei - Tai patark tada kokius laidus nusipirkti, kad instrumentai man išsidėstytų ties kapotu arba gal ne man reikėtų truputį kitokių laidų, kad scena būtų truputį už stiklo na nenoriu kabinėtis prie žodžių, bet reiktų pradėti sistemą lipinti nuo kito galo čia tik patarimas, kad nereiktų po kiek laiko gailėtis savo veiksmų.
    Dėl laidų bent jau aš turiu tokią nuomonę. Laidai negerina garso tik gadina. Bet vieni gadina daugiau kiti mažiau.

  18. #48
    Jaunius EdisDee is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    20
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nesmerkit žmogaus už nupirktus pergerus laidus. Aš tiesiog kiek skaičiau temą tai nemačiau kad kanors normaliai patartumėt. Patarkit ką ten jam durelėse sugalvot padaryt ir kokes koloneles įkišt. (aš tai nepatarsiu nes žales esu ) nesipykit
    Būtent. Nustokit santykius aiškintis. Jam reikėjo - jis nusipirko. Nepavydėkit. Elgiatės kaip TIKRI LIETUVIAI !!!

  19. #49
    Jaunius EdisDee is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    20
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Rytis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    16 cm netilps normaliai tenai. ten tilps 13 su neperdidžiausiu magnetu.
    Jei pjaustyt apšyvkes, iš ko tuomet forma daryt? Medžio? Stiklo pluošto/dervos?

  20. #50
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata EdisDee rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jei pjaustyt apšyvkes, iš ko tuomet forma daryt? Medžio? Stiklo pluošto/dervos?
    Jei nori gražiai ir gerai padaryt tai reikes padirbėti su stiklo audiniu, medžiu ir glaistu.

  21. #51
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    o tai jau nusprendei kokius garsiakalbius dėsi prieky? išduok paslaptį
    groja kaip iš kibiro

  22. #52
    Jaunius EdisDee is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    20
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata peris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o tai jau nusprendei kokius garsiakalbius dėsi prieky? išduok paslaptį
    dar ne... noriu laidus pirmiausia susimėtyt tada gal duos paklausyt dar koks geros širdies kaunietis o šiaip tai neskubu aš niekur gal dar isvis sugalvosiu 16tukus dėt aš iš tų kur 9 kart matuoja, o tik tada pjauna

  23. #53
    Jaunius EdisDee is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    20
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    sveiki norėčiau pasiteirauti, kas moka dirbti su medžiu ir galėtų padaryti man podiumus?

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT