+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 20 iš 20

Tema: Eclipse CD8061 By Fujitsu Ten

  1. #1
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Eclipse CD8061 By Fujitsu Ten

    Parduodamas Eclipse CD8061 grotuvas. Klausiau ir džiaugiausi, bet atėjo noras išbandyt kažką naujo. Kadangi "skylę" užkimšau kitu grotuvu šitas pradėjo prašytis i naujus namus. Groja jis gražiai (Omsonas gali pridėti žodį), turi varinį korpusą ir balancinius išejimus. Komplekte yra viskas ko reikia, įskaitant ir manualą. Kartais mėgsta pasiožiuoti su cd atidavimu, (tokios nelemtos dvi spyruoklytes) Kas turi geresnes rankas susitvarkys pilnai, man rūpesčių nelabai kėlė..

    http://img39.imageshack.us/img39/136/20130108184045.jpg

    Kaina kiek mokėjau tiek ir norėčiau gauti - 500lt
    O jei niekam neprireiks keliaus į ebay, ten juos perka...

    Miestas Kaunas, nors nusiūsčiau į betkurį kampelį jei bus pageidavimas.

    Klausimai pm arba 863566135

  2. #2
    Jaunius tibukas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    16
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    pasieme alpine cda-9887

  3. #3
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Alpina kolkas tik skylei užkišt, labai netyčia ir nuž labai pigiai ji pas mane atsidūre, na ir šiaip poreikius labiau tenkina kolkas. Taupysim pinigus kažkam rimčiau, norėčiau išbandyt sony arba denon.

  4. #4
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Grotuvo pinigai tam ir bus skiriami Tobulesnis grotuvas bus tik vėliau Tik jaučiu grotuvą reiks į ebay dėt.

  5. #5
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tau reikia susitvarkyti akustiką, nes ką bekeisi tau negros, nes kitu atveju neišnaudosi grotuvų galimybių, dauguma vartotojų pabadę hi end grotuvus ima keikti, kad negroja kaip tikėjosi, bet realiai dauguma neišnaudoja grotuvo atkuriamo garso, nes sistema groja iki blogiausios sistemos vietos, visi kiti komponentai gali būti, kad ir aukščiausio lygio.
    ...tai eilinis atvejis , kada perkama pagal rekomendacijas , o ne pagal poreikį .yra kas spintoje gera daiktą laiko ir jau jaučia kaip super groja

  6. #6
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Šianien susikaupiau ir paskyriau gerą pusdienį eclipsei... Nors ir patampė nervus, bet nieko nėra neįveikiamo. Grotuvas veikia kaip priklauso, be jokių kaprizų. Prašau galite pasigrožėti. Tik grotuvas nebuvo pajungtas prie kolonėlių tai gaila, bet garso neišgirsite.

    http://www.youtube.com/watch?v=_LSVi...ature=youtu.be

    p.s. pradeda darytis gaila.....

  7. #7
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Matai aš kaip ir dauguma naujokų, viską dėt, pirkt, ir tik tada žiūrėt kas gavosi, neklausydamas daugumos jūsų patarimų. Aišku tai irgi nebuvo labai blogai, praktinės žinios mano galva geriau nei teorinės. O kas dėl mano istaliacijos tai kuo toliau tuo labiau linkstu ir linksiu prie procesorinės. Labiau tenkina mano norus, nes su neprocesorine sistema dažniausiai turi likti tik prie cd-r ir paprasto formato muzikos, na aišku dauguma turi aux in, bet tai irgi ne išeitis. O man reikia tokio varijanto, nes klausau visiškai įvairią muziką ir mašinoj praleidžiu didžiają dalį dienos, tai reikia, kad galėtum ikišti kokį mp3 ar kokį ipodą, bei užėjus norui pasiklausyti ir rimčiausios kokybės orginalų cd. Todėl, kad ir 9887 mane kolkas daug labiau tenkina. Eclipse turi savo privalumus, alpina savus.

  8. #8
    Jaunius simsius is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2012
    Žinučių
    18
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ...nes su neprocesorine sistema dažniausiai turi likti tik prie cd-r ir paprasto formato muzikos, na aišku dauguma turi aux in, bet tai irgi ne išeitis. ...
    Užkliuvo. Gal gali pagrįsti savo nuomone? Neprocesoriniai grotuvai negroja mp3 ar Ipod negalima prijungti?

  9. #9
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    As kalbu apie grotuvus kuriuos norėčiau tūreti savo sistemoje, tai tokie kaip clarion 9255, denon a100 z1, alpine 7909, sony c90, ar kažką panašaus. Aišku dėl mp3 nežinau ar palaikytų, bet galima kažką derinti su cd dėžėm kurios mp3 palaiko, bet čia nežinau kaip tiksliai gautusi. O koks sakykim, kad ir pioneer p99rs darytų viską viename, tik va, ar grotų kažką panašaus kaip anksčiau išvardinti grotuvai tai jau nežinau. Čia dar daug ką galvot, skaityt ir domėtis.

    o šiaip tai kaip extreeme sakė, ne nuo to galo pradedu.

  10. #10
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    As kalbu apie grotuvus kuriuos norėčiau tūreti savo sistemoje, tai tokie kaip clarion 9255, denon a100 z1, alpine 7909, sony c90, ar kažką panašaus. Aišku dėl mp3 nežinau ar palaikytų, bet galima kažką derinti su cd dėžėm kurios mp3 palaiko, bet čia nežinau kaip tiksliai gautusi. O koks sakykim, kad ir pioneer p99rs darytų viską viename, tik va, ar grotų kažką panašaus kaip anksčiau išvardinti grotuvai tai jau nežinau. Čia dar daug ką galvot, skaityt ir domėtis.

    o šiaip tai kaip extreeme sakė, ne nuo to galo pradedu.
    ne daiktų nupirkime esmė - ka tu su jais nori padaryt, ir ką gali ypirkt...nešok labai aukštai - pradėk kad ir su ta alpinke - kad ir kokius turi komponentus , subiuka - viska kaip priklauso suinstaliuok , pagalvok" - koks litrazas dėžės tau reikalingas būtų, kiek subą papjausi , kiek midbasą , aukštadažnį,na ir kodėl...jei čia klausimai dar net nekyla - tai koks skirtumas koks grotuvas ir ką gali , jei dar nežinai kaip sau naudingai tuos turimus grotuvo ir kt. privalumus išnaudot...turi būt poreikis geresniam grotuvui ir kt. sistemos dalim , pats turi pajaust kokių kad ir grotuvo galimybių trūksta ir ieškot kuris jas turi ..ir tp.t.
    p.s. ir kam tau tas mp3 - visa eile grotuvu per usb valgo wav, wma - susimeti ka nori kad ir y talpesne fleske ir turi daug yrašų...

  11. #11
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Helix mp3 čia tik taip išssireikiau apibendrindamas, visas funkcijas usb, ipod, aux ir panašiai, mp3 kompaktai irgi jau atgyvena. Alpina jau nuspresta, kad liks tol kol susiriš visi kiti sistemos galai. Kas apie grotuvą gi sakiau, kad tik ateityje, pardavus eclipse pinigai ir keliaus į teisingą instaliaciją. Kaip visą filtravima, korekcijas ir panašiai naudoti aš žinau, žaidžiau labai ilgai ir nuobodžiai kai tūrėjau 9855r. Helix nesu aš toks arbatinukas kaip tu įsivaizduoji Kalba buvo apie grotuvų funkcionalumą, reikiaškia, kad as jau segu 1000lt ant p99r Yra daug reikšmingesnių vietų kolkas kur išleisti tuos pinigus.

    Omsonai ne visa muzika reikalauja tos auksinės kokybės, tuo labiau, kad ne visą muzika ir įmanoma gauti flac Aiškiai sakiau klausau visa, nuo Katie Melua, Norah Jones, queen,visokio panašaus SQ iki paprastos popsuhos iš power hit radio. Muzikos kolekcija turiu dviejuose ipoduose po 32gb tai sugebėt viską iškept flac formatu būtų sudėtinga Užtat alpina ir tenkina mano norus daug labiau dabar. Nori pasiklausyt SQ įsikišai cd ir turi puikų garsą, o jei važinėju kur dirbdamas, tai klausau kažka paprastesnio, ikišai ipodą ir turi visą muzikos kolekciją po ranka.
    Last edited by Inproof; 2013-01-12 at 09:18 PM.

  12. #12
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Atsikalbinėji, matau....
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  13. #13
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Kaip suprast gerbemasai ?

  14. #14
    Savas ttadaz is on a distinguished road ttadaz's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    623
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Tai gaunasi taip, kad kasdiena klausaisi muzikos kaip iš kibiro, o tik per šventes normalų įrašą įsidedi. Gal čia racijos ir yra kažkiek, kai pagalvoji... Užbukini ausis su prastu įrašu, o per šventes pasileidi normalų - ir atrodo, kad super sistemą turi.
    Real master saund (RMS)

  15. #15
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nu idomus išsireiškimas tavo. Būtų man kokie bent 40 metų ir su mašina važiuočiau tik apsipirkt ir į bažnyčia, tada nebūtų kalbos apie jokius ipod ir mp3. O kai man yra 21 metai ir aš mašinoj praleidžiu didžiają dalį savo dienos, tai tu pagalvok kiek laiko man užtruktų perklausyt sakykim 20 puikiausio įrašo cd, net neperjunginėjant dainų ? T.y. 4-5 cd per dieną. Tai kiek man jų reitų turėti, kad nepritūkčiau ir neatsibostų ? Tuo labiau daugumą mano klausomos muzikos išvis yra sunku rasti flac ar waw formatu. Ir beto, kas sakė, kad muzika kaip iš kibiro ? Kad ir power hit radio topai linkomanijoje mp3 formatu yra gan kokybiškai įrašyti.

  16. #16
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kaip suprast gerbemasai ?
    Ir aš padalyvaut noriu, nors visai neturiu ką pasakyt...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  17. #17
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Gaila, bet turbūt vienintėlis lietuvoje toks grotuvas iškeliavo į prancūziją.
    Last edited by Inproof; 2013-01-14 at 02:05 PM.

  18. #18
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Jei atvirai - baudžiausi tau paskambint dėl jo, bet dabar dūšioj tapo ramu ir giedra...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  19. #19
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Irgi geras, man ir taip gali paskambint Būčiau daves pažaist.

  20. #20
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Dėl įdomumo eclipse bus naudojama su Scanspeak R29 ir 15w, maitinama nuo 2 Orion GS1000

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT