Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 34 iš 34

Tema: Nuo ko prasidejo Jūsų kelias i gera garsa?

  1. #31
    Naujokas Ignas V. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Vieta
    Norway
    Amžius
    35
    Žinučių
    70
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Kuo dragster nepatiko ir per modeliukas? Šiaip apie dragster aš kitokios nuomonės bent jau naujesnes laidos.
    88rs II, 2x Eton Pro 170 nuo Mosconi AS 100.4,2x Peerless SLS 10" 8ohm nuo(kolkas)JL audio HD 600/4 tiltu.

  2. #32
    Jaunius egidijusluk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Vieta
    kaunas
    Amžius
    39
    Žinučių
    17
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ignas V. rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kuo dragster nepatiko ir per modeliukas? Šiaip apie dragster aš kitokios nuomonės bent jau naujesnes laidos.
    oj nepasakysiu kas ten per modelis buvo, o nepatiko tiesiog tuo kad nepatiko - nieko detalaus, nei aukštų, nei žemų... žinoma aš jų neišbandžiau nei su normaliu magu, nei normaliai paruoštose durelėse, gal situacija būtų ir pasikeitusi... visgi kažkokie pioneer koaksialai lygiai tom pačiom sąlygom grojo tikrai gražiau...

  3. #33
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Buvo kažkas apie 2000m..
    Auto antras golfas. Magius kažkoks kasetinis, nuimamu snukučiu (įtariu, kad blaupunktas kažkoks, mat atmintį laikydavo). O toliau linksmoji dalis Stiprintuvas (arba kenwood arba blaupunkt) kažkoks mėlynas, pajungtas su plonyčiu laiduku ir numestas po galinėm sodynėm. Maitino jisai... Taigi matino jis kažkokią vokišką koncertinę kolonėlę. Tokia normali kolonėlė buvo su rankenom plastikinėm, kaip tik tilpdavo į antro golfo bagažnę (5 cm. tarpai likdavo). Garso buvo, gal ne tiek kiek dabar yra, bet buvo! Buvau kiečiausias pacanas kieme Po poros savaičių pavogė man viską velniop... Gaila buvo labai

    O į gerą garsą šis forumas- kelrodė žvaigždė ir mano kelias į jį dar tik prasideda...

  4. #34
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata egidijusluk rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    oj nepasakysiu kas ten per modelis buvo, o nepatiko tiesiog tuo kad nepatiko - nieko detalaus, nei aukštų, nei žemų... žinoma aš jų neišbandžiau nei su normaliu magu, nei normaliai paruoštose durelėse, gal situacija būtų ir pasikeitusi... visgi kažkokie pioneer koaksialai lygiai tom pačiom sąlygom grojo tikrai gražiau...

    originalūs garsiukai netgi geriau groja neruoštose duryse, negu stipriai brangesni komponentai tose pačiose neruoštose duryse
    groja kaip iš kibiro

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT