Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 40 iš 40

Tema: Pasikeitimai forume

  1. #31
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Nežinau kada čia taip atsitiko, nes paskutiniu laiku mažai lankiausi forume, bet dabar neleidžia grįžti į ankstesnį puslapį su "Back". Pas mane kaip yra "Back" knopkė ant pelės ir su ja pripratęs grįžti į ankstesnį puslapį, nežinau kaip kitiems, bet man asmeniškai tai yra kaip nepatogumo problema..

  2. #32
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Nieks čai nepasikeitė, tik mes žonųs paprasti ir neturime blatnų pelių, taigi negalime patikrinti kaip veikia. Gal reiktų intermete pasiieškoti, kaip naudotis mouse back mygtuku su Vbulletin forumu?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #33
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na jau sutvarkei, ar susitvarkė, bet jau veikia. Ir nereikia čia ironijos dėl pelių, nes buvo rašyta apie "Back" kad neveikia, o pelė tik tarp kitko.
    Žodžiu kaip supratau, kitą kartą pastebėjus kokią klaidą, nestabilumą, geriau visai nieko nesakyti..
    Atsiprašau kad sutrukdžiau

  4. #34
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata 4iuk4e rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na jau sutvarkei, ar susitvarkė, bet jau veikia.
    Atvirai kalbant, aš ne tik kad netvarkiau, tačiau net ir neketinau. Tai išsakiau su savo „ironija“ ir nelabai suprantu apie kokį nestabilumą čia kalba.
    Aš naudoju kuklią pelę darbui, Logitech M525, ji back mygtuko neturi ir realiai net negalėčiau patikrinti. paprastai toios problemos gali būti dėl to, kad svetainės lankytojo naršyklės cache, cookies trukdo gyventi. Vaistas išvalyti cacche, cookies, perkrauti naršyklę, gal net ir pačią operacinę sistemą.
    Sutrukdymo čia jokio nėra, yra tik neįtempta bendravimo aplinka
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  5. #35
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Pasikartosiu, kad ne apie pelę buvo kalba, o apie "Back", kurį paspaudus naršyklėje puslapis nesugrįždavo, būtent tik šiame forume.

  6. #36
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata 4iuk4e rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pasikartosiu, kad ne apie pelę buvo kalba, o apie "Back", kurį paspaudus naršyklėje puslapis nesugrįždavo, būtent tik šiame forume.
    Originalus tekstas žemiau:

    Citata 4iuk4e rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nežinau kada čia taip atsitiko, nes paskutiniu laiku mažai lankiausi forume, bet dabar neleidžia grįžti į ankstesnį puslapį su "Back". Pas mane kaip yra "Back" knopkė ant pelės ir su ja pripratęs grįžti į ankstesnį puslapį, nežinau kaip kitiems, bet man asmeniškai tai yra kaip nepatogumo problema..
    Čia aš nemoku skaityti lietuviškai, ar kažkas pasiklysta savo mintyse ?

    Nedariau - nedarysiu - neplanuoju daryti nieko tokiu klausimu. Forumo variklis yra komercinis produktas ir neturiu jokio noro susidurti su papildomu galvos skausmu, kai pirksiu naują licenziją ir kažkas veiks ne taip kaip priimta Vbulletin.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #37
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Nepasiklydau, tik ne taip mano mintį supratai. Žodžiu pravažiuojam, jau viskas veikia..

  8. #38
    Jaunius Tirotas is on a distinguished road Tirotas's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2013
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    34
    Žinučių
    13
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    O šeip jei neklystu tai tavo neblatna paprasta pelė turi back ir forward mygtukus. Peles ratukas į šonus kartais nesivarto? <-- {} -->

  9. #39
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Tirotas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O šeip jei neklystu tai tavo neblatna paprasta pelė turi back ir forward mygtukus. Peles ratukas į šonus kartais nesivarto? <-- {} -->
    Išmaudei, ane? Žinoma vartosi, bet mano rodomasis pirštas kreivas ir man nepatogu, o instrukcijų neskaitau
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  10. #40
    Jaunius Balcer is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2013
    Žinučių
    8
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Su mx518 pele puikiai veikia i prieki ir atgal puslapiai, narsykles beda pas tave matomai

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT