+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: Pasiklydau tarp filtru

  1. #1
    Fuksas Wachadoin is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2011
    Amžius
    35
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Pasiklydau tarp filtru

    Sveiki,

    Pirma sistema:

    Galva: Alpine cda-9855r
    Komponentai: AudioSystem xion-165
    Stiprintuvas komponentams: kažkoks senas signat dvikanalis, nebepamenu jau tiksliai, bet groja neblogai

    Taigi klausimas:
    Ką patartumėte daryti? Šiuo metu naudoju alpinos filtrus priešbosiui, nes kaip suprantu komponentų pasyvus filtras nenukerta žemų dažnių priešbosiui. Jei šių filtrų nenaudoju, priešbosis net nedideliu garsu jau nebesusidoroja su savo darbu (instaliacijos kaltė). Bet ar dviejų filtrų naudojimas nekenkia garsui?

    Pirmas mano sugalvotas varijantas: Mest lauk tuos pasyvius filtrus, nustatyti alpiną trijuostei sistemai, jungti priešbosį nuos stiprintuvo, o aukštadažnį nuo mago. Bet ar tokiu atveju turėsiu kuo nukirsti priešbosio aukštus dažnius? kaip suprantu alpine to nenumatė.

    Antras variantas: mest lauk tą dvikanalį stiprintuvą, mest lauk tuos pasyvius filtrus, ieškot keturkanalio, jungt aukštadažnius ir priešbosius atskirais kanalais. Tokiu atveju su aukštadažniu viskas aišku, naudosiu mago filtrus. Bet tada problemos su priešbosiu: Kadangi jis neišgroja pačių žemiausių dažnių teks naudot mago LPF ir stiprintuvo HPF?

    Dieve, aš jau pats pasimečiau savo šitoj makalynėj, patarkit kaip man arbatinukui elgtis tokioj situacijoj? O gal tiesiog palikti viską taip, kaip yra? Bet juk mums visiems norisi kažkur tobulėti, tad laukiu pasiūlymų, jei kas nors supratot ką aš šita betvarke noriu pasakyti

    P.S. Atsiprašau, jei tema, ne ten, kur turėtų būti, tiesiog nežinau, kur man ją patalpinti, kad ji būtų "į temą"

  2. #2
    Aktyvus kostas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2011
    Žinučių
    223
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Kaip tu supranti tą "nesusidoroja su savo darbu" ?

  3. #3
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Na su dvikanaliu stiprintuvu nelabai ką ir nuveiksi su aktyviais krosais.
    Mastai gerai, tau reikia arba 4ch, arba antro 2ch, tada susitvarkysi viską su grotuvo filtru.
    Teks naudoti tik 3way filtrą, nes 2way skirtas tik front+rear+sub. O 3way tw+mid+sub, tai sukirsi auštus su priešbosiu, jei reikės priešbosiui nukirsi apačią, ir privesi subą jei toks bus sistemoje. Kiek pamenu mid-sub filtro hp/lp ribos baigiasi ties 200hz 6-24db/oct., to pilnai pakanka.

  4. #4
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą

    Gal nesupratau problemos esmės, bet aš jos nematau. Komponentų pasyvūs filtrai padalina tarp priešbosio ir aukštadažnio, o grotuvo aktyvus filtras nupjauna priešbosio apačią. Mano galva viskas norm, nebent eksperimentų norisi.
    The only brand I can not stand is a music that I hear.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT