Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 6 iš 6

Tema: Kenwood Kdc-w7534u keitimas i kita

  1. #1
    Aktyvus Edvinas988 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2012
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    35
    Žinučių
    105
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą Kenwood Kdc-w7534u keitimas i kita

    sveiki turiu Kenwood Kdc-w7534u maga ir atėjo laikas kai noriu ji pakeisti i kita tiesiog tas pats jau nusibodo nors ir puikiai veikia. ka galetumete pasiūlyti panašaus i sita i ka galima butu iškeisti. man lyg noras linksta išbandyti kazka is alpine firmos nors ir kitu firmu idomu butu pačiupinėti, bet ju tiek daug kad nežinau nei kuom jie skiriasi pagal ju pavadinimus todel gal turintys ziniu cia plačiau papasakos arba nores ir apsikeisti kuriam nors laikui pabandymui. beje gal dar kas galetu pasakyti apytikslia mago rinkos verte.


  2. #2
    Aktyvus Edvinas988 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2012
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    35
    Žinučių
    105
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    jokiu minciu?


  3. #3
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kad eini link alpine tai sakysiu iš savo varpinės eini teisinga linkme. Esu daug magų išbandęs, nes galima sakyti ir tokia panaši liga man, ilgainiui atsibosta magas. Tad žiūrint ko tau dar reikia, ar būtinas USB? jei būtinas tai rinkčiausi kažką iš rimtesnių, aš tarkim tai žiūrėčiau šiai dienai tik į tris modelius: CDA 9886, CDA 9887 ir CDA 117. Jei usb nėra būtinas tai esu turėjęs pačius geriausius iš geriausių modelius, tegu nesupyksta kitų magnetolų savininkai, CDA 9812rb ir CDA 9855r. Visi peikia 9855 dėl sensorikos, matyt tas pas ką ji streikuoja, pas mane ji buvo tvarkinga, net žiemą nebūdavo problemų. Magas grojimo kokybę ir EQ mane nustebino tais laikais. P.S kyla mintis grįžti prie jo vėl dėl perfect mano ausiai EQ nustatymų. Pioneer nesu turėjęs tik rs klasės tad apie jį tik žinau gandus kad gera magnetolą, nu kitų klasių bent po vieną esu tūrėjęs ir vėl tegu nesupyksta savininkai bet nu visiškai buki grotuvai... Paskutinis turėtas DEH 6 klasės neduok dieve grojimo kokybė, gyvenime sakiau į pioneer nebe grįšiu, tačiau ranka sudrebėtų dėl DEH-P88RS. Kitų gamintoju net nemėginau nes beprasmiška išradinėti iš naujo dviratį...

  4. #4
    Aktyvus Edvinas988 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2012
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    35
    Žinučių
    105
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata zaibas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kad eini link alpine tai sakysiu iš savo varpinės eini teisinga linkme. Esu daug magų išbandęs, nes galima sakyti ir tokia panaši liga man, ilgainiui atsibosta magas. Tad žiūrint ko tau dar reikia, ar būtinas USB? jei būtinas tai rinkčiausi kažką iš rimtesnių, aš tarkim tai žiūrėčiau šiai dienai tik į tris modelius: CDA 9886, CDA 9887 ir CDA 117. Jei usb nėra būtinas tai esu turėjęs pačius geriausius iš geriausių modelius, tegu nesupyksta kitų magnetolų savininkai, CDA 9812rb ir CDA 9855r. Visi peikia 9855 dėl sensorikos, matyt tas pas ką ji streikuoja, pas mane ji buvo tvarkinga, net žiemą nebūdavo problemų. Magas grojimo kokybę ir EQ mane nustebino tais laikais. P.S kyla mintis grįžti prie jo vėl dėl perfect mano ausiai EQ nustatymų. Pioneer nesu turėjęs tik rs klasės tad apie jį tik žinau gandus kad gera magnetolą, nu kitų klasių bent po vieną esu tūrėjęs ir vėl tegu nesupyksta savininkai bet nu visiškai buki grotuvai... Paskutinis turėtas DEH 6 klasės neduok dieve grojimo kokybė, gyvenime sakiau į pioneer nebe grįšiu, tačiau ranka sudrebėtų dėl DEH-P88RS. Kitų gamintoju net nemėginau nes beprasmiška išradinėti iš naujo dviratį...
    tai man ir sunkiausia issirinkti is tu visu alpine kai nezinau kuom jie skiriasi ir kad kaina butu iki 350lt. tai nera daug bet kol kas tik tiek galiu leisti.


  5. #5
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    už tokią kainą gali, bet sunkiai gauti jei reikia su usb nebent kokį normalesnį CDE 9882, jei be usb imčiau CDA 9812rb būtent tokia kaina vaikšto, 4v pre out, 4x60w geras tikrai magelis daug kas naudojo patvirtins, patiko man jo skambesys

  6. #6
    Aktyvus Edvinas988 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2012
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    35
    Žinučių
    105
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    šiaip jau nusipirkau ALPINE CDE-9882RI bet man jame trūksta nustatymu ir toks ne prie širdies jis man.


+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT