Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 19 iš 19

Tema: Pxa-h700

  1. #1
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Pxa-h700

    Atsidūrė pas mane toks žaisliukas. PXA-H700, bet tik pats blokas. Žinau, kad jam reikalingas rux-c701/c700 kontroleris, kurį nusipirkti turbūt bus sudėtinga. Esu skaites, kad pilnai valdyti h700 galima ir su alpine dvd grotuvais. Kiek tame tiesos ? Kaip suprantu naudoti jį galima ir su paprastu ai-net turinčiu alpine, bet jokių nustatymų negausi.

    Kaip dabar randu tai pagrindiniai grotuvai kurie sugeba valldyti tai dva-9860/9865 iva-d300/d310 ?

  2. #2
    Naujokas DedePetras is on a distinguished road DedePetras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2013
    Žinučių
    30
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Atsidūrė pas mane toks žaisliukas. PXA-H700, bet tik pats blokas. Žinau, kad jam reikalingas rux-c701/c700 kontroleris, kurį nusipirkti turbūt bus sudėtinga. Esu skaites, kad pilnai valdyti h700 galima ir su alpine dvd grotuvais. Kiek tame tiesos ? Kaip suprantu naudoti jį galima ir su paprastu ai-net turinčiu alpine, bet jokių nustatymų negausi.

    Kaip dabar randu tai pagrindiniai grotuvai kurie sugeba valldyti tai dva-9860/9865 iva-d300/d310 ?
    čia visa tiesa, jis dirba tik su dva-9860/9865 iva-d300/d310 ir rux

  3. #3
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nu spėjau išsiaiškint ir daugiau... Dirba dar su w200 d106 tai tiksliai, bet kiek žinau yra dar platesnis pasirinkimas. Tai kaip ir nėra labai jau didele bėda.

  4. #4
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Gal kas žinot ar pxa-h700 valdymo kabelis yra koks imantrus ar tiesiog tiktu paprastas su atitinkmom fyškėm sakykim, kad ir šitas.
    http://www.ebay.com/itm/REAL-20-FOOT...71156532287%26

  5. #5
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    kiek duotum už valdiklį?

  6. #6
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Kiba turi ?

  7. #7
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    jei sugebėsiu dar tą pacaną savaitgalį pagaut žinau kas turi bet ir pats bandau kai ką iš ten nukirst D

  8. #8
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Ple čia būtų gerai greitai sužinot, nes tuoj nupirksiu iva-d106 vietoj 9887 ir bus valdymas. Bet visai nenoriu aš to dvd. Normalus valdymas būtų daug geresnis varijantas. p.s. pm

  9. #9
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Atsidūrė pas mane toks žaisliukas.
    Siūlau gerai pasvarstyti, ar rezultatas vertas pastangų. Jei tikiesi milžiniško šuolio po 9887, tai galiu nuvilti, iš esmės niekas nepasikeis, neskaitant apsikrovimo papildoma įranga. Sėkmės.

  10. #10
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Šuolio išvis nelabai tikiuosi, jei kalbant apie kokybę, nes jo kaip ir netūrėtų būti. Čia daugiau gal dėl didesnių galimybių, su skaitmeniniais iėjimais. Kitas dalykas sutaupysiu labai daug ant linijinių laidų į stiprintuvus tai kaip ir montavimo klausimu bus lengviau. O kai daigtą gavau už visiškai juokingus pinigus ir pasikeitimas iš 9887 man bus daug pigesnis tai manau verta pabandyt.

    Tuo labiau, kad ateityje vistiek planuoju likti prie procesoriaus, tai pats laikas pradėt pratintis.

  11. #11
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Siūlau gerai pasvarstyti, ar rezultatas vertas pastangų. Jei tikiesi milžiniško šuolio po 9887, tai galiu nuvilti, iš esmės niekas nepasikeis, neskaitant apsikrovimo papildoma įranga. Sėkmės.
    turbūt kaip tik juos abu ir lyginai

  12. #12
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    turbūt kaip tik juos abu ir lyginai
    Taip, tiksliau 9887 su h701 (kas esmės visiškai nekeičia).

  13. #13
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Taip, tiksliau 9887 su h701 (kas esmės visiškai nekeičia).
    aš jį klausiau toje pačioje sistemoje po 9855 (taip pat 701), išnaudojant geras jo galimybes viskas ten buvo gerokai geriau suvesta nei 9855, garsas atsirišęs ir gana lengvas, kadangi tai procas ir galimybės bele kokios aš taip netvirtinsiu geriau ar blogiau, nes čia reikia turėt kiaušus suvest procą normaliai, bet su tavo nuomone sutikt nenorėčiau

  14. #14
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Kad už tokią šikną kaip 9855 geriau tikiu, nesiteikčiau net lyginti. Kalbam apie skirtingus dalykus, taip kad gali nesutikti iki pamėlynavimo. Suvedimas yra tik vienas dalykas...

  15. #15
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Oj 9855 negroja visai... ir net nėra ka lygint manau nei su h700 nei su 9887. Apie lyginimą 9887 su h700 tai skaičiau kelis straipsniukus. Tai grojimo prasme beveik taspats, bet h700 turi daug daugiau privalumų, kaip aktyvų 3 juostu priekį, 31 band eq ir aišku skaitmeninius įęjimus. Toliau skaičiau kelis didelius straipsnius apie h700 stiprų modifikavimą kur buvo lyginama su naminiais dac. Aišku kainos modifikavimo ~400$ bet įvardinta kaip labai pasisekę modai..

  16. #16
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Oj 9855 negroja visai... ir net nėra ka lygint manau nei su h700 nei su 9887. Apie lyginimą 9887 su h700 tai skaičiau kelis straipsniukus. Tai grojimo prasme beveik taspats, bet h700 turi daug daugiau privalumų, kaip aktyvų 3 juostu priekį, 31 band eq ir aišku skaitmeninius įęjimus. Toliau skaičiau kelis didelius straipsnius apie h700 stiprų modifikavimą kur buvo lyginama su naminiais dac. Aišku kainos modifikavimo ~400$ bet įvardinta kaip labai pasisekę modai..
    na man 9887 didesnio įspūdžio už 9855 nepaliko, bet nebuvo pilnai išnaudotos jų galimybės, manau jie lb panašūs garso braižu

  17. #17
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nu aš lyginau iškart ant pasyvios sistemos be jokių procų ir mumbo jumbo stuff... Tai žemas registras labai panašus kaip ir visų alpine, bet viršutinis pas 9887 buvo daug ryškesnis. Moteriškas vokalas daug labiau atsiskleidęs. Klausant kokią technušką ar šiolaikinį popsą tai gal labai ir nesiskirtų. Man 9887 daug panašesnis į 9835 tik pastarasis čiut čiut nusileido viduriukuose. Na aišku čia mano čiut kreivom ausim klausant.

  18. #18
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Inproof rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nu aš lyginau iškart ant pasyvios sistemos be jokių procų ir mumbo jumbo stuff... Tai žemas registras labai panašus kaip ir visų alpine, bet viršutinis pas 9887 buvo daug ryškesnis. Moteriškas vokalas daug labiau atsiskleidęs. Klausant kokią technušką ar šiolaikinį popsą tai gal labai ir nesiskirtų. Man 9887 daug panašesnis į 9835 tik pastarasis čiut čiut nusileido viduriukuose. Na aišku čia mano čiut kreivom ausim klausant.
    suvestų tą procą mokantis žmogus geroj sistemoj rūkytų čia ne vienas, mes šitam forume iš esmės teoretikai/daiktų vergai/mėgėjai, o normaliai grojančios sistemos ne vienus metus apart 3 žmonių darbų taip ir neteko girdėti, ne daiktuose esmė...

  19. #19
    Blokuotas Inproof can only hope to improve Inproof can only hope to improve
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    961
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nepasisekė man nupirkti rux-c700 iš vokiečių ebay tai kaip ir toliau domina.

    Vokietis h700 ir c700 komplektą pardavinėjo dalimis... rux 106 eurai h700- 166 eurai... taip baigėsi aukcionas.

    pagailejau čiut pinigų ant rux... Bučiau turėjas komplektą uz dvigubai pigiau...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT