Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: Naujų vartotojų aktyvacija

  1. #1
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Naujų vartotojų aktyvacija

    Sveiki,

    peržiūrėdamas forumo duomenų bazės įrašus, radau ~400 neaktyvuotų dalyvių, kurių registracijos labai panašios į tikras ir kažkodėl vartotojas neaktyvavo savo profilio. Didžiausia tikimybė, kad tai atsitiko aktyvavimo laiškui patekus į SPAM/Šlamštas/Brukalas ar kaip kitaip vadinamus katalogus ir automatiškai liko nepastebėtas. Aš pakartojau aktyvavimo laiškus visiems tokiems nariams ir visus nukreipiau į šią temą. Įdomu būtų žinoti kodėl taip atsitiko, ar čia yra pastovios problemos su forumo laiškų pristatymu, ar kokios nors kitos priežastys....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #2
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    aš visus laiškus iš šio forumo gaunu tvarkingai pašto dėžutėje, į spam'ą dar nebuvo nė vienas papuolęs..gmail paštą naudoju.
    groja kaip iš kibiro

  3. #3
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Aš yahoo.com naudoju ir pas mane viskas puiku...

  4. #4
    Fuksas Valdosha is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki, aš naudoju inbox.lt ir laiškai deja keliauja į Spam dėl to nepastebėjau.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT