Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: Nokia mobiliūjų telefonų navigacija

  1. #1
    Jaunius MetaLLiovas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2010
    Amžius
    33
    Žinučių
    28
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą Nokia mobiliūjų telefonų navigacija

    Turiu X6 ir naudojuosi Ovi žemėlapiais. Automobilyje ši navigacija gali tapti tikru galvos skausmu nes turi daugiau trūkumų nei privalumų: parenka netinkamus maršrutus, rodo ten kur negalima važiuoti, nevisada perspėja apie greičio apribojimus ir šiaip š mala. Ką manot apie šio tipo navigacija, beje įdomu sužinoti kaip ji veikia kituose Nokia modeliuosia.

  2. #2
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    aš naudoju c5 nokia, tai viskas ten tvarkoj tik kaikurių gatvių neranda (na aišku ta gatvė gal šimtas ar du šimtai metrų ir pora namų) ir labai nepatogi paieška, o šiaip tai normaliai vesdavo mane visur, kur tik reikdavo
    groja kaip iš kibiro

  3. #3
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    mano x6 irgi maldavo š bet nesenai išėjo atnaujinimas kone viso telefono softo - mapų, playerių ir tt.. tai dabar normaliau. bet vienaip ar kitaip telefonas skirtas muzikai taip pagrindinis dėmesys ir buvo skirtas muzikai tai reiškia labiau jaunimui o jiem (mum) tos navi nelabai ir reikia, ir siaip tos noskes su simbyan lagint mėgsta.. gal dabar pradės normalias kept kai sudarė sutartį su windows

  4. #4
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    nu nepasakok, maniškė symbian visiškai nelagina..ir nors aš save priskiriu prie jaunimo, bet man navi reikalinga, o paklausyt muzikėlės visai nereikia per telefoną...

    "Symbian (9.3)
    S60 3rd Edition, Feature Pack 2
    Processor:
    Single core, ARM 11, 600 MHz
    Memory:
    128 MB RAM / 256 MB ROM"
    va ką rašo apie maniškį..retkarčiais būna, kad rašant sms sulagina ir įjunginėjant navi ilgiau užtrunka, visa kita labai greitai veikia
    groja kaip iš kibiro

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT