+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: laguna 2 garso sistema

  1. #1
    Aktyvus Edvinas988 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2012
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    36
    Žinučių
    105
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą laguna 2 garso sistema

    dabar yra lagunoje magas Kenwood Kdc-w7534u ir originalios kolonėles. noriu daugiau žemu dažniu bet pagarsinus maga jau pradeda barsketi durys ir tai bjauru. taigi galvoju ar geriau deti suba ir prisukti koloneliu žemus. ar tvarkyti duris klijuoti izoliacija ir deti gal galingesnes kolonėles i duris. prie galiniu koloneliu nelysčiau tvarkyčiau tik prieki. i kur geriau investuot. kokybes man užtenka ka groja mp3 formatu. daug triuksmo man nereikia. tiesiog buna kad norisi pasukti garsa daugiau kad negirdėtum aplinkos triukšmo ir klausyti be aplinkiniu garsu.

  2. #2
    Naujokas Vitalik001 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Žinučių
    74
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edvinas988 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    dabar yra lagunoje magas Kenwood Kdc-w7534u ir originalios kolonėles. noriu daugiau žemu dažniu bet pagarsinus maga jau pradeda barsketi durys ir tai bjauru. taigi galvoju ar geriau deti suba ir prisukti koloneliu žemus. ar tvarkyti duris klijuoti izoliacija ir deti gal galingesnes kolonėles i duris. prie galiniu koloneliu nelysčiau tvarkyčiau tik prieki. i kur geriau investuot. kokybes man užtenka ka groja mp3 formatu. daug triuksmo man nereikia. tiesiog buna kad norisi pasukti garsa daugiau kad negirdėtum aplinkos triukšmo ir klausyti be aplinkiniu garsu.
    Pastačius subą ir daugiau nieko nepadarius, girdėsi dar daugiau pašalinių garsų... Geriau padaryk gera priekinių durų vibro/garso izoliaciją, surask padorius komponentus, gerai pritvirtink per medinius žiedus ir pajung prie stiprintuvo. Galą išvis atjung. Ir bus tau džiaugsmas.

  3. #3
    Aktyvus Edvinas988 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2012
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    36
    Žinučių
    105
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vitalik001 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pastačius subą ir daugiau nieko nepadarius, girdėsi dar daugiau pašalinių garsų... Geriau padaryk gera priekinių durų vibro/garso izoliaciją, surask padorius komponentus, gerai pritvirtink per medinius žiedus ir pajung prie stiprintuvo. Galą išvis atjung. Ir bus tau džiaugsmas.
    garso/vibro izoliacija galbūt ir pats galeciau pasidaryti nors niekad to nebandęs, bet su žiedais jau reiktu pagalbos o varyt kažkur i firma kad padarytu tai ir jauciu permokėsiu ir noriu kad kas nors padėtu kartu daryti kas galėtu patarti ir paaiškinti noriu patirties tai darant. imanoma kažin Kaune rasti tokiu zmoniu? nes savo pazystamu kas užsiimtu tokiais dalykais neturiu aisku irgi ne uz aciu.

  4. #4
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ir su ta garso/vibro izoliacija nevisada viskas taip paprasta.
    Aš pats dariausi, tik nuotraukas internete matęs (ir dar ne tokio automobilio kaip pas mane)- klaidų durelių paruošime pridariau, nieko labai baisaus, bet antrą kartą darant jau žymiai geriau pasidaryčiau...
    Su podiumų gamyba irgi visokių niuansų daug (taip ir neišbaigiau aš jų iki galo- manau perdarinėsiu).
    Protingas sprendimas ieškoti patyrusio žmogaus. Kainuos pinigų, tas tiesa, bet tikrai yra už ką mokėti. Niekada nebandžius daryti, sunku įsivaizduoti, kiek ten kruopštaus darbo ir patirties reikia, kad viską kultūringai ir teisingai padaryt.

    PS. Stenkis tvarkingiau rašyti

  5. #5
    Aktyvus Edvinas988 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2012
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    36
    Žinučių
    105
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kykas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ir su ta garso/vibro izoliacija nevisada viskas taip paprasta.
    Aš pats dariausi, tik nuotraukas internete matęs (ir dar ne tokio automobilio kaip pas mane)- klaidų durelių paruošime pridariau, nieko labai baisaus, bet antrą kartą darant jau žymiai geriau pasidaryčiau...
    Su podiumų gamyba irgi visokių niuansų daug (taip ir neišbaigiau aš jų iki galo- manau perdarinėsiu).
    Protingas sprendimas ieškoti patyrusio žmogaus. Kainuos pinigų, tas tiesa, bet tikrai yra už ką mokėti. Niekada nebandžius daryti, sunku įsivaizduoti, kiek ten kruopštaus darbo ir patirties reikia, kad viską kultūringai ir teisingai padaryt.

    PS. Stenkis tvarkingiau rašyti
    idomu kiek kainuotu visa tai

  6. #6
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edvinas988 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    idomu kiek kainuotu visa tai
    Nepigiai.

  7. #7
    Aktyvus gintosha is on a distinguished road gintosha's Avatar
    Registracijos data
    Nov 2009
    Amžius
    43
    Žinučių
    259
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    galiu pagelbėt su žemais dažniais,kad jų daugiau būtų,mestelk PM.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT