+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 9 iš 9

Tema: Del aparatūros atnaujinimo

  1. #1
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    53

    Pagal nutylėjimą Del aparatūros atnaujinimo

    .
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  2. #2
    Savas 6x6 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    465
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Del aparaturos atnaujinimo

    Na, Elvyra ir lieka Elvyra, o vat Cervin Vega jau tikrai rimciau. Ar tirkai gerai padarysi band-pasa? Nesigaus "vargonai"?
    SUBARU AUTOMOBILIŲ REMONTAS IR NUOMA
    DIAGNOSTIKA VISIEMS SUBARU MODELIAMS;http://www.premus.lt
    37-323233;610-26939;Betygalos g.14,Kaunas N54.90435;E23.88318
    taip pat FB:
    http://www.premus.lt
    http://www.forester-tuning

  3. #3
    blizak
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del aparaturos atnaujinimo

    labai abejoju ar BP padarysi kad nebutu pompa. Jei nesi dares tai geriau apsistok ties uzdara arba su faziku.

  4. #4
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Del aparaturos atnaujinimo

    Tu nori iš 4x20cm padaryt band pasą? Kiek tu ten kamerų planuoji?

  5. #5
    Savas AND is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    253
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Del aparaturos atnaujinimo

    Nu jus turbut neatkreipiat demesio, bet ten jauciu uzrasyta cerwin wega ar dar belenkaip, nes Cerwin Vega labai rimta firma, o as kaip ziurejau vienoj parduotuvukej tai gave labai panasiu vegu kaip ir tikros, bet padaryta tai belenkaip ir ziurėkit i uzrasa Cerwin-Vega taip turi but, o ne kitaip. Ir gal dekit viena gera suba, o ne daug belenkokiu sudu. Altas dar vis pardavineja Phoenix Gold senesnes serijos ir labai zemom kainom, patikekit manim isidek viena 15'' spl dezej ir tau jis taip kratys, kad oj oj oj. Cia ne reklama, nes pas mane paty jau puse metu stovi tokie du subai tai spaklius nuo priekinio buferio lupasi. Aisku ji reik ir uzjungt noormaliai, nemanykit, kad uz stuka galima viska susidet, nes tik stiprius noormalus kainuoja apie stuka ir tai dar naudotas.

  6. #6
    blizak
    Guest

    Pagal nutylėjimą Del aparaturos atnaujinimo

    kiek as zinau ir klausiau tai tos vegos yra daromos kinijoj ar kazkur, krc pas siauraakius ir vezamos i usa. Siaip labai mazai produkcijos usa pati viduje gamina, viska gamina treciaruses salys. Visa technika elektronine, zaislai netgi yra is kinijos. Gyvena kaimyne buvus usa tai sake viskas ka tik paziuri ir ka siuncia cia gyvenanciai seimai pagaminta kinijoje. Kas is to iskrenta-ogi tas kad visos firmos veza prekes is usa ir galvoja kad tai amerikanskas daigtas ir lupa dideliu pinigus, nors viskas gaminta kinijoje, kaina susideda gabenimas i usa is kinijos ir is usa i LT. Tuo tarpu sitos vegos pakeliui i usa uzklysta i LT, ir iseina pigiau. Beje padarytos bent is virsaus tai jos labai kokybiskai.
    Taip teigt viskam negaleciau kad visiskai viskas yra daroma kinijoj taciau net apie 50 procentu tai tikrai.
    Cia tik mano nuomone, ir pamastymas kaip as galvoju.

  7. #7
    Naujokas harnas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    89
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Del aparaturos atnaujinimo

    pas mane yra pora vegu ir ant ju raso kad jie gaminti amerikoje. slegio jie duoda daug, bet kokybes atzvigiu tai nekas, bent jau man nepatiko. gal kitokiose dezese jie grotu geriau. pas mane uzdaros

  8. #8
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Del aparaturos atnaujinimo

    Citata "harnas" rašė čia:
    pas mane yra pora vegu ir ant ju rašo kad jie gaminti amerikoje. slėgio jie duoda daug, bet kokybės atzvigiu tai nekas, bent jau man nepatiko. gal kitokiose dėžėse jie grotu geriau. pas mane uždaros
    Harnaib nepergyvenk galbut jau liepos men. padarysim nauja iobric deze ir jie uzgos kitip.
    itariu, kad tos tavo dezes per mazos kur padarytos.
    ish to ir pasekmes tavo nepasitenkinimo :wink:
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  9. #9
    Savas AND is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    253
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Del aparaturos atnaujinimo

    Taigi sakau nueik i altas puslapi ir paziurek kur isparduoda prekes ir viskas bosavykas kainuoja 389 lt man atrodo tai tikrai labai mazai.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT