+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 1 2 3
Rodyti rezultatus nuo 61 iki 78 iš 78

Tema: Gal galit padėti

  1. #61
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Citata spydas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    K1+2+3+..+6 su tuom daiktu nebus.
    Nu tai tada ledas, galim imt, bet pala..... vistiek kaimynu nepagązdinsi nes kaip be vartaliosi vistiek dvi kalašos gros, tada ne, nejamam.
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  2. #62
    Jaunius MegaBaitas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2011
    Žinučių
    29
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    spydas,
    taip tu teisus aš nemėgstu skaityti tai peržiūrėjau piešinukus žiūriu lig ir atitinka dabar kai pasakei tai paskaičiau jo pavadinimas apgaulingas.

    Tai jei kas rasit tokį variantą apie kuri klausiau parašykit čia nuorodą.

  3. #63
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    O aš visdar nesuprtau ko mes ieškom tiksliai?
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  4. #64
    Jaunius MegaBaitas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2011
    Žinučių
    29
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Jazzas
    užteks jau čia iš manęs tyčiotis nevisažinis aš gi

  5. #65
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Aš nesityčioju Aš bandau suprast ko tau reikia kad butum laimingas ant galinės sėdynės, nors man atrodo būnant ant galinės sėdynės muzika nueina į antrą planą
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  6. #66
    Jaunius MegaBaitas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2011
    Žinučių
    29
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Pabadysiu paaiškinti plačiau yra toks dalykas, galima klausytis muzikos iš kokio muzikinio centro (be pavyzdžiu dabar)

    FRONT
    REAR
    FRONT RIGHT
    FRONT LEFT
    REAR RIGHT
    REAR LEFT

    Nenorit prarasti tos galimybės atskirai paklausyti garsiakalbių, bet norit įterpti stiprintuvą ir pora garsiakalbių PVZ į FRONT tai mano nuomone turi eiti FRONT RIGHT, FRONT LEFT i stiprintųva ir išeiti 2 garsiakalbiai FRONT RIGHT ir 2 garsiakalbiai FRONT LEFT, tai mano nuomone muzikinio centro funkcijos nepakeiti tik FRONT vietoj 2 (L ir R) atsiranda 4 (2R ir 2L) garsiakalbiai

    Tai va man tokios informacijos reikia, kadangi sakiau, kad su stiprintuvais nebuvau susidūręs, nekaltinkit jei durnas klausimas.

  7. #67
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą

    Su sąlyga kad tinka ir nebūtinai stiprintuvas - gal teoriškai ponuliui tiks toks daiGtas?
    http://www.audison.eu/index_main.php?Section=BITONEPROD
    The only brand I can not stand is a music that I hear.

  8. #68
    Jaunius MegaBaitas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2011
    Žinučių
    29
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Jazzas,
    Tu visiškai teisus būnant ant galinės sėdynės muzika nueina į 2 o gal net 3 planą. Tiesiog man pačiam yra toks keistas dalykas jei tai gali būti ir tai įmanoma man knieti padaryti.
    Bet apie šita kalba jau baigta. Šiuo klausimu viskas turbūt baigta sekmadienį pradėsiu žaisti su auto akustika.

    Dabar klausimas dėl to stiprintuvo tai visai nesusiję su auto.

    P.S. be to aš ne Ponulis

  9. #69
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Naudok mano patį pirma pasiūlyma ir tiesiog prie savo AS2 (7 garsiaklabių sistemos) prisijungsi dar pora kiaušių, panaudojęs vieną paprasta dviejų kanalų stiprintuvėlį ir viskas. O tavo viršuje paimėnto rašinėlio vistiek nesuprtau, gal čia darbas man trukdo susikaupti suprasti. O gal tiesiog tiesa kažkur anapus..

    P.S. tuos prietaisiukus turiu, galiu parduoti šiek tiek pigiau nei yra parduotuvėje.
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  10. #70
    Jaunius MegaBaitas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2011
    Žinučių
    29
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Jazzas taip ir darysiu išpradžių gal bandysiu pažaisti gal kokį pigesnį variantą pavyks išsukti.

    O tas klausimas yra dėl tokio dalyko.
    Yra du garsiakalbiai dviejuose kambariuose norisi pajungti stiprintuvą ir pajungti taip, kad kambarį būtų pora garsiakalbiu, kad bent šioks toks stereo garsas susidarytu

  11. #71
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Citata MegaBaitas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    gal kokį pigesnį variantą pavyks išsukti.
    Nepavyks
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  12. #72
    Jaunius MegaBaitas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2011
    Žinučių
    29
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    žiūrėsiu nepavyks tada imsiu tavo variantą, o laiko žaisti turiu dabar jei sekmadienį daar geras oras bus tai absoliučiai gerai bus

  13. #73
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    nu galvok, butų gerai kad pasidalintum savo planais prieš kažką darant, bo dar sugadinsi AS2 ir galutiniame variante liks tik su AS0..
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  14. #74
    Jaunius MegaBaitas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2011
    Žinučių
    29
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Jazzas,
    kažkur toli nežadu lįsti. Jei pavyks kažką padaryti parašysiu.

  15. #75
    Jaunius MBumcik is on a distinguished road MBumcik's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2010
    Žinučių
    22
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata MegaBaitas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pabadysiu paaiškinti plačiau yra toks dalykas, galima klausytis muzikos iš kokio muzikinio centro (be pavyzdžiu dabar)

    FRONT
    REAR
    FRONT RIGHT
    FRONT LEFT
    REAR RIGHT
    REAR LEFT

    Nenorit prarasti tos galimybės atskirai paklausyti garsiakalbių, bet norit įterpti stiprintuvą ir pora garsiakalbių PVZ į FRONT tai mano nuomone turi eiti FRONT RIGHT, FRONT LEFT i stiprintųva ir išeiti 2 garsiakalbiai FRONT RIGHT ir 2 garsiakalbiai FRONT LEFT, tai mano nuomone muzikinio centro funkcijos nepakeiti tik FRONT vietoj 2 (L ir R) atsiranda 4 (2R ir 2L) garsiakalbiai

    Tai va man tokios informacijos reikia, kadangi sakiau, kad su stiprintuvais nebuvau susidūręs, nekaltinkit jei durnas klausimas.

    Klounas tu MegaBaitas ir net ne chaoso meistras , 7 puslapius žmonem bandai savo visišką neišprusimą CarAudio srityje įrodyti su lemputem , baterijom ir switcais skirtais multiroom .
    Įsigyk automagnetola su 6 lineikom ir pajunk 4,5,6 kanalį stiprintuvą (us) ir žaisk su nustatymais MENIU magnetoloje:
    FRONT
    REAR
    FRONT RIGHT
    FRONT LEFT
    REAR RIGHT
    REAR LEFT
    (2R ir 2L)
    Kol pačiam nenusibos ir kitiems , ir neišradinėk naujovių su 6 kanaliais swtchais (dar prisimink BALASTINĖS VARŽOS front/rear kur buvo prieš 15-20 metu mašinose .

    Aiškiai matom kad nesigaudai visiškai , bet nori viską sugrūsti ar pritaikyti savo mašinoje ir ne kiek realybėje o tik ateičiai – pagal principą GAL PRAVERS .

    Siulau rakint pakeltą temą , nes jau buvo panaši be prasmės ir galo su kompiuteristų apie 0 ir 1 .


  16. #76
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    aš vistiek nesuprantu kuo netika "Y" adapteris priešais 4 kanalų stiprintuvą

    pigu, paprasta ir problemą išsprendžia
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  17. #77
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    aš vistiek nesuprantu kuo netika "Y" adapteris priešais 4 kanalų stiprintuvą

    pigu, paprasta ir problemą išsprendžia
    Nes AAA įkraunamos batareikos turi tik 1,25V ir neužmaitina 1,5V lemputės!
    The only brand I can not stand is a music that I hear.

  18. #78
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    turi jos ir 1.5
    groja kaip iš kibiro

+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 1 2 3

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT