Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 10 iš 10

Tema: Nakamichi cd-300

  1. #1
    Fuksas svecias22 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Nakamichi cd-300

    Noreciau suzinoti ar vertas 700lt naujas?ar cia gal kokia fuflu serija,nes kazkaip nesitiki kad naujas nakamichi tiek gali kainuoti,taip pat nesitiki kad nakamichi leistu fuflus O. o gal ka kita uz tokia suma patartumete?auto renault 19,prieki hertz,subas magnat,stipras magnat.(grotuvas siuo metu blaupunkt miami 72).

    aciu uz atsakymus.

  2. #2
    Ekspertas igoriokas is on a distinguished road igoriokas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2006
    Vieta
    vln-alt-pnvz
    Amžius
    43
    Žinučių
    1,097
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Nakamichi cd-300

    nzn ar vertas, bet rusijoj jis dar pigesnis http://www.magnitola.ru/cdmp3resiver...acturers_id=24.
    čia kaip suprantu yra pigiausias nakamičio grotuvas

  3. #3
    Savas desperad is on a distinguished road desperad is on a distinguished road desperad's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2004
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    41
    Žinučių
    165
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Nakamichi cd-300

    Jei skaitai rusiškai, tai pasiskaityk čia:

    http://www.12v-club.ru/articles/2/139/index.html

    kažkuriame rusijos forume prieš kiek laiko buvo aptartas šis straipsnis ir prieita išvados, kad nakamichi firmos neliko, liko tik prekės ženklas, kurį klijuoja ant ko nori...

  4. #4
    Fuksas svecias22 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Nakamichi cd-300

    Citata desperad link=topic=4422.msg44534#msg44534 date=1159393377 rašė čia:
    Jei skaitai rusiškai, tai pasiskaityk čia:

    http://www.12v-club.ru/articles/2/139/index.html

    kažkuriame rusijos forume prieš kiek laiko buvo aptartas šis straipsnis ir prieita išvados, kad nakamichi firmos neliko, liko tik prekės ženklas, kurį klijuoja ant ko nori...

    labai dekui... O

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Nakamichi cd-300

    Tai jau 45 buvo gulbės giesmė. Be Z raidės (modelis be ratuko) klausiausi prieš kokius 8 metus, paliko gerą įspūdį. Visi, kiek girdėjau 45 su Z raide yra beviltiški. Pas Artūrą S, po modernizacijų jis šiek tiek atsigavęs, bet manau, kad be Z raidės ir tą perdarytą padarytų . Tik aš tų be Z raidės labai mažai sutikęs Lietuvoj buvau. Kaina sukosi apie 600 USD (po 4 LT dar) Stebino švarus signalas su gausybe detalių, ko jau nebeliko 45Z. Net mechanikos defektas jautėsi detonacijos forma. Aš ilgą laiką nesupratau, kodėl kažkada man pasirodęs kaip gerai grojantis aparatas, realiai su juo padirbus pasirodė beviltiškas. Ir tik neseniai suvedžiau galus, kai pas mane atvažiavo žmogus su senesniu 45, kad anas senesnis buvo be ratuko. Ką reiškia, kai gerai nežinai gamintojo produkcijos
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Ats: Nakamichi cd-300

    TEko remontuoti ka tik toki aparatą. Siaip tai supastėjas stipriai techiškai. Atsidarius atrodo, kad patekai i samsungo pasaku šalį :smt022 Tačiau pasiklausęs pora dienelių padariau išvadą (žinoma sau), Kad tai aparatas vertas tu pinigų. GArso kokybe lenkia savo kainos konkurentus. Tačiau žiauriai pralaimi navarotų kiekiu.
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  7. #7
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Nakamichi cd-300

    Taigi žinai ,kad "navarotai" garsą tik gadina.Kalbant apie gerą garsą "navarotų" nebuvimas yra + .

  8. #8
    Naujokas lerunas is on a distinguished road lerunas's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    Pasvalys
    Amžius
    53
    Žinučių
    64
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    nu aš 300- inį modeli už 420 lt. nauja nupirkau. matysim kiek vertas prekinio ženklo.

  9. #9
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Kaip manai ar po beveik 4 metų kamnors įdomu?
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  10. #10
    Naujokas lerunas is on a distinguished road lerunas's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    Pasvalys
    Amžius
    53
    Žinučių
    64
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    o man irgi neįdomu ką kiti mano. Nors ir 10 metų lai praeina.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT