Sveiki,
buvo kelios diskusijos apie šių grotuvų skirtumus, vieni sakė geriau 99, kiti- 909. Aišku kai tiek daug nuomonių nežinojau kas teisus ir ką išsirinkt, prieš metus nusipirkau 99 ir šią savaitę gavau 909, tad radęs laisvo laiko ir nusprendžiau padaryt testą, tiesiog norėjau patenkinti savo smalsumą O Atsinešiau juos abu į namus, įsirašiau du identiškus Chesky records testinius diskus (išorinis plextor įrenginys, 4x greitis su vari-rec, verbatim cd-r for music recording diskai), pasijungiau prie savo sistemos identiškais laidais, vieną per aux, kitą per tuner įėjimus, schematiškai jie taip pat vienodi, žodžiu norint pakeisti grotuvą tereikėjo pasukti rankenėlę nuo tuner iki aux ir atvirkščiai, tad operatyviai galėjau įvertinti kaip veiną ar kitą instrumentą atkuria grotuvai. Praklausiau visą diską ir... skirtumo tarp šių grotuvų tikrai nėra, arba man su klausa prastai. Kaip dabar supratau tik Artūras S pasakė tiesą: "abu šie aparatai groja vienodai". Klausiau ghospel, vargonų, didelių orkestrų, vokalo, įvairiausių instrumentų, bet visada abu grotuvai grojo vienodai. Tačiau yra žmonių, kurie rado skirtumus, galima nesunkiai paaiškinti kodėl kai kuriem 99 grojo "kiečiau" ir geriau, jis turi default nustatymą S. Bass +4, net kai eq ant 0, užtai jo ir žemas atrodo tvirtesnis. Aš klausiau viską nustatęs ant 0, išjungęs vidinius stiprintuvus. Tikiu, kad pradėjus reguliuoti eq šie grotuvai užgros kiek skirtingai, bet manęs eq nei kiek nedomina O Jeigu aš namie nesugebėjau atrasti skirtumų, tai netikiu, kad kažkas juos atras mašinoje, tuo labiau, kad mašinoje nėra galimybių greitai perjungti grotuvus. Galit sakyt, kad mano sistema "muilas", bet aš abejoju, stiprintuvas 1979m pioneer SA-8500 mk-2, kolonėlės su fostex fe207 garsiakalbiais.
Kadangi skirtumų neradau, o 909 ekranas didesnis ir valdymas patogesnis, aš už jį O
Tai tiek, tikiuosi ši informacija bus kažkam naudinga O