Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 9 iš 9

Tema: El. langu gedimas

  1. #1
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą El. langu gedimas

    Sveiki,
    Atšilus orams atsirado bėdelė. Per pora savaičių, vienas po kito atsisakė atsidaryti visi keturi langai. Pradžioj šiek tiek pašilus salonui atsigaudavo dar, o paskutiniu metu jau atpratau nuo tokio privalumo kaip atsidarantys langai
    Taigi klausimas gal kas esat lindę prie šito reikalo(passatuose ir golfiuose ta pati sistema) ir žinot kur dar susieina visi laidai tarp mygtukų ir valdymo bloko? Kas dar tame kelyje gali būti supykes ir neatlikti savo funkcijos? valdymo bloka tikrinau, mygtukus tikrinau. Įdėjus kitą valdymo bloką problema nepasikeitė - reakcija į uždarymą veikia, tai yra reaguoja tiek valdymo bloke esantys kontaktai, tiek ir patys varikliukai duryse, o norint atidaryti nėra visiškai jokios gyvybės

  2. #2
    Aktyvus radical is on a distinguished road radical's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    152
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    man tokia problema ir pasitaiko ,tai manieji langai tiesiog prilimpa prie gumų ir neatsidaro ,čia nuo visokių puirvų ir druskų ,tai aš paėmu kokią metalinę liniuotę ar kokią plastikine vizitinę kortele ir iš lauko pusės tas gumas kišdamas liniuote tarp stiklo ir gumos atkrapštau .Man padeda

  3. #3
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Deja man tai tikrai nebepadės Čia jau problema su elektra kai man prilipdavo, tai vistiek varikliukai rodydavo gyvybės ženklus
    P.S. Pradžioj dar budavo toks dalykas, jog bandant atidaryt galinį langą su mygtuku priekyje neveikė, o su mytuku ant galinių durelių atsidarydavo

  4. #4
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata radical rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    man tokia problema ir pasitaiko ,tai manieji langai tiesiog prilimpa prie gumų ir neatsidaro ,čia nuo visokių puirvų ir druskų ,tai aš paėmu kokią metalinę liniuotę ar kokią plastikine vizitinę kortele ir iš lauko pusės tas gumas kišdamas liniuote tarp stiklo ir gumos atkrapštau .Man padeda
    žiemą retkarčiais silikonu supurkšk gumas ir niekas prie nieko neprišals
    groja kaip iš kibiro

  5. #5
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata BartekZ rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Deja man tai tikrai nebepadės Čia jau problema su elektra kai man prilipdavo, tai vistiek varikliukai rodydavo gyvybės ženklus
    P.S. Pradžioj dar budavo toks dalykas, jog bandant atidaryt galinį langą su mygtuku priekyje neveikė, o su mytuku ant galinių durelių atsidarydavo
    aš tikrinčiau ar niekur laidai nesudegė pradžiai, jei problema atsirado atšilus, galbūt pribėgo vandens, kur nereikėjo, gal rėlė kokia jei tokia yra. varikliukus pasitikrink ar veikiantys atsivedęs laidus tiesiai nuo akumo pvz
    groja kaip iš kibiro

  6. #6
    Aktyvus radical is on a distinguished road radical's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    152
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata peris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    žiemą retkarčiais silikonu supurkšk gumas ir niekas prie nieko neprišals
    Bandyta jau šis variantas ,bet nelabai padeda ,durna mašina durni ir langai gumos nevykę sumedėję visos ,bet nėra tokio dalyko kurio liniuotė nepataisytų

  7. #7
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata peris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    aš tikrinčiau ar niekur laidai nesudegė pradžiai, jei problema atsirado atšilus, galbūt pribėgo vandens, kur nereikėjo, gal rėlė kokia jei tokia yra. varikliukus pasitikrink ar veikiantys atsivedęs laidus tiesiai nuo akumo pvz
    Vat aš to ir klausiu, kad nesiknaisiot po visą mašiną palei laidus... Kur kokia rėlė stovi ar gal gal kokia fiškė pakeliui dėl varikliukų veikimo kažkaip abejonių neturiu, nes atsisakyt visiem keturiem... Juolab, kad į uždarymą jie sureaguoja.

  8. #8
    Jaunius xxalpsxx is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2010
    Amžius
    34
    Žinučių
    24
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Tai neparasei konkrečiai kokia pas tave auto. Yra programų, kurios rodo visas auto schemas ir laidus, autodata pabandyk. Kai dėjau sau signą, susiradau, kas kur ką atlieka ir isidėjau be didelių problemu. O jei nori greito ir konkretaus atsakymo, tai eik į kokį vw klubą ir patars

  9. #9
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Oj kaltas... Auto - Seat Toledo 94metu

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT