Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 5 iš 5

Tema: Pioneer DEH-P4100 neišsijunge

  1. #1
    Fuksas juozass is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Pioneer DEH-P4100 neišsijunge

    Taigi isigijau šita pioneer,prijunges prie fiškiu ji man isijunge,viskas veikia tik nemoku aš jos išjungt,junginėk kaip nori išsijunge ekranas bet šviečia mygtukai.kame šaknys?pultelio nėra.Padėkit
    Last edited by juozass; 2011-11-07 at 06:56 PM.

  2. #2
    Fuksas juozass is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Smile

    Taigi isigijau šita pioneer,prijunges prie fiškiu ji man isijunge,viskas veikia tik nemoku aš jos išjungt,junginėk kaip nori išsijunge ekranas bet šviečia mygtukai.kame šaknys?pultelio nėra.Padėkit
    Last edited by juozass; 2011-11-07 at 06:57 PM.

  3. #3
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą

    reikia jam "degimo" laidą atjunginėt nuo pliuso ,kad užgestų ir išsijungtų, jei geltonas ir raudonas laidai kartu sujungti į pastovų pliusą - neišsijungs jis ir dar akūmą sodins
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  4. #4
    Naujokas gieshiukas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Vieta
    N.Ireland
    Žinučių
    54
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    pasitikrink prie kurio laido prijungtas oranžinis laidas.jeigu jugtys jau "koreguotos"-gali būti,kad oranžinis laidas prijungtas prie geltono-pastovaus "pliuso".dėl to gali būti,kad mygtukų apšvietimas ir neišsijungia.

  5. #5
    Fuksas juozass is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Dėkui,problema išsprendžiau.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT