Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 37 iš 37

Tema: 2 riciu subas ir 2 kanalu stiprintuvas

  1. #31
    Jaunius Wirusss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Siauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Ats: 2 riciu subas ir 2 kanalu stiprintuvas

    Citata manacas link=topic=8222.msg87344#msg87344 date=1219914842 rašė čia:
    tikrai taip :smt020 retokas stiprintuvas bridzu palaiko 2 Ohm O
    O tai prie 4 omu ar prie 8 gražiau skambetu tas bosas? gal geriau imti ts-w307d2 (4Ω or 1Ω) ir junkti nuosekliai?
    O gal kas pasiulytu koki kita bosa iki 350 kad bent panasiai skambetu ir galios būtų panasiai. :smt020

  2. #32
    Jaunius Wirusss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Siauliai
    Žinučių
    14
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Ats: 2 riciu subas ir 2 kanalu stiprintuvas

    Nu lyg ir db issiaiskinau viska :supz:

    Kaip suprantu jei stipra tiltinu gaunasi 4 ohm ir suba ts-w307d2 (4Ω or 1Ω Viena rite 2 ohm) jungsiu pagal pirma shema tai man gausis kad stipras weix ant 1 ohm, o jei pagal antra shema tai ant 4 ohm.

    O jei jungsiu suba ts-w307d4 (8Ω or 2Ω Viena rite 4 ohm) pagal pirma shema 2 ohm pagal antra 8 ohm.

    Tai man labiau apsimoka pirkti suba ts-w307d2 (4Ω or 1Ω Viena rite 2 ohm) Nes mano stiprius tiltu palaiko minimum 4 ohm. :smt023 :smt020
    Attached Images

  3. #33
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    39
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ats: 2 riciu subas ir 2 kanalu stiprintuvas

    loju: loju: loju: :supz:

  4. #34
    Naujokas Ziogas is on a distinguished road Ziogas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2012
    Žinučių
    32
    Rep Power
    12

    Pagal nutylėjimą

    Esu girdėjęs, kad kai kurie jungia vieną ritę ant vieno kanalo stiprintuvo, o kitą ant kito kanalo, bet manau tai nėra teisingas jungimo būdas, kadangi tie kanalai gali dirbti nevienodai, arba jei kairės dešinės pusės fazės nesutaps tai garsiakalbį veiks į priešingas puses.

  5. #35
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ziogas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Esu girdėjęs, kad kai kurie jungia vieną ritę ant vieno kanalo stiprintuvo, o kitą ant kito kanalo, bet manau tai nėra teisingas jungimo būdas, kadangi tie kanalai gali dirbti nevienodai, arba jei kairės dešinės pusės fazės nesutaps tai garsiakalbį veiks į priešingas puses.
    Fazės negali nesutapti, privalo būti sutapdintos be jokių išimčių.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #36
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    vienintelis blogas dalykas šiuo atveju turėtų būti tada, kai yrašas yra stereo ir garas tam tikru momentu būna yrašytas tik kairei, arba tik dešinei pusei. tada boso viena rite negautu signalo. o ar blogai čia ar gerai gal kas nors kitas pakomentuos. aš manau kad blogai nėra, tiesiog tuo emtu bus silpnesnis bosas.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  7. #37
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Žemas dažnis abiejuose kanaluose yra įrašomas tuo pačiu lygiu, jis nelokalizuojamas. Gali būti įrašo defektas, tačiau tai kažkokios tai įtakos nedaro. Aš asmeniškai vengiu tiltinti kanalus, nebent kalba neina apie kokybę. O jeigu tiltinama, rites geriau jungti nuosekliai.

    Matematika: padvigubinus galingumą, garso lygis teoriškai pakyla tik 3dB. Subo atveju, su motociklo kameros gofrais, 3 mm magnetiniais plyšiais, ties ribiniu garsiakalbio galingumu, garso lygis greičiausiai pakils tik ~2 dB....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT