+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 12 iš 12

Tema: Nuomones apie JVC KD-SH 9101

  1. #1
    Jaunius Dj-Station is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    15
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Nuomones apie JVC KD-SH 9101

    Sveiki. Kokios Jusu nuomones apie JVC KD-SH9101 maga(minusai, pliusai)?

    Dekui uz pasisakymus.

  2. #2
    Aktyvus Audrius is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    277
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Nuomones apie JVC KD-SH 9101

    teoriskai turetu buti visai nieko . Jei nori konors konkreciau turi pats atsisest ir pasiklausyt ka jis gali , butu dar geriau jei turetum kelis variantus palyginimui .

  3. #3
    Jaunius Dj-Station is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    15
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Nuomones apie JVC KD-SH 9101

    na siaip as jo klausiau, tikrai man patiko, graziai groja. Na lyginant tarkim su JVC KD-SH 99 , ar jie ten niekuom labai jau nesiskiria apart to, kad pas 9101 didesnis ekranas, 3d grafika ir panasiai?

  4. #4
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Nuomones apie JVC KD-SH 9101

    manyciau ju garsas panasus... man nuodugniau teko susidurti tik su KD-SH 909, tai patiko... o vat 9101 irgi ciupinejau, viskas labai panasu (isskyrus dizaina), issamiu isvadu daryti dar negaliu - nebuvo progos normaliam testui.

  5. #5
    Jaunius Dj-Station is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    15
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Nuomones apie JVC KD-SH 9101

    aisq. O siaip kaip manot, apsimoka detis toki grotuva ar yra geresniu uz ji (na geriau grojanciu kokybes atzvilgiu) savo kainos kategorijoje (~1600lt naujas kainuoja)? na zinau, kad reikia paciam klausyt, lygint, bet gal tada galit patart su kokiais grotuvais ji deretu palyginti, o gal jau kazkas daret tokius bandymus?

  6. #6
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą GROTUVAS

    Gali bandyti lyginti su Alpine CDA-9830 R arba CDA-9831 R,bet jos truputį virš 1600lt.

  7. #7
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Re: GROTUVAS

    Tai nors kas realiai klausetes to jvc 9101 (iskyrus temos autoriu)? Nes mano galvoje ir tas modelis sukasi. Noretusi daugiau nuomoniu isgirst..

  8. #8
    rukas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Re: GROTUVAS

    Citata "INXS" rašė čia:
    Tai nors kas realiai klausetes to jvc 9101 (iskyrus temos autoriu)? Nes mano galvoje ir tas modelis sukasi. norėtūsi daugiau nuomoniu isgirst..
    Pas mane siuo metu pajungtas. Is visu turetu kol kas geriausias. Atitinka mano keliamus reikalavimus. Subo valdymas, gaug info ant ekrano vienu metu, gera garso kokybe, MP3. Del valdymo tai truputi truksta kai kuriu funkciju, pavyzdziui, zemu nupjovimo nuo garsiakalbiu, bet susidejus normalius komponentus to neberiaikia. O siaip viskas OK. Yra ten visokiu filmuku, paciam galima isirasyti ir pan, bet pas mani jie visi isjungti. Garso reguliavimo tai dafiga visokiu efektu, EQ ir pan. Visaip gali nusireguliuoti. Patiko vienas efektas tipo karaoke. Jega realiai ispjauna vokala. Tai tiek is patirties.

    Rukas
    525tds

  9. #9
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Re: GROTUVAS

    Citata "rukas" rašė čia:
    Citata "INXS" rašė čia:
    Tai nors kas realiai klausetes to jvc 9101 (iskyrus temos autoriu)? Nes mano galvoje ir tas modelis sukasi. norėtūsi daugiau nuomoniu isgirst..
    Pas mane siuo metu pajungtas. Is visu turėtų kol kas geriausias. Atitinka mano keliamus reikalavimus. Subo valdymas, gaug info ant ekrano vienu metu, gera garso kokybe, MP3. Del valdymo tai truputi trūksta kai kuriu funkciju, pavyzdziui, zemu nupjovimo nuo garsiakalbiu, bet susidejus normalius komponentus to neberiaikia. O šiaip viskas OK. Yra ten visokiu filmuku, pačiam galima isirasyti ir pan, bet pas mani jie visi isjungti. Garso reguliavimo tai dafiga visokiu efektu, EQ ir pan. Visaip gali nusireguliuoti. Patiko vienas efektas tipo karaoke. Jega realiai ispjauna vokala. Tai tiek is patirties.

    Rukas
    525tds
    Jau si savaitgali as ji turesiu rankose. Manau nebus prastas pirkinys;/ ir kaina nesikandzioja;]

  10. #10
    DFX
    Guest

    Pagal nutylėjimą Nuomones apie JVC KD-SH 9101

    Buvo pas mane toks as paskui pardaviau ir pioneer 9400 nussipirkau
    tai galvoju kad jvc viska is pioneer paime .sakikim visa meniu tai tikrasi
    ojeigu jis tau patiko tik del grafikos tai geriau paim 909 negu sita
    Leva ten grafika. O garsas jeigu pas tave sub kenwood arba pioneer ar panasu ir akustika tokia pati tai vistek garso kokybes tu ne girdesi 100%.
    Tai tada pirk toki kuris daugiau patinka vizualiai.

  11. #11
    Aktyvus stulpas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    44
    Žinučių
    138
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Re: GROTUVAS

    Citata "rukas" rašė čia:
    Citata "INXS" rašė čia:
    Tai nors kas realiai klausetes to jvc 9101 (iskyrus temos autoriu)? Nes mano galvoje ir tas modelis sukasi. norėtūsi daugiau nuomoniu isgirst..
    Pas mane siuo metu pajungtas. Is visu turėtų kol kas geriausias. Atitinka mano keliamus reikalavimus. Subo valdymas, gaug info ant ekrano vienu metu, gera garso kokybe, MP3. Del valdymo tai truputi trūksta kai kuriu funkciju, pavyzdziui, zemu nupjovimo nuo garsiakalbiu, bet susidejus normalius komponentus to neberiaikia. O šiaip viskas OK. Yra ten visokiu filmuku, pačiam galima isirasyti ir pan, bet pas mani jie visi isjungti. Garso reguliavimo tai dafiga visokiu efektu, EQ ir pan. Visaip gali nusireguliuoti. Patiko vienas efektas tipo karaoke. Jega realiai ispjauna vokala. Tai tiek is patirties.

    Rukas
    525tds


    siaip bent jau sh99 turi dazniu nupjovimo funkcija...

  12. #12
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Nuomones apie JVC KD-SH 9101

    Citata "DFX" rašė čia:
    Buvo pas mane toks as paskui pardaviau ir pioneer 9400 nussipirkau
    tai galvoju kad jvc viska is pioneer paime .sakikim visa meniu tai tikrasi
    ojeigu jis tau patiko tik del grafikos tai geriau paim 909 negu sita
    Leva ten grafika. O garsas jeigu pas tave sub kenwood arba pioneer ar panasu ir akustika tokia pati tai vistek garso kokybės tu ne girdesi 100%.
    Tai tada pirk toki kuris daugiau patinka vizualiai.
    uz ta isvaizda reik gerokai daugiau moket kalbant apie pioneer. jei jau nori grozio tai dekis multimedia ir bus ramu ir tuo labiau grazu. Zodziu ne viskas auksas kas auksu ziba;/

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT