Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 59 iš 59

Tema: JL 12w7 ar JL 12w6?

  1. #31
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kokia mase yra JL 10W7? vadinama salyginai lengva?
    Betkuriuo atveju nereik tiketis labai lengvo dėl vienos priezasties t.y. didelės eigos. Visiškai nedžiūgaučiau jei žematonio judamoji masė butu super lengva. tuomet turetu buti ir super maža eiga , toj pasekoje reikėtu labai didelio skersmens ir labai didelio turio kuriame jis dirbtu. (dežės tipas butu rekomenduojasm koks net faikinis). norint pakabint apatines natas.
    Norint turet sąliginai maža dėžės darbini turi bei žemą rezonansa, judamoji masė turi turėti svorio, o jei dar prie viso to norima galios iš pakanamai mažo ploto yra mušams jautrumas ir didinama eiga. beto W6 bei W7 trui super gera korpusa, sunku, masyvu, tam kad virpetu judamoji masė, o ne korpusas.Gaminant dėžę aš rekomenduoju visalaika daryti sieneles minimum 5 cm storio.
    su rimtu stiprintuvu,w7 groja puikiai. plius JL audio rekomenduojamas ilgas pragrojimo laikas ne maziau 100 žematonio darbo valandu. tam kad ūkiškai kalbant suminkštetu jo pakaba.
    Kaip ir minejau aukščiau tai nėra vienintelis pasirinkimas, yra ir kitų gerų žematonių. Dažniausiai apie w7 bloguma kalba tie kurie jo arba negirdėjo arba jo nesugebėjo suvaldyt arba girdėjo blogai suvaldyta, arba mintis buvo ta kad jis baubtų, o ne grotu nes 90 procentų jaunimo reik, kad žematonis ne grotu o valintų baubtų, skardas virpintu. apie muziką nei kalbos nėra, dėja.
    kam idomu ir kas supranta EN imetu pasiskaitymui info JL AUDIO gamintojo kuris giriasi apie savo technines aukštumas.
    http://mobile.jlaudio.com/pdfs/7591.pdf

    Šiaip aš stengiausii atsaky i autoriaus kalusyma del W6 ir w7. mano akimis kadangi turėjau tiek w6 tiek w7, 10w7 ir 8w7 už šiuos žematonius AUTOMOBILYJE neesu nieko geriau girdejas. Pabrėžiu žematonius o ne žematonius-priešbosius.

  2. #32
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Su geru stiprintuvu viskas tvarkoj. Iš principo jei reik boso, tai man asmeniskai reik kad jis grotu max iki 50-70 hz. nes mano priešbosiai pilnavertiškai groja iki 35-40 hz (Išmatuota naturoj) Jei bosas kalena nuo 50 kaip dauguma. tuomet man boso tikrai nereikia. Iš daugilio kruvos bandytu siai dienai 10w7 man atitiko lukešcius labiausiai. jis dirba butent iki tos ribos kurios man reik mano automobilyje. ir nuo mano popieriniui 20 tuku jis tikrai tragiškai neatsilieka.
    Iš principo norėčiau išgirsti gero popierinio bosiuko su maza xmax eiga. grojanciu neraliai tiksliai kad atliktu boso vaidmeni o ne priesbosio. ir bagažinėja neužimtu dėžė viso badažinės tūrio.
    Kuom skiriasi Type X nuo w7? viskuom. pasiklausyk ir suprasi, bet tai nereiškia kad Type X yra blogai.
    Tikrai nsiruošiu įrodinėt kad w 7 yra dievas visa kita š... tai yra pasirinkimas kiekvieno asmeniškas jo asmeniškai sistemai. Kažkam tai pompa, tai tiem kas jo negirdejo arba girdejo prastai suinstaliuoto arba naudojamo slegiams spausti. konstrukciskai jis turi pakankamai lengva judamaja mase su polipropileno pakaba, tai yra tukstancius sykiu geriau nei dviračio kamara, bei tvirta ir labai sunku korpusa sprantate patys kam, bei nepriekaišinga magnetine sistema.. nors ta didžiule pakaba labiau visiem asocijuojasi su spl nors gamintojas dare ja su tuo tikslu kad padidint difuzoriaus plota... ir 10 tukas dirbtu kaip eilinis 12 tukas. bet prie to turedamas lendvesnia judamaja sistema su pakaba. bet kaip sakoma kam tai idomu.. visi žiuri ir daro isvadas pagal supratima ir isilavinima...
    Mano poziuris buvo pakankamai ilgas toks... w7 šūūūūūūūūūūūūū...dddddddd.....as
    kol nepaėmiau ir pats jo gerai neištestavau su rimtu stiprintuvu. gerai pragrojau ir šypsena veide dingo (tipo kad šūdas) pasirodo kad (nešūdas).
    tikrai norečiau pasiklausyti to gėrio w7,o type x turiu tai labai pergyventi del to nereikia bet nelabai tikiu,kad w7 greitesnis,na čia mano nuomone
    Last edited by stalius339; 2009-09-05 at 10:18 AM.

  3. #33
    Aktyvus mariux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2008
    Žinučių
    157
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    nedrįstu ginčytis, nes jūs tiek daug jau visko priklausęs, pratestavęs esat, kai aš dar net nesapnavau to, bet įdomiai skamba: Kaip ir minejau aukščiau tai nėra vienintelis pasirinkimas, yra ir kitų gerų žematonių. betuž šiuos žematonius AUTOMOBILYJE neesu nieko geriau girdejas.

    "Dažniausiai apie w7 bloguma kalba tie kurie jo arba negirdėjo arba jo nesugebėjo suvaldyt arba girdėjo blogai suvaldyta, arba mintis buvo ta kad jis baubtų, o ne grotu nes 90 procentų jaunimo reik, kad žematonis ne grotu o valintų baubtų, skardas virpintu. apie muziką nei kalbos nėra, dėja." - galima pamanyti, kad esat pasaulio vertintojų komandos bamba ir jūsų asmeninė nuomonė turėtų būti šviturys ateities kartoms

  4. #34
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gamintojas specifikacijos nenurodo, taciau ne daugiau 100-120g. 10tukas.
    Tai tik tavo spelionės manau, kad ten bus daugiau nuo 140 ir į viršų, o tai yra daug. Jis tiksliai groja dėl to, kad geras variklis ( magnetas su rite). Skaiciuojant spikeršopu gaunamas Mms rezultatas 158 g.

  5. #35
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Seip sutinko dėl išrekšto ankščiau, kad masė turi buti, kad žemai kabintų, bet tai galima padaryti kitaip. Padarius žema Qts reikšmę 0,2-0,25, ir su minkšta pakaba, Vas parametras gali lipti ir per 100 litrų, bet dėžės turis vistiek bus priimtinas. Kitas tokio garsiakalbio privalumas dažnai buna jo jautrumas bent apie 88-90dB, ir mažesnė pakabos įtaka jo grojimui. Bet čia skonio reikalas, čia tas pats kaip rinktis tarp kokio Lotus Elise ir ir kokio sunkiasvorio salykim Lexus Is-F. abu skirti tam pačiam tikslui tik kaip tai realizuojama yra kiekvieno pasirinkimas.

  6. #36
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata mariux rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nedrįstu ginčytis, nes jūs tiek daug jau visko priklausęs, pratestavęs esat, kai aš dar net nesapnavau to, bet įdomiai skamba: Kaip ir minejau aukščiau tai nėra vienintelis pasirinkimas, yra ir kitų gerų žematonių. betuž šiuos žematonius AUTOMOBILYJE neesu nieko geriau girdejas.

    "Dažniausiai apie w7 bloguma kalba tie kurie jo arba negirdėjo arba jo nesugebėjo suvaldyt arba girdėjo blogai suvaldyta, arba mintis buvo ta kad jis baubtų, o ne grotu nes 90 procentų jaunimo reik, kad žematonis ne grotu o valintų baubtų, skardas virpintu. apie muziką nei kalbos nėra, dėja." - galima pamanyti, kad esat pasaulio vertintojų komandos bamba ir jūsų asmeninė nuomonė turėtų būti šviturys ateities kartoms
    Siulyciau dar syki perskaityti ka parašiau, kalba eina apie mano nuomone ir mano patirtį. Kaip ir visalaik sakau, sistema montuoju sau, o ne kazkam.
    Ir aplamai nesuprantu, kažkokie asmeniškumai arkas čia, ar bandysi įrodyt kas man turetu patikt?
    Last edited by eXtreme; 2009-09-05 at 12:33 PM.

  7. #37
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata muzotonas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai tik tavo spelionės manau, kad ten bus daugiau nuo 140 ir į viršų, o tai yra daug. Jis tiksliai groja dėl to, kad geras variklis ( magnetas su rite). Skaiciuojant spikeršopu gaunamas Mms rezultatas 158 g.
    taip speliones, betkuriuo atveju ir spikersopas tiksliai nepaskaiciuoja. parametrus riektu visgi ismatuot.

  8. #38
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata stalius339 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tikrai norečiau pasiklausyti to gėrio w7,o type x turiu tai labai pergyventi del to nereikia bet nelabai tikiu,kad w7 greitesnis,na čia mano nuomone
    Klausyk prie ko čia tu aplamai? Žmogus paklause del W7 ir W6. tai ir atsakinetk i tema, prie ko čia savo ta type x kisi?

  9. #39
    Aktyvus mariux is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2008
    Žinučių
    157
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Siulyciau dar syki perskaityti ka parašiau, kalba eina apie mano nuomone ir mano patirtį. Kaip ir visalaik sakau, sistema montuoju sau, o ne kazkam.
    Ir aplamai nesuprantu, kažkokie asmeniškumai arkas čia, ar bandysi įrodyt kas man turetu patikt?[/quote]
    jokių nuoskaudų asmeninų neturiu ir nieko nebandau įteigti, tik ta tavo nuomonė yra tokia, kad pvz. aš, atsisėdęs į mašiną ir išgirdęs nusigrojantį w7, esu užlinkusion ausim ir sistema automatiškai prastai sustyguota..

    Kas link pasirinkimo w7 ar w6, tai sakau w6. 13w7 ir 8w7 neklausiau, 12w7, 10w7 ir 12w6, 10w6 klausiau ir nenorėčiau sutikti, kad sistemos kuriose klausiau buvo kažkaip netaip padarytos

    tiesa, gal būtų galima paklausyti to gerai apiforminto w7? gal tikrai išgirsiu ko negirdėjau
    Last edited by mariux; 2009-09-05 at 01:33 PM.

  10. #40
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Klausyk prie ko čia tu aplamai? Žmogus paklause del W7 ir W6. tai ir atsakinetk i tema, prie ko čia savo ta type x kisi?
    ''ase'' niekas nekiša!,tik sakau ,kad yra alternatyvu...
    išgerk alaus atsiras gal nuotaika,mažiau priesai aplinkui vaidensis

  11. #41
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    tiesa, gal būtų galima paklausyti to gerai apiforminto w7? gal tikrai išgirsiu ko negirdėjau


    jo,ir aš norečiau išgirsti,manau atsirastu dar keletas''neišmaneliu''kuriems ydomu butu peace

  12. #42
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Noreti nedraudžiama. Panorėsi ir praeis.
    Beja nenukrypstant nuo temos. prašom atsakinėkit autoriui į klausimą.

  13. #43
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Na man būtų labai įdomu paklausyti w6 serijos, nes w7 seriją esu girdėjęs, kaip bebūtų, ačiū už atsakymus.

  14. #44
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    O dėl type x tai esu jį girdėjęs ir man jis pasirodė per kietas, nzn gal buvo prastai sistema sustyguota ar kas, bet man jo grojimas ne prie širdies.

  15. #45
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Man w7 labai patiko

  16. #46
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Kiek pamenu,turėjau 10 w6 ir 8w7 tuo pat metu ir badžiau abu. Tai tikrai 8w7 buvo gilesnis,greitesnis,malonesnis klausyt. O 10w6 grojo,bet link plaktuko. Pajungta buvo nuo Audison vrx.
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  17. #47
    Naujokas sony is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    33
    Žinučių
    34
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Klausiau 10w7 uždaroj dėžėj apie 40 litrų , su jl 500.1 stiprintuvu , mb e sedane . Viskas gerai su tuo subu, tokio sau irgi norėčiau, tik boso kontrolė ir ataka su tuo jl stiprintuvu vidutiniška . Su kokiu ab režimo monstru turėtu įdomiau grot.

  18. #48
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Tai manau būtų geriau imti 12w6, nes mano stiprintuvas gali neužmaitint 10w7

  19. #49
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Koks stiprintuvas?
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  20. #50
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    JL 500/1v2.

  21. #51
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Jai i spl nesiruosi ir nelauši 100% galios iš jo,manau turetu užtekti vatu.
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  22. #52
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Na būtų įdomu pažiūrėt kaip jis grotų su šiuo stiprintuvu

  23. #53
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Plius gi demping faktorius pas šį stiprintuva nemažas.Blogiausiu atveju pakeisi stiprintuva...Geriau iškart geresni,negu veliau keisi
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  24. #54
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Na gal ir tiesą sakai.

  25. #55
    Jaunius senuks28 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    23
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    kabini 1000.1 ir nebus problemu tam 10w7

  26. #56
    Jaunius edga99 is on a distinguished road edga99's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    36
    Žinučių
    14
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    sveiki, kad nekurti dar vienos temos apie W6 tai rašau čia
    JL'o tinklapyje radau kad 12W6 jungiasi ant 2 arba 8 ohm'u
    ar nieko blogo neatsitiks pajungus ant 4 ohm ?
    norečiau jį užmaitinti nuo Eton pa 2802 bet pas ji 1kw tik prie 4ohm

  27. #57
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    tik kaip tu tai padaryt ketini?
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  28. #58
    Jaunius edga99 is on a distinguished road edga99's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    36
    Žinučių
    14
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    ta prasme jo net neišeis ant 4 pajungt ane ?
    kol neprisipirkau nesąmonių patark ar nieko neatsitiks tam w6 užmaitinus jį nuo sutiltuoto eton'o ?

  29. #59
    Aktyvus Sabinas is on a distinguished road Sabinas is on a distinguished road Sabinas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    44
    Žinučių
    117
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    W6 jung tik ant 8 omų. Nuo šito etono galios bus jam kaip tik.

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT