turetu buti nelabai didele problema gali buti kad kazkas nuluze ar uzsikirteZvieris link=topic=3734.msg38156#msg38156 date=1146501686 rašė čia:
Taigi isimant kompakta jokiu bedu, atsidaro be problemu, o uzsidaryti jau nebenori, birbia birbia ir be "rankos" pagalbos neuzsidaro, svelniai stumtelejus toliau uzsidaro. Taigi ar uztektu tiesiog sutepti, ar jau cia beda kur nors giliau?
turetu buti nelabai didele problema gali buti kad kazkas nuluze ar uzsikirteZvieris link=topic=3734.msg38156#msg38156 date=1146501686 rašė čia:
gali buti ,kad dantratukai reversinaiai sudile ,
Reik bandyt sutept.
Kad nekurti naujos temos, tai ir as paklausiu O
Modelis tas pats. Nuluzo desineje mago puseje (ziurint is priekio) esanti laikikliuko ausyte. Tas laikiklis (desinej p.) uzdedant snukuti susikabina pirmiausiai, o po to fiksuojasi kaireje puseje esantis fiksatorius. Kur susitvarkyt/ kas galetu pagelbet?
PS: nelabai aiskiai paklausiau, bet gal kaip nors.Paisitengsiu imest foto.
PSS: lai autorius neuzpyksta uz isikisima i jo tema O![]()
artyman:
Bookmarks