Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 10 iš 10

Tema: E46 OEM Mages ir Koloneliu keitimas

  1. #1
    Fuksas str is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą E46 OEM Mages ir Koloneliu keitimas

    Sveiki, sukuriau nauja tema, neradau nieko panasaus forume. Mano masina 99m E46. Taigi nusibodo vien radija klausyt per orginalia mage... tai nusprendziau nusipirkt nauja mage ir aisku popierines kolonkes... Mage nuziurejau Alpine iDA-X311 :
    Puslapis:
    http://www.audiopulsas.lt/multimedia...e/ida-x311-rr/

    Nenoreciau ko nors pjaustyt ir tt. taip pat nereikia man jokio subo ar belenkokio ten garso kad kitas miesto galas girdetu ka klausau, noriu kokybisko garso... koloneles noriu kad atitiktu pagal ismatavimus, kad nereiketu pjaustyt.... Todel nuziurejau prieki komponentinius garsakalbius "AUDIO SYSTEM RADION 165 E46"
    Puslapis:
    http://www.audiopulsas.lt/automobili...adion-165-e46/
    Sitiem komponentiniam garsakalbiam kogero stiprintuvas yra butinas, ar mages uztektu pavilkt jiem ?
    Dabar klausimas kokias koloneles deti gale kad butu perfect fit ar isvis nekeist ? Galui taip pat galiu skirti ~500lt jei tik zinot kokias...
    PS. Ar stiprintuvas butinas siai kompl ?? Stiprintuvo jungti kaip ir nenoreciau. BET Jei butina teks jungt...

    Laukiu jusu patarimu ir pasiulymu.

  2. #2
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Aš arbatinukas, taigi į mano nuomonę nebūtina atsižvelgti.
    Pasakysiu tik tiek kiek supratau iš forumo.
    1. Tiksliai nežinau, bet labai gali būti, kad grotuvas (garso prasme) poprastis.
    2. Su normaliu stiprintuvu visada bus geriau nei be stiprintuvo.
    3. Dėl pasirinktų garsiakalbių nieko protingo pasakyti negaliu, tik man rodos, kad pas tave priekyje trijuostė...
    (nežinau ar skiriasi 99m. ir 2001 bmw, bet žiūrėjau pagal čia http://www.jumboprawn.net/jesse/proj...46_audio_2.htm )

    Man atrodo, kad reikėtų čia forume pasikonsultuoti dėl kitokio grotuvo.

    Gerai pagalvoti ir su patyrusiais žmonėmis pasitarti dėl priekinių durų paruošimo (iš nuotraukų atrodo, kad visi tie garsiakalbiai labai nerimtai sumontuoti, o ir durų konstrukcija nelabai dėkinga).
    Galinius garsiakalbius būtų gerai išvis atjungti ir dėl jų nesukti galvos.

  3. #3
    Fuksas str is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    pas mane kitokia komplektacija isviso yra tik 6 koloneles - 4 prieki ir 2 gale

  4. #4
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tada.
    Galą reikėtų atjungti.
    Nusipirkti padorų stiprintuvą.
    Pasikonsultuot dėl jo montavimo.
    Pasikonsultuoti dėl grotuvo.
    Pasikonsultuoti dėl garsiakalbių pasirinkimo.
    Pasikonsultuoti dėl garsiakalbių montavimo.
    Maždaug tiek

  5. #5
    Fuksas str is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Kykai :
    JOO... tiesiog nuostabiai grotu atjungus galines kolonėles išvis... Galą reikėtų atjungti. (pasakyk priežastis/ argumentus kodėl galą išvis reikėtu atjungti)...
    "1. Tiksliai nežinau, bet labai gali būti, kad grotuvas (garso prasme) poprastis." ar aš minėjau kad man reikalingas axujenas garsas kad kaimo jurgiai girdėtu ??
    Manai kad reikėtu pasikonsultuoti del kito grotuvo ? Tai ka as ir darau rasydamas isviso sitam forume ??

    Tavo paskutine žinute supratau taip:
    KAM RASAI CIA SITAM FORUME ISVIS EIK IR KONSULTUOKIS SERVISE AR DAR KUR... Tu man pasakyk tokiu atveju kam šitas forumas reikalingas ?? Gal tik šiaip prastumt laika ir parašyt tiem kurie rašo dink is cia tu niekam nerupi EIK KONSULTUOKIS SU MEISTRAIS KURIE TUO UžSIIMA...

    PS. MODERATORIAM.. TaisyklĖ, dĖl nelietuviŠkŲ raidŽiŲ yra absurdiŠka... Atsirado mat lituanistai(gal dar įspėjimus pradėkit dalint už nepadėtus kablelius, tam tikrose vietose ar uŽ nerišliai iždėstytas mintis)... TURBŪT UŽBANINSIT PO TOKIŲ žODŽIŲ(Nors mažai tikėtina, bet įmanoma), Čia tik mano niekam neįdomi nuomonė, ir jūs turit kritika priimt iš gerosios puses...

  6. #6
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Mielas str,
    po tokios Jūsų žinutės, man norėjosi Jus tiesiog pasiųsti...
    Tačiau nuotaika gera, tai nusprendžiau pasielgti diplomatiškai ir pasiųsti Jus taip, kad Jūs su nekantrumu lauktumėte kelionės...

    Argumentuoju.
    "JOO... tiesiog nuostabiai grotu atjungus galines kolonėles išvis... Galą reikėtų atjungti. (pasakyk priežastis/ argumentus kodėl galą išvis reikėtu atjungti)... "

    Jei vietoj to, kad trečia žinute Jūs taip nemandagiai reikštumėte savo mintis, būtumėte bent pusdienį paskaitę forumą, klausimo nebekiltų. (Jūsų kalba tai reiškia, kad per koncertą atlikėjai už nugaros nestovi, o garsas sklinda iš priekio. Išeina, kad jei garsas sklinda iš už nugaros, tai jau kažkas netvarkoj. Jei priekis apipavidalintas teisingai, gale sėdintiems garso tikrai užteks).

    "ar aš minėjau kad man reikalingas axujenas garsas kad kaimo jurgiai girdėtu ??
    Manai kad reikėtu pasikonsultuoti del kito grotuvo ? Tai ka as ir darau rasydamas isviso sitam forume ?? "

    Jūs ponas nesipainiokit. Aš kalbėjau apie garso kokybę, o ne decibelus.
    Dažniausiai tai, kad, anot Jūsų: "visi kaimo Jurgiai girdi", tiesiog reiškia blogą instaliaciją...
    Taip manau, kad reikėtų pasikonsultuoti dėl grotuvo, nes aš apie juos neišmanau ir patarti negaliu. Gal jis ir geras, gal nelabai... Mandagiai klausiant tam skirtose temose yra šansas gauti tiek informacijos, kad Jums tikrai mažai nebus.
    Ką Jūs darote rašydamas šiame forume, deja, nežinau. Aš asmeniškai pradėjau nuo to, kad jį skaičiau!

    "Tu man pasakyk tokiu atveju kam šitas forumas reikalingas ?? Gal tik šiaip prastumt laika ir parašyt tiem kurie rašo dink is cia tu niekam nerupi EIK KONSULTUOKIS SU MEISTRAIS KURIE TUO UžSIIMA... "

    Šis forumas reikalingas gero garso mėgėjams. Paprastai tai kultūringi žmonės!

    Ar į visus Jūsų klausimus atsakiau pakankamai argumentuotai?
    Jei dar kažkas neaišku, Jūs klauskite- nesidrovėkite!

    Su visa pagarba ir nuoširdžiais linkėjimais,
    Kykas.

  7. #7
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Temos autoriui:

    O kaip ten nusibodo tas garsas? O ko reikia kad būtų geriau? O kas pagerintų situaciją? O tai ką ketinate investuoti į norus?

    Tai štai tos mintys, kurios padeda artėti prie tikslo...

    Kad pasikeisi garsiukus - manai bus geriau? Kad pirktas pigus magas darys stebuklus - tiki tuo?

    O gal tik norisi išmesti litus , ar tiesiog norisi daugiau garso?

    Daug gali būti klausimų tau, daug atsakymų / sprendimų...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  8. #8
    Fuksas str is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2011
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Ačiū, Kykai, už išsamu aprašymą, dabar man viskas aišku kodėl prieš tai rašei viska. Taip kad atsiprašau jei tave įžeidžiau ar sugadinau tau nuotaika. Tada pats kai rašiau buvau nelabai kokios nuotaikos, taip kad atsiprašau.

    Dabar norėčiau, kad kas nors patartu koki Maga reikėtu žiūrėt, nes kaip supratau Alpine iDA-X311 yra nieko vertas ir į ji yra pinigu išmetimas (tik niekur neradau kas šiai magei būtu blogai nei užsienio forumuose nei šitam forume, bet jeigu sakot, kad blogas tai patikėsiu), aišku jis bus šimta kartu geresnis už ta kur dabar stovi kasetine org mage, bet nieko vertos prekės tai nesinori . Tai gal kas pasiūlytu iš patirties kuris magas tikrai geras. Galiu sau leist maga Max iki 800LT tik naujus. Alpine ar Pioneer, kuri firma geresne net nežinau, jeigu galit pasiūlykit. Iš alpine radau ALPINE CDE-9882RI, ALPINE CDE-126BT , ALPINE CDE-9880R, ALPINE CDE-125BT, ALPINE IDA-X311 pagal kaina ir kokybe kuris geriausias????

    Nusibodo radijo vien klausytis, norisi pasileist savo dainas ir kad butu galingesnis bosas ir taip neperdaug aukštu sunku paaiškint iš tikro.
    Žadu daryt priekiniu durelių vibro ir garso izoliacija tik neapsisprendžiau daline ar pilna priekiniu durelių vibro/garso izoliacija, bet ko gero sutiksit kad geriau yra pasidaryt pilna.

    Kai pasidarysiu garso vibro izoliacija durelių ir aftermarket maga įsigysiu pagal idėja turėtu pagerėt kažkiek labai labai nežymiai ir originalių kolonėlių bosas. O jei įsidėsiu komponentinius naujus ar bus geriau už OEM ar tenkins mane nežinau, bet turbūt geriau grotu nei dabartines, aišku stebuklu nesitikiu, bet geresnio rezultato negu dabar yra tai norėtųsi tikėt, kad bus.

    Maksimali suma šiam malonumui iki 1500lt tam kartui neskaičiuojant priekiniu durelių izoliacijos.

  9. #9
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Nusibodo radijo vien klausytis, norisi pasileist savo dainas ir kad butu galingesnis bosas ir taip neperdaug aukštu sunku paaiškint iš tikro.

    Tai jau kai ką pasako.

    Garsiukus pasikeiti į padoresnius ir pasidarai izoliaciją - bus tikrai apčiuopiamai naudos. Į duris labai puikiai telpa 16 cm skersmens priešbosiai.
    Dedi stipreką su subu - ir tiek. Na, gali pamastyti: ar stipreką tik žemadažniui, ar ir priekinei akustikai... Geriau būtų keturkanalis - priekiui ir subui.

    P.S. - pasidomėk ALPINE CDE 123 modeliu.

    Va ir visi vaistai tavo ligai.
    Last edited by Vilmantas; 2011-10-02 at 11:13 AM.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  10. #10
    Naujokas tankas is on a distinguished road tankas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2011
    Vieta
    Dublin
    Amžius
    40
    Žinučių
    45
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata str rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ...Dabar norėčiau, kad kas nors patartu koki Maga reikėtu žiūrėt...
    Tu tik mp3 formatu planuoji viską klausyti? Žinoma CD Audio diskai įrašyti iš mp3 nesiskaito. Ar turi kokiu mėgstamu atlikėju, kuriuos bandytum ieškotis "loss-less" formatu?

    Alpine iDA-X311 didžiausias minusas jog neturi CD, jis tik USB formatu priima duomenis. Arba jungiant CD-changer.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT