Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 25 iš 25

Tema: Reikia patarimo is nusimanaciu

  1. #1
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Reikia patarimo is nusimanaciu

    Sveiki,nusprendziau susideti i toyota celica,siuos dalykus:
    alpine pdx 1.1000-1100
    ir du Hydrogen GZHW 25X

    komponentus turiu,gal ir silpnokas stiprintuvas del situ dvieju,norejau paklaust pagal ka reikia rinktis kondencatoriu?nes apie juos nieko nenusimanau,ir ar jie cia isvis reikalingi?

  2. #2
    Aktyvus Ricka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    237
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nereik jokio kondensatoriaus, pasirupink geru maitinimu

  3. #3
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    aciu uz atsakyma,o kada reikalingas tas kondencatorius?

    o maitint galvoju su pionner p77..kaip jus galvojat? nes pries tai turejau alpine 9886r,gyvenime nepirkciau daugiau tokio,ir is vis alpine

  4. #4
    Naujokas tommatas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2010
    Vieta
    ireland
    Žinučių
    35
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    astriai tu apie alpine,kas neitiko ?
    addzest ,audison VRx 6.420 ,focal utopia 180w, ,peerless 12 xxls,

  5. #5
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    NA MAN BUVO PIRMAS TAS ALPINE,pries tai turejau pionner DEH-P9200R tai alpine sleptis,ir siaip nepatiko del garso,ir aqulaizerio stygiaus.

  6. #6
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    ponas „laimissss“ siūlyčiau pradžiai pasiskaitinėti forumą, tuomet nereiks uždavinėti kvailų klausimų. Taip pat būtina perskaityti taisykles, su kuriomis buvo sutikta užsiregistruojant šiame forume.
    O pats blogiausias dalykas yra kvaili komentarai, šiame forume už tai galima gauti amžiną baną.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #7
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    ačių už 7dienų bloką,jūsų dėka prisiminsiu lietuvišką žodyną gyvendamas anglijoje .Dėl komentarų,tai jeigu man daigtas nepatiko,aš taip ir sakau.

    forume informacijos daug,beskaitant galva ištino,sunku atsirinkti būtent kas asmeniskai tinka,taigi persideliojau viską iš naujo,ir viešai reiškiu jums savo pasirinkimą norėdamas atkreipti jūsų dėmesį į jį,blogas jis ar geras taigi:
    1: komponentai: GZRC 16X, jie jau sumontuoti podiumuose,tikriausiai ju ir nekeisiu
    2: stiprintuvas: ALPINE PDX 1.1000
    3: du JL AUDIO 8W7
    4: kondencatorius (jeigu jį desiu): bus visu giriamas brax 1F
    5: magasioneer p77
    Ką jūs į tai? kaip tie 8w7? ar jiems rekalingas 1kw stiprintuvas?gal puikiai tiks ir silpnesnis?

  8. #8
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Nesigilinant i tai ko sieki iš sistemos - komplektacija labai nebloga turetu būti.
    Kaip visada - klausimas priekinei akustikai, ar tai viskas ka galima islaužti uz skirtus pinigus???
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  9. #9
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    gal būtų galima ir geriau prieki padaryti,bet matai jie jau senokai nupirkti,išimti, išmesti nesinori ir naujų pirkti,sakai jau labai blogas tas priekis?

  10. #10
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    1: komponentai: GZRC 16X, jie jau sumontuoti podiumuose,tikriausiai ju ir nekeisiu
    2: stiprintuvas: ALPINE PDX 1.1000
    Reiktų geresnių komponentų, o PDX'ą į šiūkšlių dėžę... arba keisti normalesniu.

  11. #11
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kuris yra normalesnis?

  12. #12
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    beja,nei vieno iš šitų daiktų dar neturiu (išskyrus komponentus) kolkas tik dar renkuosi gas geriau

  13. #13
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia:
    kuris yra normalesnis?
    Jei klausyti muzikos, tai geriau galingą AB klasės, kad ir Dls A6 ar pan.

  14. #14
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    pridursiu kad dėžė bus neuždara,roko,popso,ar dar ko panasaus tikrai neklausau,gavau pasiūlymą pdx keisti i Dls a6,ar atsiras pritarianciu,man jūsu pagalba tikrai reikalinga ,nes noriu viska susideti ilgensiam laikui,kad nebūtu poto pinigai i balą

  15. #15
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    tai neatsiras daugiau patariančių?

  16. #16
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    visi sitemos komponentai yra skirtingų "kalibrų"
    galva P77 skirta muzikai,
    pdx velnias žino kam skirtas, bet tikrai ne muzikai. butu galima bandyti su juo slėgį spausti, bet tavo pasirinkimas 8W7 labiau orientuotas i muzikos klausyma. jei jau atsirado kazkoks zioplelis kuris tau atiduos dls a6 uz pdx, tai nelauk ir keisk kuo greičiau.
    komponentu neklauses, negaliuu nieko komentuoti.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  17. #17
    Fuksas legonary is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2010
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki, esu naujokas šiame forume, skaitinejuosi gan ilgai čia su ivairiais forumiečių klausimais ir jūsų atsakymais, taigi nekuriant naujos temos norečiau jūsų paklausti, ar net jei būtų jums nesunku man patarti. Tai va buvau nusižiūrejas toki jvc magą http://www.autogidas.lt/skelbimai/jv...-15485623.html jis turi 2 linijinius išėjimus ir išėjima cd changer'iui tai nežinau ar svarbu, ar nelabai, man vieni dėdės patarė iškotis mago, kad būtų 2 išėjimai 1 komponentam kitas subui, mago aš maždaug ieškau iki ~150LT, suba esu nusižiūrėjas tokį pioneer : http://www.autogidas.lt/skelbimai/pi...-15477861.html subo kaina maždaug iki tokios sumos ir ieškau ~250Lt. Taigi ko aš norėčiau, norėčiau , kad man patartumėte ar gera linkme aš keliauju, ir kokius patartumete man isigyti komponetus su stiprintu ar stiprintuvais, iš garso aš tikiuosi , kad būtų aiškiai tariami žodžiai ir kad būtų kaskiek to vadinamo boso, aš nusipirkti visko iš karto neplanuoju , neskubu ir biudžetas tam neleidžia viskam galima būtų skirti ~1000Lt,jei galite patarti ka nors būčiau labai dėkingas jei jums nesunku atsakyti gal net i tokia pačią tema, bet kaško panasaus neradau, ačiū iškarto už atsakymus,

  18. #18
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata legonary rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki, esu naujokas šiame forume, skaitinejuosi gan ilgai čia su ivairiais forumiečių klausimais ir jūsų atsakymais, taigi nekuriant naujos temos norečiau jūsų paklausti, ar net jei būtų jums nesunku man patarti. Tai va buvau nusižiūrejas toki jvc magą http://www.autogidas.lt/skelbimai/jv...-15485623.html jis turi 2 linijinius išėjimus ir išėjima cd changer'iui tai nežinau ar svarbu, ar nelabai, man vieni dėdės patarė iškotis mago, kad būtų 2 išėjimai 1 komponentam kitas subui, mago aš maždaug ieškau iki ~150LT, suba esu nusižiūrėjas tokį pioneer : http://www.autogidas.lt/skelbimai/pi...-15477861.html subo kaina maždaug iki tokios sumos ir ieškau ~250Lt. Taigi ko aš norėčiau, norėčiau , kad man patartumėte ar gera linkme aš keliauju, ir kokius patartumete man isigyti komponetus su stiprintu ar stiprintuvais, iš garso aš tikiuosi , kad būtų aiškiai tariami žodžiai ir kad būtų kaskiek to vadinamo boso, aš nusipirkti visko iš karto neplanuoju , neskubu ir biudžetas tam neleidžia viskam galima būtų skirti ~1000Lt,jei galite patarti ka nors būčiau labai dėkingas jei jums nesunku atsakyti gal net i tokia pačią tema, bet kaško panasaus neradau, ačiū iškarto už atsakymus,
    Tavo atveju JVC nėra taip blogai, bet geriau paieškok su trimis poromis išėjimų, tada bus atskiras valdymas subui. Iš JVC neblogai visai skamba kd-g511 (2 poros išėjimų) kd-g611 (3 poros išėjimų) ir aišku SH (kd-sh***) serija, su ta gali ir ekvalaizerį pas tumdyti ir dar visokių žaisliukų rasti. O kas liečia akustikos, tai geriau pradėk nuo priekio ir komponentų, o kol nepasakysi kokia mašina ir kokio diametro garsiakalbiai priekyje, nelabai kas galės padėt

  19. #19
    Fuksas legonary is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2010
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Šitu atveju jau biški sunkiau. Pastovios aš mašinos kaip ir neturiu, šiuo momentu važinėju su vw mk3 (golf 3), kas liečia kalonėlių diametra, neisivaizduoju, nes ten kalonelių nėra visiškai orginalios tuščios vietos, tai net nenumanau kokios ten kalonėles. Golf'as pas mane 4 durų visos kalonelių vietos duryse, palangė lygi graži nesupjaustyta, nežinau ar tai svarbu ar nelabai

  20. #20
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata legonary rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Šitu atveju jau biški sunkiau. Pastovios aš mašinos kaip ir neturiu, šiuo momentu važinėju su vw mk3 (golf 3), kas liečia kalonėlių diametra, neisivaizduoju, nes ten kalonelių nėra visiškai orginalios tuščios vietos, tai net nenumanau kokios ten kalonėles. Golf'as pas mane 4 durų visos kalonelių vietos duryse, palangė lygi graži nesupjaustyta, nežinau ar tai svarbu ar nelabai
    O tai visai neblogai jei trečias guolis, gali net trijuostę sistemą instaliuot, nes ant panelės viduriukui vieta gan nebloga palikta. į dureles dedasi 16 cm garsiakalbiai, į panelę nebepamenu ar 8 ar 10cm. Su tokiu kaip tavo biudžetu, aš pasieškočiau garsiakalbių iš Visaton (pilna temų forume), autogide paieškok senuko Alpine stiprintuvo prasideda 35**, jų kaina gan maža, o garsas neblogas. Lyg ir viskas, bosą galėsi dėti po to jeigu trūks konors.

  21. #21
    Savas DMA is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2005
    Vieta
    Vilkaviškis
    Amžius
    51
    Žinučių
    387
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Gali daryt dvijuostę-dėt į vietas panelėje Visaton FRS8(8om varžos) ir leist nuo kokių ~1500Hz. Jie kainuoja juokingai- apie 70lt/pora.
    O į duris gal kokius Visaton WS17E(4om), kainuoja~140lt/pora, tik reikės apkirpt gražiai, kad būtų apvalūs.
    Aišku, reikėtų paruošt duris...
    Mindaugas 869980106

  22. #22
    Fuksas legonary is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2010
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Kiek aš dabar suprantu tai man dabar reiktu nusipirkti 6x visaton kalonėles ir ta alpine stiprintuvą, tada kur duryse tas 4x kalonėles pajunkti ant stiprintuvo, nes kiek žiurejau tas stiprintuvas turi 4 išejimus.O kokių laidų reikia? ar nėra skirtumo, kokios ten "lineikos" ar pliusinis laidas storumo?Ar aš ne taip visai supratau ką jūs norėjote pasakyti?Pataisykit jai kas netaip,būčiau dėkingas

  23. #23
    Savas DMA is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2005
    Vieta
    Vilkaviškis
    Amžius
    51
    Žinučių
    387
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Citata legonary rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kiek aš dabar suprantu tai man dabar reiktu nusipirkti 6x visaton kalonėles ir ta alpine stiprintuvą, tada kur duryse tas 4x kalonėles pajunkti ant stiprintuvo, nes kiek žiurejau tas stiprintuvas turi 4 išejimus.O kokių laidų reikia? ar nėra skirtumo, kokios ten "lineikos" ar pliusinis laidas storumo?Ar aš ne taip visai supratau ką jūs norėjote pasakyti?Pataisykit jai kas netaip,būčiau dėkingas
    Tik 4 garsiakalbius 2 priekinėse duryse ir 2 panelėj. Ir jungi nuo tų 4 stiprintuvo išėjimų
    Mindaugas 869980106

  24. #24
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata legonary rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kiek aš dabar suprantu tai man dabar reiktu nusipirkti 6x visaton kalonėles ir ta alpine stiprintuvą, tada kur duryse tas 4x kalonėles pajunkti ant stiprintuvo, nes kiek žiurejau tas stiprintuvas turi 4 išejimus.O kokių laidų reikia? ar nėra skirtumo, kokios ten "lineikos" ar pliusinis laidas storumo?Ar aš ne taip visai supratau ką jūs norėjote pasakyti?Pataisykit jai kas netaip,būčiau dėkingas
    arba 6 kolonėles, nes kiek matau reikalavimas yra detalumas ir aiškumas, tai jei prijungsi aukštadažnį turėsi daugiau detalumo. Na bet gali pabandyti pirma DMA patarimą, jei tenkins tai viskas gerai, jei ne tai dasijungti aukšatadažnį, nes FRS8 tiek kaip viduriuką gali naudot tiek kaip plačiajuostį, o jungti reiktų taip, priešbosius ant 2 kanalų, viduriuką ir aukštadažnius ant kitų dviejų. laido storis ir visą kitą, kai turėsi striprintuvą

  25. #25
    Fuksas legonary is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2010
    Žinučių
    4
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Viskas aišku. Kai turėsiu susipirkes patrugdysiu vėl. dekui už patarimus

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT