+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 10 iš 10

Tema: Galinės garso kolonėlės. Padėkite išsirinkti.

  1. #1
    Jaunius vyttux is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2012
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Galinės garso kolonėlės. Padėkite išsirinkti.

    Sveiki, turbūt tokių temų jau buvo šimtai, bet kiekvienas atvėjis skirtingas. Yra toks dalykas, kad gale reik pakeisti koloneles. Dydis 16,5-17cm. Esmė, kad šiam reikalui galiu skirti maximum 250litų. Jokių audio projektų daryti nežadu, tiesiog norisi, iš Pioneer Multimedijos grotuvo (F920BT) ir standarinių kolonelės montavimo skylių (galinėse durelese) išpešti kaip galima daugiau. Tad visi ten tie projektai nedomina. Muzika klausoma iš ipodo aac ir mp3 formatais. Daugiausiai šokių. Noriu, kad būtų daugiau vidutinio boso kolonėlėse ir tūrėtų didesnį jautrumą. Ką realiai už tokią pinigų suma ir esamas technines sąlygas reikėtų žiūrėti. Visi atkalbinėja nuo Alpine, Pioneer, Hertz ir pan cocololų firmų, o siūlo kažką iš DLS, Focal, Mac Audio ir pan..

    Pakolkas esu susigundęs konkrečiu DLS C6 modeliu, kokių gal atsiliepimų turit apie jas? Ką panašaus dar būtų galima žiūrėti? Ir apskritai ar tos kolonėles kad ir tos DLS C6 labai jau skirtūsi nuo kokių žymiai pigesnių pvz Alpine SPG 17C2 jeigu grotų tomis pačiomis sąlygomis?

    Iš anksto ačiū už patarimus ir pamąstymus.

  2. #2
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    DLS gros daug garsiau negu Alpine dėl didesnio jautrumo ir muzikaliau nes popieriniai, jeigu bent žiedus įdėtum tada dar daugiau pliusų atsirastų DLSam, kai grojama nuo mago geriausia žiūrėti į kolonėlių jautrumą nes jautresni garsiakalbiai gros garsiau.

  3. #3
    Jaunius vyttux is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2012
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata KaTiS rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    DLS gros daug garsiau negu Alpine dėl didesnio jautrumo ir muzikaliau nes popieriniai, jeigu bent žiedus įdėtum tada dar daugiau pliusų atsirastų DLSam, kai grojama nuo mago geriausia žiūrėti į kolonėlių jautrumą nes jautresni garsiakalbiai gros garsiau.
    Bet dabar mane audio sistema prekiaujantis žmogus biški sustabdė, tos DLS C6 skaitosi vidutinių/žemų dažnių kolonėlė. Pas mane 4 kolonėlės mašinoje be twiterių, tai sako kam tu tas kolonėles kiši, sako nebus efekto nes isvis aukstu gale neliks.., tau reikia paprasčiausiai koaksalines dėti...tiesos yra?
    Mano pagrindinis tikslas sodresnio priesbosio noras ir didesnis jautrumas..tai dabar net pasimeciau...

  4. #4
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata vyttux rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Bet dabar mane audio sistema prekiaujantis žmogus biški sustabdė, tos DLS C6 skaitosi vidutinių/žemų dažnių kolonėlė. Pas mane 4 kolonėlės mašinoje be twiterių, tai sako kam tu tas kolonėles kiši, sako nebus efekto nes isvis aukstu gale neliks.., tau reikia paprasčiausiai koaksalines dėti...tiesos yra?
    Mano pagrindinis tikslas sodresnio priesbosio noras ir didesnis jautrumas..tai dabar net pasimeciau...
    kažkas čia jau kliedi. DLS C6 yra komponentinė sistema
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  5. #5
    Jaunius vyttux is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2012
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kažkas čia jau kliedi. DLS C6 yra komponentinė sistema
    Ne čia aš kalbu apie tik kolonėles, o ne komponentų sistema. Yra DLS C6 ir DLS C6A tai vienas jų žymi komponentų sistema (kuri apie 550lt kainuoja), o kitas tik garsiakalbius (kuriu kaina garsu gamoje pvz 285lt). Man į gala komponentų nereik, dėl to ir klausiu ar tiktų ten tokios kolonėlės žemu/vidutinių.

  6. #6
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    a tai čia Vilma tave apšvietė

    šiaip įkišus ten priešbosius, tik priešbosisi ir pastiprės (vidurinius dažnius užgoš sodynės)
    jeigu dėsi koaksialą tai bendras garso lygis pakils labiau (kartu su aukštais)
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  7. #7
    Jaunius vyttux is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2012
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Vat tas ir man įdomu, ar esant 4 garsiakalbiams (be twiterių) ir turint minėtą garso šaltinį, jeigu galines kolonėles pakeitus į priešbosį (kuris yra kaip suprantu vidutinio/zemu dazniu kolonele) ar nebūtų taip, kad smarkiai jaustųsi aukštų trūkumas...esmė, kad dabartinės orginalios kolonėles labai prastos, priekių keisti nenoriu, nes reikalinga didelė invazija. Vien tik išėmimas reikalauja nulupti visa durelų plasmasę o ir naujų įdėjimas mano modelyje apsunkintas, tuom kad ten nestandartinė skylė, išemus orginalias reikia burti: pjauti, daryti laikiklius, kad aftermarketus įdetum.Tam nei noro nei pastangu, nei laiko nenoriu skirti..Tad turint lengva kelių sekundžių priėjimą prie galinių pagalvojau, kad visai norėčiau jas tada bent jau pakeisti į geresnes, bet čia nežinau ar logiškas mano sprendimas būtų kišti priešbosį neturint aukštų visai gale, nors gale man aukšti ir nereikalingi ištikro...tai ką daryt geriausia imti koaksalus? Jeigu koaksalus, tada gal galit numesti bent porą rimtesnių modeliukų telpančių į 300lt?

    Nes kaip ir minėjau sistema paprasta: F920BT šaltinis>4 koloneles be twiteriu, visos durelese. Keiciamos butu tik galines. Dilema..

  8. #8
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata vyttux rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Vat tas ir man įdomu, ar esant 4 garsiakalbiams (be twiterių) ir turint minėtą garso šaltinį, jeigu galines kolonėles pakeitus į priešbosį (kuris yra kaip suprantu vidutinio/zemu dazniu kolonele) ar nebūtų taip, kad smarkiai jaustųsi aukštų trūkumas...esmė, kad dabartinės orginalios kolonėles labai prastos, priekių keisti nenoriu, nes reikalinga didelė invazija. Vien tik išėmimas reikalauja nulupti visa durelų plasmasę o ir naujų įdėjimas mano modelyje apsunkintas, tuom kad ten nestandartinė skylė, išemus orginalias reikia burti: pjauti, daryti laikiklius, kad aftermarketus įdetum.Tam nei noro nei pastangu, nei laiko nenoriu skirti..Tad turint lengva kelių sekundžių priėjimą prie galinių pagalvojau, kad visai norėčiau jas tada bent jau pakeisti į geresnes, bet čia nežinau ar logiškas mano sprendimas būtų kišti priešbosį neturint aukštų visai gale, nors gale man aukšti ir nereikalingi ištikro...tai ką daryt geriausia imti koaksalus? Jeigu koaksalus, tada gal galit numesti bent porą rimtesnių modeliukų telpančių į 300lt?

    Nes kaip ir minėjau sistema paprasta: F920BT šaltinis>4 koloneles be twiteriu, visos durelese. Keiciamos butu tik galines. Dilema..
    Kažkaip skaitau ir vistiek manau kad ne nuo to galo žiūri. Statant tik midbasus į galą negausi tau norimo rezultato, nes visų pirma priekis originalus ir galinis midbasas visiškai užgoš tau priekį, o antra - Kadangi kaip suprantu neplanuoji daryti normalesnės midbasų instaliacijos tai ir žemesnių tonų garsiakalbiai neatkurs. Galutiniam variante gausi dar daugiau BARDAKO nei turi dabar.

  9. #9
    Jaunius vyttux is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2012
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Viską supratau, ieškosių koaksalinių kolonėlių į galą, o ne midbasso. Kokios iš koaksalinių vertos dėmesio? Kokie atsiliepimai apie tas DLS 126 arba 226?
    Last edited by vyttux; 2012-05-31 at 10:16 AM.

  10. #10
    Rašytojas Rytis is on a distinguished road Rytis's Avatar
    Registracijos data
    Mar 2007
    Žinučių
    315
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata vyttux rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Viską supratau, ieškosių koaksalinių kolonėlių į galą, o ne midbasso. Kokios iš koaksalinių vertos dėmesio? Kokie atsiliepimai apie tas DLS 226?
    Viskas su jais labai neprastai - Foniniam garsui nuo grotuvo normalus pasirinkimas.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT