Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 5 iš 5

Tema: Kuo pakeisti negrojančius garsekalbius?

  1. #1
    Jaunius vardas11 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2010
    Žinučių
    8
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Kuo pakeisti negrojančius garsekalbius?

    Sveiki, turiu Auna koloneles, tokias kaip nuotraukoje. Beda, kad groja tik aukštadažniai, žemų garsekalbiai suplėšyti ir nežinau kuo juos pakeisti, nes ant jų nėra jokių užrašų?
    Dėžės turis 22,33 l., garsekalbis 20 cm, and dėžės parametrai 200 W RMS, 93 db, 50-20 000 hz.
    Gal turit kokių pasiūlymų?


    auna.png

  2. #2
    Jaunius vardas11 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2010
    Žinučių
    8
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Ką pavyko pačiam rasti tai: http://www.pro.ogmios.lt/main.php/id...age/1/pid/1788
    Bet manau, kad tai nepats geriausias pasirinkimas?

  3. #3
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Dėk bile ką, kas tinka pagal gabaritus ir neplėšo kišenės. Čia gi kolonėlė nepretenduojanti į kokybišką skambėjimą, tai tik triukšmo šaltinis....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  4. #4
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki. Kadangi šioje temoje rašo ir ją skaitančių žmonių dalis žino kas tai yra lituoklis ir ką su juo reikia daryti, tai norėčiau užduoti tokį klausimą bei gauti patarimą. Turiu senas, bet mane patį tenkinančias Arcus TM88 kolonėles iš kurių vieną reikia taisyti. Vienos kolonėlės aukštų dažnių garsiakalbis veikia tyliau negu kitos ir leidžiant kiek aštresnį įrašą garsiakalbis pradeda kraipyti, ypač klausant kokius klavišinius ar itin aukšto dažnio styginius. Kadangi šių kolonėlių skambesys man patinka, nenorėčiau jų keisti į kitas dėl šios problemos ir jei įmanoma, ją išsprendus, naudotis jomis ir toliau. Tai gi, ko aš norėčiau jūsų paklausti, tai patikimų žmonių, kurie galėtų sutvarkyti šią bėdą kontaktų. Ar jie patys atsilieptų ar kažkas tokius rekomenduotų. Pats esu iš Kauno, bet jas nuvežti į kažkurį kitą miestą nebūtų problema. Iš anksto dėkoju už atsakymus.

  5. #5
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Galėčiau "užmesti akį". Bet tektų kuriam laikui jas palikti pas mane.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT