+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 40 iš 40

Tema: amazon.de

  1. #31
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    Daug kas priklauso nuo to kokioje įrašų kompanijoje padarytas įrašas.GRP ,Worner,Sony visada būna geri.

  2. #32
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    Del kokybes,tai cia ant leiblo kalte versk, mano pasirinkime tai daugiausiai ir itakoja. ne kas groja- o kas leidzia. jei geras leiblas-tai tikekis gero cd. pvz: Turbo record. kokybe afigena,muzika super kad ir kiek realysu eina. bet buna isimciu,kaip ir minejau neseniai nudegiau su Breakbeat leiblu.


    to Push: nesuprantu kaip tu ziuri,bet kaina verciant i lt ta pati. tarkim de-20eur, uk-13gbp, com- ~20-25usd. beto amerika elektronikos neturi-ji man nedrauge

  3. #33
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    Paprašykite draugų kurie keliauja po užsienį. Parduotuvėse tikrai galima užtikti kompaktų net po 10lt.

  4. #34
    Aktyvus Push is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Žinučių
    140
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    Citata Lenikas link=topic=5114.msg55119#msg55119 date=1171746636 rašė čia:
    Del kokybės,tai cia ant leiblo kalte versk, mano pasirinkime tai daugiausiai ir itakoja. ne kas groja- o kas leidzia. jei geras leiblas-tai tikekis gero cd. pvz: Turbo record. kokybe afigena,muzika super kad ir kiek realysu eina. bet būna isimciu,kaip ir minejau neseniai nudegiau su Breakbeat leiblu.


    to Push: nesuprantu kaip tu ziuri,bet kaina verciant i lt ta pati. tarkim de-20eur, uk-13gbp, com- ~20-25usd. beto amerika elektronikos neturi-ji man nedrauge
    Taip leiblas labai svarbu sutinku. Kas dėl kainų tai versk nevertęs amerikoj visada pigiau,tik va gaila kad elektronicos sau nerandi,nors tokių pusiau popsinių kiek žiūrėjau yra.. Tokiam reikalui spėju UK geriausia,ten industrija šito reikalo labiausiai prasisukus.

  5. #35
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    Nu,kad nea. Vokietijoje daugiausia elektronikos. gaila,kad progresyvas man ne prie sirdies, nepamenu kur,bet Svedijoj cdon.com ar kazkur kitur buvau uztikes SASHA albuma uz 10SEK, tai cia apie 3,6lt :-D Geras CD-R panasiai kainuoja. tarkim lietuviskas Partyzan leiblas mestelejo gan nebloga Golden Parazyth albuma,bet tik mp3 formatu. ir nieko nepadarysi. muzika nebloga,matosi irasyta is pirmo karto naturaliai, vokalas gyvas-girdet atlikejo atodusiu. jei butu CD ALBUM formatu tai butu afrika.
    Esme tame,kad zmonems kuriems patinka elektronika reikia papluseti norint gauti geru yrasu. patiktu man rockas tai isvis problemu nematau- www google lt ir rasai 'noriu rocko' :-D Ir siuntiesi.
    uz keliu dienu gausiu viena is geriausiu 2006m darbu. Allen Allien & aparatus naujausia albuma. Vokietis ir vokiete. allen atsakinga uz techno, o aparatus 'iplaka' elektro bangas...ziuresim :-)

  6. #36
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    Kas ieško tai randa ir elektronikos kompaktų. Beje jei lankais klubuose tai kartais ir pats DJ'us duoda kompaktą. Tik reikia paprašyt Bet čia jau offtopic...

  7. #37
    Aktyvus Beginer is on a distinguished road Beginer's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    38
    Žinučių
    193
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    O tai tarkim iš kur žinot kurie labelai geri yra, o kurie ne, taigi jų pilna...
    http://www.boulingas.net - Boulingo diskusijos

  8. #38
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    Tai reikia dometis ka leidzia tie lablai. tarkim ziuri pacius geriausius tau leidinius ir atkreipi demesi i leibla, laikas nuo laiko kazkuris leiblas tau lips prie sirdies ir tada jau galesi jo nauja leidini net nepraklauses pirkt man prie sirdies NEUTON, GIGOLO, TURBO.

  9. #39
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    To BigBug: i visus gerus electroninius tusus einu,vilniui,bet vel gi renkuosi pagal organizatorius,jei matau,kad nezinomi tai net neinu-vistiek gaidys bus. tik dabar galimybes neleidzia:-(O kad dj'ejai grotu is CD tai as dar nemates.. kur cia taip ? nu mates kaip groja su skaitmenine muzika-mokyklos diskotekoj :-D

  10. #40
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: amazon.de

    Negoja iš Cd, bet visuomet turi įsirašę į Cd tai ką poto groja. Aišku šiek tiek improvizuoja

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT