Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 6 iš 6

Tema: Bandpass dežė arba nebutinai

  1. #1
    Fuksas Titleist is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Bandpass dežė arba nebutinai

    Laba vakara, ieškau patarimo. Pasistengsiu savo norus išdestyti kuo aiškiau.

    Noriu sub'o į universalo bagažinę. Noriu gilaus, sodraus bosinio garso, truputi slėginio.

    Taigi galvoju apie bandpass tipo dėžę, nes kiek esu girdėjęs ji būtent tuo ir pasižymi. Mano aukso puodas sub'ui iki 300-350lt (bendrai su mediena dėžei ir visa kita...). Dėžę gaminsiuosi pats.




    Na ir mano klausimai būtu tokie:
    • Kokių modelių ir firmų sub'us pasiūlitumėte uždaryti i bandpass'a?
    • Galbūt atsirastų geranoriškų piliečių kurie numestų nuorodų su bandpass tipo dėžiu skaičiuoklėmis arba tikslių brežinių konkriačiam sub'o modeliui?
    Pagrindas ką noriu padaryti tai kaip sakant iš mažo padaryti daug. Nesivadovaudamas RMS kiekiu.

  2. #2
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Paprasta. Jei tau reikia būtent band'passo - tai perki gatavą iš Autopliuso kokio MAGNAT - ir bus tau bandpasas.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  3. #3
    Fuksas Titleist is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    As jau minejau, kad noriu dėžę darytis pats. Tada klausiu kitaip. Kokį žemadažnį garsiakalbi siūlot ~250-300lt? Kad tik nebutu plaktukas.

  4. #4
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    pirk mano hammerį, pasidarysi fazikinę dėžę - galėsi ir muzikos pasiklausyti, o esant norui - ir stogą palinguoti


  5. #5
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Klausimas nr1: kiek yra patirties garsiakalbių dėžių gamyboje? bandpass'as labai kaprizingas daiktas....
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  6. #6
    Fuksas Titleist is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Esu daręs dvi fazikines ir viena uždarą. Rezultatais patenkintas, taigi dabar noriu pabandyti padaryti bandpass. Ir internete tikslūs matmenys nesimeto kiek mačiau. Radau alpine SWS-1222d garsiakalbį uz prieinamą kainą. Kokios nuomonės apie jį?

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT