Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 11 iš 11

Tema: del boso i bulka

  1. #1
    Jaunius Aspats is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2004
    Žinučių
    16
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Sveiki
    Kas geriau i bulka free-air'as ar deze?jei deze tai kokio tipo?

    aciu

  2. #2
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Manau kad dėžė visada geriau, o kokio tipo jau reikia rinktis pagal poreikius garsui, taip pat montavimo sudėtingumą. Pvz Vented duos daugiau slėgio nei uždara tačiau bosas gali būti netoks greitas (tikslus). Aš pats turiu bulka ir jau išbandžiau 3 dėžių tipus. Pradedant uždara, vented ir dabar band-pass (vamzdis turi būtinai įeiti į saloną). Tačiau kol iki to priėjau tai praėjo gal kokie 5 metai

  3. #3
    Jaunius Aspats is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2004
    Žinučių
    16
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Citata "Nerka" rašė čia:
    Manau kad dėžė visada geriau, o kokio tipo jau reikia rinktis pagal poreikius garsui, taip pat montavimo sudėtingumą. Pvz Vented duos daugiau slėgio nei uždara tačiau bosas gali būti netoks greitas (tikslus). Aš pats turiu Audi 80 ir jau išbandžiau 3 dėžių tipus. Pradedant uždara, vented ir dabar band-pass (vamzdis turi būtinai įeiti į saloną). Tačiau kol iki to priėjau tai praėjo gal kokie 5 metai

    Ir koks is tavo isbandytu variantu pasirode priimtiniausias?kokia deze pas tave dabar stovi?
    jei ne paslaptis koks bosas stovi?

  4. #4
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Man patiko vented, tačiau ji buvo bagažinėje tai buvo nepilnai išnaudojamos jos galimybės. Dabar pas mane stovi band-pass dėžė su triuba išvesta tiesiai į palangę, ji groja žymiai tiksliau ir slėgiu nenusileidžia vented. Mano subas Infinity Kappa Perfekt 10".

  5. #5
    Jaunius Aspats is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2004
    Žinučių
    16
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Citata "Nerka" rašė čia:
    Man patiko vented, tačiau ji buvo bagažinėje tai buvo nepilnai išnaudojamos jos galimybės. Dabar pas mane stovi band-pass dėžė su triuba išvesta tiesiai į palangę, ji groja žymiai tiksliau ir slėgiu nenusileidžia vented. Mano subas Infinity Kappa Perfekt 10".

    Paaiskink truputi zaliam...
    band-pass tai kai subas atsuktas i bagazines dangti, o vamzdis isvestas i salona per palange?o vented kokia?

    aciu

  6. #6
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Citata "Aspats" rašė čia:
    Citata "Nerka" rašė čia:
    Man patiko vented, tačiau ji buvo bagažinėje tai buvo nepilnai išnaudojamos jos galimybės. Dabar pas mane stovi band-pass dėžė su triuba išvesta tiesiai į palangę, ji groja žymiai tiksliau ir slėgiu nenusileidžia vented. Mano subas Infinity Kappa Perfekt 10".

    Paaiskink truputi zaliam...
    band-pass tai kai subas atsuktas i bagažinės dangti, o vamzdis išvestas i saloną per palangė?o vented kokia?

    aciu
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    vented gi kai yra deze ir is jos iswestas vamzdis garsekalbio viena puse yra dezeje kita lauke
    bandpass kaip yra deze bet per viduri pertwara yra ir i ja imontotas garsekalbis wamzidis yr KIEKVIENOJE KAMEROJE nu krc suweliau bet turetum suprast
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  7. #7
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Pas mane band-pass 4-os eilės tai kai dėžė parskirta ir tarp jų garsekalbis, tačiau viena dėžė uždara kita su triūba. O abi su triūbom būna 6-os eilės.

  8. #8
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Citata "Nerka" rašė čia:
    Pas mane band-pass 4-os eilės tai kai dėžė parskirta ir tarp jų garsekalbis, tačiau viena dėžė uždara kita su triūba. O abi su triūbom būna 6-os eilės.
    gali ir taip but cia tiesiog nuo kurejo noru
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  9. #9
    paikis
    Guest

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    Citata "ATVortke" rašė čia:
    Citata "Nerka" rašė čia:
    Pas mane band-pass 4-os eilės tai kai dėžė parskirta ir tarp jų garsekalbis, tačiau viena dėžė uždara kita su triūba. O abi su triūbom būna 6-os eilės.
    gali ir taip but cia tiesiog nuo kurejo noru

    ar tikrai tik nuo kurejo noru priklauso 4 ar 6 eiles bus band pass? gal kas labiau prijaucia uzdarai bus 4 eiles, kam labiau patinka vented bus 6 eiles. palyginimas ne kox. jei kas zinot paaishkinkit esminius skirtumus tarp 4 ir 6 eiles band pass tipo deziu

  10. #10
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą del boso i bulka

    4 eil. panašesnis į uždarą, 6 į faziką. Bet tik pagal apatine dažnuminės dalį.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  11. #11
    Savas boolve is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    42
    Žinučių
    322
    Rep Power
    24

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT