Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 15 iš 15

Tema: MB musė

  1. #1
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą MB musė

    pradzioj lebai nenukritikuokit manes, gyvenu gilei kaime ir tenka vazineti visureigiu ir i ji noriu isideti grojancia sistema, bet teoriniu ziniu labai truksta, gal kas galetu pagelbeti?

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    pirmai pradžiai šiame forume tau teks išmokti rašyti su Lt raidėmis ir vengt raybos kaidų, nes taisyklės griežtos ir greitai gali būti pasiūlyta pailsėti nuo forumo

  3. #3
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    lietuviškom raidemis rašyti tai kaip nors, bet vat rašybos klaidu tai sudetingiau sakyčiau...
    išardyti varikli ir ji surinkti tai vaiku žaidimas, ar ka nors su elektra, ber prisipažystu rašybos tikrai mokykloj neišmokino, tai jau dabar tikrai beviltiška, bet ne tame esme, man svarbiau grojančia sistema pasidaryti ir čia manau yra zmoniu kurie gali tai padėti?

  4. #4
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    pradžioj galiu pamineti tai nuo senos sistemos liko subas Radical Audio 10'tukas ir prie jo stiprintuvas F2 pasiskaites jusu foruma uzsisakiau iš ebay stiprintuva iš ebay "hiraga" 2x15W kuris bus bandumas paleisti masinoje, o visa kita dar like klaustuko zonoje.

  5. #5
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    leisk paklausti, o kokia prieš tai tavo sistema buvo, kad tu taip aukštai nori šokti (net su hiraga)? galbūt geriau tada iškart pas instaliuotojus kreiptis, nes būkim savikritiški be patirties iš tokių daiktų maximumo neišspausim

    P.S. gal kas pakomentuos dėl tokių hiragų
    http://cgi.ebay.com/15W-pure-sound-C...item4a9f575df5
    Čia ebėjininkų blefas ar garsiojo Hiragos stiprintuvo, kurį Extreme'as pardavinėja tokia dalių savikaina ir yra?

  6. #6
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    naudojau vadinama galva, arba cd PIONEER 88DEHrsII jungiau biampingu, galutinem rezultate buvo naudojama audio system priesbosei ir focal, paskui vifa piscialkos, stiprintuvai priešbosiams DENON, o pisčialkom ALPINE pora dvikanaliu stiprintuvu, subas Radical Audio 10tukas ir prie jo labai gerai man tiko F2 stiprintuvas
    naujoje sistemoje gavau GD2 pisčialkas kurios pagal praktika "omsonas" bande tai morel supremo apgroja, stiprintuva turiu praqdzioj alpine f505, paskui bandysiui paleisti HIRAGA ir deti pasyva mašinoje. egnetola PIONER sio metu pardavineju ir bandysiu isigyti alpine CD su analoginiu patenciku ir perdaryti visus operacinius. seip toki mano planai, bet labai daug dar teoriniu ziniu truksta, tai manau kas galetu man bent teoriįkai pagelbeti.

  7. #7
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    nu mano pradinis projektas bagažines buvo, velesniu foto neturiu, ba kompas lužo ir dingo foto

    http://www.audiodirbtuves.lt/viewtopic.php?f=10&t=14

  8. #8
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ploteris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    naudojau vadinama galva, arba cd PIONEER 88DEHrsII jungiau biampingu, galutinem rezultate buvo naudojama audio system priesbosei ir focal, paskui vifa piscialkos, stiprintuvai priešbosiams DENON, o pisčialkom ALPINE pora dvikanaliu stiprintuvu, subas Radical Audio 10tukas ir prie jo labai gerai man tiko F2 stiprintuvas
    naujoje sistemoje gavau GD2 pisčialkas kurios pagal praktika "omsonas" bande tai morel supremo apgroja, stiprintuva turiu praqdzioj alpine f505, paskui bandysiui paleisti HIRAGA ir deti pasyva mašinoje. egnetola PIONER sio metu pardavineju ir bandysiu isigyti alpine CD su analoginiu patenciku ir perdaryti visus operacinius. seip toki mano planai, bet labai daug dar teoriniu ziniu truksta, tai manau kas galetu man bent teoriįkai pagelbeti.
    na neteigiau, kad iš VEF radijos aukstadazniai apgroja morel piccolo aukštadažnius jie turi ir minusų nemažų, na tiesiog man mano sistemoje maloniau jie groja su mano klausoma muzika ir tiek

  9. #9
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ploteris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    naudojau vadinama galva, arba cd PIONEER 88DEHrsII jungiau biampingu, galutinem rezultate buvo naudojama audio system priesbosei ir focal, paskui vifa piscialkos, stiprintuvai priešbosiams DENON, o pisčialkom ALPINE pora dvikanaliu stiprintuvu, subas Radical Audio 10tukas ir prie jo labai gerai man tiko F2 stiprintuvas
    naujoje sistemoje gavau GD2 pisčialkas kurios pagal praktika "omsonas" bande tai morel supremo apgroja, stiprintuva turiu praqdzioj alpine f505, paskui bandysiui paleisti HIRAGA ir deti pasyva mašinoje. egnetola PIONER sio metu pardavineju ir bandysiu isigyti alpine CD su analoginiu patenciku ir perdaryti visus operacinius. seip toki mano planai, bet labai daug dar teoriniu ziniu truksta, tai manau kas galetu man bent teoriįkai pagelbeti.
    Na tada prikasiu liežuvį, tirai tau sistema rimta reikalingas, tik kad forumo teisėjai nesikabintų parašyk savo auto markę ir originalių garsiakalbių diametrus bei vietas jiems, nes šita skiltis tam ir skirta

  10. #10
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    nu šiuo metu klausa per pioeer 88rsII tai jie tikrai daug geriau skamba ir pas mane šiuo metu, pakeitus CD ir stiprintuva manau kainu kategorijoje tikrai nieko geriau rasti negaleciau, kad jie pacio viršaus negroje, bet kiek jie groje, jie tikrai detalumo turi sočiai

  11. #11
    Aktyvus Cipsas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Siaures airija
    Amžius
    36
    Žinučių
    179
    Rep Power
    17

    Smile

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pirmai pradžiai šiame forume tau teks išmokti rašyti su Lt raidėmis ir vengt raybos kaidų, nes taisyklės griežtos ir greitai gali būti pasiūlyta pailsėti nuo forumo
    tai kad pas tamsta taipat rasybos klaidu yra

  12. #12
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata darko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na tada prikasiu liežuvį, tirai tau sistema rimta reikalingas, tik kad forumo teisėjai nesikabintų parašyk savo auto markę ir originalių garsiakalbių diametrus bei vietas jiems, nes šita skiltis tam ir skirta
    orginalai stovi 10cm garsekalbei




    dejus viena 18mm plokstes zieda i orginalę vietą telpa nesukei 16cm garsekalbis, bet durys gana didelė tai noretūsi tenais ir 20tuka italpinti.

  13. #13
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    čia ir 25 cm be problemų tilptų, tik reikia viską matuoti ir daryti vienintelė problema šiose duryse tai labai arti langas pertvaros kai nusileidžia, teks garsiakalbį kažkiek atkelti nuo pačios apdailos, kad stiklui nebetrukdytų arba langą iki pusės darinėti

  14. #14
    Naujokas Ploteris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2010
    Amžius
    41
    Žinučių
    36
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    su tuo langu kur ne iki galo atidaryti tai ir man kilo toke minti, bet lango takelis kur stiklas važineja eina ties ta vieta kur garsekalbis per viduri. kaži įmanoma lango tvirtinima visa stumpti gilyn i duris? ar geriau visa garsekalbi kelti i viršų?

  15. #15
    Savas Amigos is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    42
    Žinučių
    602
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Iškelti garsiakalbi sumontuoti ant podiumo taip kad jis netrugdytu leistis langui, bus turbut daug parasčiau nei pakeisti lango nusileidimo mechanizma

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT