Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 42 iš 42

Tema: Kur perkat muzika ?

  1. #31
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    turiu asmeninę fonoteką apie 500cd rimtos muzikos t.y ne techno ir ne popso , gal kam ko reikia , diskai kopijuoti iš originalų o ne iš :smt024
    ar labai smarkiai kokybe skiriasi originalo ir tavo turimu kopiju? Beje jei is kopijos kopija darysi tai kaip ir vel kokybe nukentes;/ o siaip sudomino;] kaip tu juos neismetai ir nesubraizai;] Pas mane kartais net po pirmo "pasiklausymo" masinoj arba paskolinimo jie (CD) meta grot;/ Kai prisimenu, net verkt norisi, kiek turejau cd ir kiek beturiu :cry:

  2. #32
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Re: Kur perkat muzika ?

    Citata "Darius12v" rašė čia:
    Citata "optic" rašė čia:
    Sveiki,

    Cia gal nelabai forumo tematika, bet idomu būtų ishgirsti Jūsų nuomone.

    Kur perkat audio cd?
    BOMBA REC.

    (turiu pazystama) 8)
    Aisku BOMBA nekalta ,kad prekiauja tuo ka gauna ,bet ...
    Nusipirkau "Scorions" cd ta kur su orkestru... NU B... irasas tai p....
    klausyt neimanoma.Kol negroja scorpions dar gal ir nieko,bet jiem uzgrojus:viskas p.... visam orkestro irasui.... b.... nieko ten is to orkestro nebesigirdi. Galvojau kad pas mane negroja... vaziuoju kitur klausyt- tas pats,nuvaziavau pas zmogu kur i garsa namie sukises 50kLt.,dar kitur.... B..... P..... TAs pats S.... . Nu blet susinervinau ... Kas svarbiausiai tai ne pinigu gaila ,o gaila kad negroja...
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  3. #33
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    cia tik dar vienas irodymas kad net ir garsiu atlikeju irasai daromi bilekaip... skaudu... norisi mylimos muzikos kokybiskai pasiklausyti su normalia aparatura - o shudas gaunasi... as irgi su tokiais dalykais susiduriu. labai nemaloni situacija. kruva CD namie guli "nurasyti", nes juos klausyt galima tik per plastmasini muz.centra, kurio neturiu...

  4. #34
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "INXS" rašė čia:
    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    turiu asmeninę fonoteką apie 500cd rimtos muzikos t.y ne techno ir ne popso , gal kam ko reikia , diskai kopijuoti iš originalų o ne iš :smt024
    ar labai smarkiai kokybe skiriasi originalo ir tavo turimu kopiju? Beje jei is kopijos kopija darysi tai kaip ir vel kokybe nukentes;/ o šiaip sudomino;] kaip tu juos neismetai ir nesubraizai;] Pas mane kartais net po pirmo "pasiklausymo" mašinoj arba paskolinimo jie (CD) meta grot;/ Kai prisimenu, net verkt norisi, kiek turėjau cd ir kiek beturiu :cry:
    skirtumo nesijaučia nes rašyti per Teac (pripažintas geriausiu) firmos įrašymo įrenginį, beto puse kolekcijos pas mane ir originalai ir tipo originalai. kai tiek cd yra tai mašinoje nera kada kaišiot į grotuvą tai ir susidėvėjimas atpuola.

  5. #35
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    skirtumo nesijaučia nes rašyti per Teac (pripažintas geriausiu) firmos įrašymo įrenginį, beto puse kolekcijos pas mane ir originalai ir tipo originalai. kai tiek cd yra tai mašinoje nera kada kaišiot į grotuvą tai ir susidėvėjimas atpuola.
    Geriau sakyk kad neturi ant ko skirtumą išgirsti
    Šiaip, aš kažkaip manyčiau, kad Plextor yra geresnis nei Teac
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #36
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    skirtumo nesijaučia nes rašyti per Teac (pripažintas geriausiu) firmos įrašymo įrenginį, beto puse kolekcijos pas mane ir originalai ir tipo originalai. kai tiek cd yra tai mašinoje nera kada kaišiot į grotuvą tai ir susidėvėjimas atpuola.
    Geriau sakyk kad neturi ant ko skirtumą išgirsti
    Šiaip, aš kažkaip manyčiau, kad Plextor yra geresnis nei Teac
    aišku originalas lieka originalu , priedo ir paveiksliukai grąžūs , bet kai reikia jį nupirkt piniginė neatsisega, tada ieškai būdų kaip įsirašyt.

  7. #37
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    bet kai reikia jį nupirkt piniginė neatsisega, tada ieškai būdų kaip įsirašyt.
    Nieko nesakau. Logiška, kad visų kompaktų nesusipirksi originalių, o ir neverta, nes jų kokybė tikrai neblizga. Tik reikia rašytuvus pasirinkti normalius. Plius problema, kad kai kurie grotuvai ignoruoja rašytus. PVZ namie ant to grotuvo kurio kokybė mane tenkina, rašytų klausyti negaliu. O rašytus skaitančio Denon aš pats negaliu klausyti dėl žemos kokybės, nežiūrint 20 bit. BB DAC'o, dar dual......
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  8. #38
    Doktorantas Tadas B is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2004
    Žinučių
    1,196
    Rep Power
    31

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    bet kai reikia jį nupirkt piniginė neatsisega, tada ieškai būdų kaip įsirašyt.
    Nieko nesakau. Logiška, kad visų kompaktų nesusipirksi originalių, o ir neverta, nes jų kokybė tikrai neblizga. Tik reikia rašytuvus pasirinkti normalius. Plius problema, kad kai kurie grotuvai ignoruoja rašytus. PVZ namie ant to grotuvo kurio kokybė mane tenkina, rašytų klausyti negaliu. O rašytus skaitančio Denon aš pats negaliu klausyti dėl žemos kokybės, nežiūrint 20 bit. BB DAC'o, dar dual......
    hehehe, taip ir reikia jums hajendscikai :-D :-D :-D
    o as galiu klausyt per ausines uz 20lt per mp3 grotuva ir man giliai iki lemputes
    jei kartais bus kursai ir ,,sugandinsit" mano klausima tai :smt067

  9. #39
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    skirtumo nesijaučia nes rašyti per Teac (pripažintas geriausiu) firmos įrašymo įrenginį, beto puse kolekcijos pas mane ir originalai ir tipo originalai. kai tiek cd yra tai mašinoje nera kada kaišiot į grotuvą tai ir susidėvėjimas atpuola.
    Geriau sakyk kad neturi ant ko skirtumą išgirsti ;)
    Šiaip, aš kažkaip manyčiau, kad Plextor yra geresnis nei Teac ;)
    pirmas dalykas tai juos reik palygint kuris geriau, bet ne viska tas cd-rw sprendzia. Rei parinkt ir tinkamus CD ir programas. Tada jau galimetu ir lygint. Siaip pats turejau teac'a. Bet kad originaliu cd labai mazai teko ciupinet, o apie perasyma net negalvojau, tai nieko nagaliu ir lygint.. mano nuomone cia cd-rw turi maziausia galia iraso kokybei. zinoma neskaitant tu aparatu kur masiniai cd gamybai skirti. Skaiciau testus apie pacius cd irasomus. tai geriausiai pasirode music-cd vinylinis. ten itariu verbatimo, tik jei neklystu ant virselio nenorodyta gamintojas del kazkokiu sumetimu.

  10. #40
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Taip, geriausiu pagal testa buwo pripazintas Verbatim vinilo isvaizda. Yra ant jo uzrasytas brendas. Speju mes abu ta paty testa skaitem.

  11. #41
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "KirviZ" rašė čia:
    jei kartais bus kursai ir ,,sugandinsit" mano klausima tai :smt067
    Che che, padarysim kad ir tu negalėtum :smt040 Ne tu pirmas, ne tu paskutinis artyman:
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  12. #42
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Kur perkat muzika ?

    Citata "Aiwaras" rašė čia:
    Taip, geriausiu pagal testa buvo pripazintas Verbatim vinilo isvaizda. Yra ant jo uzrasytas brendas. spėju mes abu ta paty testa skaitem.
    yra dar tokie "emtec" su keramika ,tie testuose geri buvo, bet dabar jų jau nesimato , tik pigi versija yra.

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT