Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 8 iš 8

Tema: Sveiki Galit padeti gal del Garso kaloneliu .

  1. #1
    Fuksas buza is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2016
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Sveiki Galit padeti gal del Garso kaloneliu .

    Sveiki dar karta , iskilo man klausimu ziuriu ,kad daugelis temu labai senos nutariau sukurti nauja,
    tikrai reikia pagalbos nes esu zalias sitoje vietoje. Suprantu ,kad daugelis keiksit ,kad neieskau info nete, taciau patikekit kokia tik kalba neziurejau ir neieskojau nieko suprantamo sau nelabai as aptikau.
    Zodziu esme tokia dirbu su stiklu ir daryt ruosiuosi is stiklo Garso kaloneles, tiesiog prie dizaino man tinka namie iseis kaip stiliaus detale.

    kaloneles bus tokio pavidalo kaip pvz rasomasis stalas su dviem spintelem is sono,. tai va as ant ju desiu stiklini stalvirsi kuri ir dabra naudoju taciau jis guli ant spinteliu. zodziu nzinau ar aiskiai parasiau na jeigu ka perrasysiu.

    Na ir mane domina kokius garsiakalbius pirkti ir tt, kas ieina i vidu ko man reikia ,kad normaliai viskas butu filtrai, krosoveriai ir kiti dalykai kuriu as nezinau , placiau papasakokit o jeigu nesunku ir numeskit ka butent reiketu pirkti ir kaip sujungti.
    ir klausimas kaip garsiakalbius patartumete imontuoti prisukti varztais ar galima juos ir klijuoti. Nes suprantame ,kad jeigu suklyjuosiu visa deze stikline as i ja nepateksiu nesudauzydamas grudinto stiklo. tai vat klausimas ar is virus istatyti i vidu ir priklijuoti ar is vidaus deti ar kaip.

    be stiprintuvo garsiakalbiam galeciau leisti 200 euru max. 2 vienetam kaloneliu.
    stiprintuva taip pat pirkciau. tiesiog noriu graziu kaloneliu kurios man ir gros svariai ir tikrai garso pakaks.
    Naudoju 5.1 sistema sony siaip kala gerai bet vat prie stiliaus netinka. o ir ydomiau kazkas atrodytu.
    P.S pasidare draugas is stiklo bosavyka y masina niekas neatsiklyjavo ir tt gerai grojo ir nepasakyciau ,kad stiklas labai jau kazka keite. na gal as nelabai gaudausi. Laukiu atsakymu aciu!!!!!

  2. #2
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    pirmas reikalas tai įsijunk lietuvišką abėcėlę - čia tau pirmas įspėjimas, antra,jei nelabai gaudaisi, paprasčiausias būdas kad neapsirikti siūlau įsigyti jau padarytas kolonėles ir vidurius persikelti, gamintojas jau bus už tave viską paskaičiavęs, nes kad pats nors kažkiek panašiai susirinktum ilgai reiks forumus skaityt.Išsileisi ant nereikalingų tau dėžių - sutaupysi laiko ir neprisidarysi klaidų kurios gali irgi būt finansiškai skaudžios, svarbu parink kolonėles gamyklines pagal tavo numatomą tūrį ir pagal tavo ausiai geriausią skambesį
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  3. #3
    Fuksas buza is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2016
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Neturiu laiko as i sita kompa mesti lt klaviatura reikia windows perrasyti pjaunasi kazkas. zodziu neesme.
    Tu man siulai pirkt kaloneles pilnas ir issitraukti visa reikiama vidu ir mest i savo deze. tai kur logika kiek deze vien verta, tai permokesiu ir tiek.
    nesu as visai nesigaudantis taciau vat idomu kokius garsiakalbius geriau pirkti ir tt. mane domina tie aukstu dazniu atskyrimas i aukstus zemu i zemus , koki stiprintuva geriau pirkti, nors cia pagal garsiakalbius pasiskaiciuosiu.
    as pats nelituosiu gi. galu gale nunesiu ir padarys viska man tik klausiu gal koks grafikelis yra ar kas skirtingu budu tie jungimai kokie geriau ir kuo jie skirasi. ziurejau video visokiausius ir t.t radau tos info. tik klausimas kokiu ju yra.
    pries 15 metu uzsiiminejau deziu darymu, kazkaip su draugeliu darem gan dideles toosam kaloneles. taciau nesuvokiu kaip as praziopsojau ta momenta kai buvo kalba apie kazkokius krosoverius. ar jis junge kiekviena garsiakalbi ant atskiro stiprintuvo.. zodziu.


    MAN REIKIA. PATARIMO KOKIE GARSIAKALBIAI TIKTU MAN. Stoves viskas kambaryje 15kvm
    KAIP GERIAU JUOS TVIRTINTI SUKTI AR KLIJUOTI,
    BEI KOKIE BUNA JUNGIMAI TU KROSOVERIU. kad atskirti daznius ten kur turi jie eiti.
    Ar cia man apsilankyti pas koky elektrika ar koki velnia kuris galetu viska sulituoti.

  4. #4
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    buza, tu pasiskaityk su kuo sutikai registruodamasis į šitą forumą: http://forumas.i-klubas.lt/showthrea...%97s-Nuostatos Ernestas tave oficialiai perspėjo dėl nelietuviškų rašmenų naudojimo. Jei nori dalyvauti šiame forume teks susitvarkyti lietuvių kalbą . Betkuriame kompe galima nustatyti, kad atsirastų lietuvių ar betkokia kita pasaulio kalba. Dašnėje , apačioje tada prie EN atsiranda LT raidytės. Na ir žinoma tada reikalinga įjungti klaviatūrą su lietuviškom raidėm. Čia tik draugiškas patarimas.

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Lietuvių kalba šiame forume yra privaloma, taip jau yra ir nesikeis. Nori užsiimti beviltišku darbu gaminant stiklines kolonėles ir neturi laiko aktyvuoti lietuvišką klaviatūrą Windozėje, kažkas man čia nesusieina

    Dabar dėl pačių stiklinių kolonėlių - pagaminti realu, tačiau minimalūs reikalavimai:

    1. Minimalus stiklo storis 10 mm, jeigu tikiesi slėgio - tuomet minimum 15 mm.
    2. Stiklas grūdintas dėl saugumo sumetimų ir priekinei sienelei dėl to, kad kitaip nelaikys. Mintyje turėk, kad grūdinti reikia išpjovus dinamikams skyles ir pragręžus tvirtinimui. Sugadinsi kaip minimum vieną priekinę sienelę, greičiausiai dvi-tris. Grūdintame stikle nepavyks pragręžti tvirtinimo skylių, jos suskaldys sienelę, nes prie pat didelė dinamiko skylė.
    3. Klijuoti reikia kažkokiais minkštais klijais, kitaip sutampys.

    Jeigu ir rizikuoti, tai verta tik su plačiajuosčiais garsiakalbiais, kad sienelėje būtų tik viena skylė. Kuo daugiau skylių, tuo didesnė tikimybė suskaldyti gręžiant paskutinę Kadangi kalbi apie kalimą, tai tau šis variantas netiks.

    Manau paskaičiuosi samatą ir noras praeis. Su 200 EUR donoru apskritai neverta tiek investuoti į gana brangius ir netechnologiškus korpusus.
    Šiaip idėja nevykus, gero garso nebus, vaizdas bus nei du nei trys.... Ne mažiau kvailai atrodo kompai su su permatomais korpusais. Pasilik savo turimas Sony ir pasidaryk gražius stiklinius stovus joms, ir toliau gerai kals ir prie stiliaus prisiderinsi

    Arba jeigu verkiant nori panaudoti stiklo, tai dėk tik kažkokius tai fragmentus į savo turimas Sony, vis tiek jos nieko gero nevertos, taip kad supjaustymas kokybės nepagadins....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Fuksas buza is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2016
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    na dėl stiklo tu suklydai žinok, aš galiu bet ką ir kokiu tik noriu būdu pjauti gręžti stiklą, jam nieko nenutiks )) nesvarbu kokio diametro ir t.tt , kalbi nes nesupranti ką dirbu ir kokios galimybės.
    galiu ir daugiau pinigu skirti tam, o kadangi kalba eina apie stiklą aš apie jį visiškai viską suprantu ir žinau ką dirbu.
    Esu daug ką pagaminęs ir pusei Lietuvos , viešbučių visokiu dangoraižių kurie čia egzistuoja stiklus daręs. 10 mm būtų pats tas. O dėl grožio patikėk manimi atrodys awesome. )) niekas nesakė ,kad naudosiu išskaidrintą stiklą. stiklo spalvų ir atspalvių daugiau nei 150~
    Darysiu iš vieno brangiausių stiklų black pearl. arba matinius.
    Man reikia žmogaus kuris sugebėtų nubraižyti man grafiką filtrų, varžų ir panašiai visko ko reikia. Viskas bus sumokėta )).
    Matomai Nesi gyvenime susidūręs su stiklu dėl to kalbi labai jau taip kaip sakant iš lempos (sorry) esu profesionalas šioje srityje taip ,kad bet ką aš iš jo galiu padaryti.


    galvoju apskritai laminuoti stiklą kur naudoja neperšaunamiems automobiliams ir vidurinį stiklą grūdintą daužyti bus gražus sutrupėjas stiklas.
    žodžiu nėra ką pasakoti apie stiklą. tiesiog sakau ,kad galimybės beribės. man tik reikia pagalbos.
    stikle aš tau galiu prigręžti skylių tiek ,kad vietos nebus kur 2 centū monetos padėti.


    Toks stiklas kurį aš naudosiu atlaikytu 2000x2000 automobily be problemų ))


    Jeigu įdomu pasižiūrėk vienas iš mano įrengimų . https://www.youtube.com/watch?v=tT6lK3knJWU

    https://www.youtube.com/watch?v=uJ1iQfaQHpk

  7. #7
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Na aš ne pats tuos darbus dariau, kai man reikėjo, ginčytis nenoriu. Tik tie kas darė, taip pat šnekėjo jog gali bet ką padaryti, tik vėliau spjaudėsi, kad ėmėsi to užsakymo Ir ne su lobziku pjovė ir ne su rankine drėle grežė. Firma ko gero tuo metu buvo geriausia Kaune, nelabai kas norėjo iš karto apsiimti
    Na ne esmė, technologijos eina į priekį, gal dabar situacija pasikeitus, jeigu esi įsitikinęs sėkme, tai pirmyn. Ir taip, teisybė, aš supratau, kad stiklas planuojamas permatomas.

    Dėl sumokėjimo, tai galvok ką nori, bet už 200 EUR ne tik kad garsiakalbiai neišeis, bet ir normalios detalės vien tik filtrui, kad neraustant duoti žmogui paklausyti. Garsiakalbiai atskira daina, reikia ilgai burti ir tikslinti lūkesčius - reikalavimus. Jeigu viską darysi pats, tai gali pradėti planuoti tilpti į 1 KEUR vien tik už garsiakalbius ir komponentus filtram. Bet čia kukliai
    Aš dėl to ir paminėjau plačiajuosčius, su visu iš to išplaukiančiu. Na maksimum dvijuostę. Pabandyk įsivaizduoti, kaip stikliniame korpuse pagaminsi dar ~2 litrų kitą stiklinį korpusą viduriams Jeigu pūstum burbulą iš kokių 6 mm, tada būti liuks, sutinku. Na nebent jei korpusas nepermatomas, viduriams galima pagaminti iš medžio

    Dabar filtrai - na nupaišysiu, paskaičiuosiu, bet visa tai reiks galutinai suderinti po pilno sumontavimo, pats tikrai nesusiderinsi. Vėl gi - lenkiu link plačiajuosčio, jeigu labai truks aukštų, pasikabinsi stiklinius burbuliukus kaip interjero detalę atskirai. Na sakykim geri 12" plačiajuosčiai gal išeitų už kokius 600 EUR. Čia imu kainą iš lubų maždaug. Apie garsiakalbius galima diskutuoti žinant ko tikiesi iš pačio garso. Dar nepamiršk, kad stikle bus gausybė atspinddžių, juos reiks slopinti kažkokia minkšta medžiaga. Ypač tai aktualu viduriams... Žodžiu jeigu nori tokio rezultato, kurį dar galėtum duoti paklausyti bent šiek tiek apie garso kokybę nusimanančiam žmogui - pvz potencialiam klientui, tai reikia pradėti nuo to, kokio garso tikiesi, toliau biudžeto, nutarti kas svarbiau, ar kokybė ar biudžetas ir tada jau pradėti burti. Šiaip projektas gal ir įdomus. Bet su 200 EUR biudžetu net galvoti nėra nuo ko... sau prie kompo paklausyti už tiek galima kažkokią tai žaliavą įsigyti...

  8. #8
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    arba ieškoti nebrangiai oldskūlo vintažo ir vėl grįžti prie ardymo ir permetimo varianto
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT