+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 12 iš 12

Tema: Koks geriausias stiprintuvas?

  1. #1
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Koks geriausias stiprintuvas?

    Vakar turėjau tokią įdomią situaciją žmogelis paklausė koks geriausias stiprintuvas? Aiškų SQ priekiui, reikiamas galingumas (naudojamas apie 30-50 W ant 4 omų), nes priekis tikrai jautrus. Filtrų nereikia. Aš pasimečiau ir neatsakiau. Galva geras pioneerius. Ka jus manote tokioje situacijoje?
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    tokiais atvejais visada atsakau: "toks dalykas kaip "geriausias" paprasčiausiai neegzistuoja", nes kai pradedama kalbėti apie labai aukštos klasės daiktus dažniausiai skirtumas tarp jų jau nebe atkūrimas o braižas ir renkamasi tas daiktas kuio braižas priimtinesnis. Bet kuriuo atveju jie paprastiems mirtingiesiems neprieinami, nes "****iausi" kainuoja tiek, kad namą už tiek nuperki mažesniame mieste DDDD
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  3. #3
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Aš panašiai pasakiau, bet reiktų sudaryti tokiu dar įperkamu manau iki 5kLt. kandidatų sarašą.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  4. #4
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    Galiu trumpai perteikti absoliučios užeinančių smalsautojų/klausinėtojų daugumos nuomonę per pastaruosius ketverius metus. Ir ji nesikeičia iki šiol.
    Subai geriausi yra JBL, ALPINE ir HERTZ.
    Magai - panašu, kad lyderio poziciją kietai laiko ALPINE.
    Stiprekai - jei pokalbis sukasi apie mažiau nei aštuonis šimtus W, tai pašnekovas rauko nosį, suprask, nekažką. P.s. - čia nesigilinam į kanalų skaičių, ir kitas bevertes smulkmenas...
    Na, apie salono akustiką kažkaip tauta nelabai turi susidariusi supratimą kas tai aplamai yra. Bet jei pas draugą aukšti - tai dauguma atvejų sprendžiama, kad jie ko gero bus HERTZ.
    Labai dar populiaru kondensatoriai - nes jie padeda akumui. Gali būti bet koks - neesmė.

    Ir jei kas nors galvojate, kad čia mes tarpusavyje bendraujame paprastai ir suprantamai, tai patikėkit, esame labai aukštai orbitoje čia užklystančių naujokų atžvilgiu...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  5. #5
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Aš žinau, todėl orbitoje ir klausiu
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  6. #6
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Vadinasi reik kurt temą apie hajendinius stiprintuvus kaip yra tema apie SQ galvas......
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  7. #7
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    nemanau, kad to reikia.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  8. #8
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Paimsi du iš geriausių, tačiau skirtingų gamintojų - gros skirtingai. Vienam klausytojui bus vienas geriau, kitam kitas. .... Toliau reikia vertinti racionaliai - galva geras pionierius, man asmeniškai nieko nesako. Kažkada rašiau, sistemos parinkimo logika yra tokia, kad stiprintuvas turėtų būti pakopa aukštesnio lygio, nei signalo šaltinis, priešingu atveju sistema nesubalansuota.
    Dar iš kitos pusės, dirbti su zoologijos sodu yra labai sunku, geriau turėti savo numatytus sprendimus esant skirtingiems kliento poreikiams. Kiek gaudausi dabartinėje rinkos situacijoje, tai tik seni stiprintuvai gali būti verti dėmesio, nauji skaitmena, tai jaunimui pradžiai... Belieka viltis, kad skaitmena ištobulės ir bus bent jau tinkami automobiliui...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  9. #9
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Tikrai skaitmeninis netinka. O atsakymo nėra, kuris geriausiais, nes reikia bandyti, skirtingus ir tokiu būdu išsirinkti.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  10. #10
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Mano subjektyvia nuomone, mano šališkoje sistemoje geriausiai pasirodė hibridas Poweramperis XP200. Manau tikrai vertas dėmesio ir tikrai gali buti kam nors geriausiu stiprintuvu (bent jau man tai tikrai taip)!
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  11. #11
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Mano subjektyvia nuomone, mano šališkoje sistemoje geriausiai pasirodė hibridas Poweramperis XP200. Manau tikrai vertas dėmesio ir tikrai gali buti kam nors geriausiu stiprintuvu (bent jau man tai tikrai taip)!
    tikrai vertas dėmesio stiprintuvas. kogero vienas iš tų, kuris kaip gamyklinis arčiausiai tobulybės. tačiau mano subjektyvia nuomone, ir mano šališkoje sistemoje jis buvo kiek ašštrokas. u-dimensionasmano šališkoje sistemoje susigrojo švelniau, maloniau ausiai.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  12. #12
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    As Xp 200 labai seniai klausiau ir tada man kažkas jame užkliuvo, dabar nepamenu. Iš postų matyti, kad geri stiprintuvai - tai tie kurie pagaminti iki maždaug 2000m.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT