+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: Patarkit

  1. #1
    Fuksas r7kyc82k is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Patarkit

    ideta
    MB Quart PVF 213 ir dvi poros Alpine spg-17cs, koki stiprintuva rinktis ? Aciu

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    rSeptyniKycAštuoniDuk >> klausimas nr 1, kodėl pas tamstą 3 poros komponentų?
    klausimas nr 2: kokie pinigai?
    klasuimas nr 3: kokie poreikiai?
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  3. #3
    Fuksas r7kyc82k is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    1. nu cia del 3 komponentu taip jau yra ,sugalvota daryti taip.
    2-3. poreikiai tokie kad siprintuvas pilnai uzmaitintu komponentus. butu nauda is ju isgaunama 100%.

  4. #4
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata r7kyc82k rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    1. nu cia del 3 komponentu taip jau yra ,sugalvota daryti taip.
    2-3. poreikiai tokie kad siprintuvas pilnai uzmaitintu komponentus. butu nauda is ju isgaunama 100%.


    va su šituo tikrai išgautai vmaksimaliai viską
    http://www.audioprojektai.lt/?id=237
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  5. #5
    Fuksas r7kyc82k is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    nu nezinau ar tik uz tokias sumas galima nusipirkt stipreka tinkanti 3 komponentam ,dabar nepamenu skaiciuku bet kazkada turejau mb quartus 3 juostu,tai pilnai uzteko man rodos jl audio 300/4v2 man rodos,dabar bijau sumeluot. ir pilnai uzteko man jo.o tu iskart siulai uz 6k lt stiprntuvus.

  6. #6
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata r7kyc82k rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nu nezinau ar tik uz tokias sumas galima nusipirkt stipreka tinkanti 3 komponentam ,dabar nepamenu skaiciuku bet kazkada turejau mb quartus 3 juostu,tai pilnai uzteko man rodos jl audio 300/4v2 man rodos,dabar bijau sumeluot. ir pilnai uzteko man jo.o tu iskart siulai uz 6k lt stiprntuvus.
    koks klausimas toks ir atsakymas.


    nesakai nei ko tau reikia nei už kiek, tai aš ir žiūrau kas tikrai išpildytų

    raganavimu neužsiimame nei vienas ir neturime nei žalio supratimo ko tu tikiesi iš savo sistemos ir iš stiprintuvo. kad gros? kad triukšmaus? kad muziką girdėsi ar pakaks daug garso? Prašai pagalbos o informaciją po žodį iš tamstos reikia traukti.
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  7. #7
    Fuksas r7kyc82k is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    taip reikia kad grotu,siuo metu jau yra nupirkti 2 x jl 10w6, jl 1000/ ,komponentai kuriuos minejau, ir beliko stiprintuvas kurio nezinau aisku norisi ka muzika girdetus,o ne vien daug garso.
    Last edited by r7kyc82k; 2011-11-29 at 10:32 AM.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT