Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 9 iš 9

Tema: Del bandpass JL audio w3v3

  1. #1
    Naujokas Raimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    49
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Del bandpass JL audio w3v3

    sveiki Onusipirkau 2 siuos subus.noriu pasidaryti jiems bandpass deze,nes nei vented nei klosed man nepatinka.. Oar tiktu sie garsiukai i bandpass deze?masina bmw318 fazikus vesiu i salona.tj va gal padetumet apskaiciuot?po to jau iki gero grojimo jau dasivesiu mazindamas arba didindamas turi. cia garsiuko parametrai.:


    Fs - 26.72Hz
    Qes - 0.472
    Qms - 7.572
    Qts - 0.444
    Vas - 80.54 litres
    Sd - 0.0520m2
    Xmax - 13.0 mm
    (IW/Im) - 87.15 db SPL
    DEKUI artyman:

  2. #2
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Ats: Del bandpass JL audio w3v3

    :smt017
    informacija pasiskaitymui ir apmastymui ... Paskaityk temos paskutinius postus tada bandyk pergalvot visa projektą savo ...
    http://forumas.i-klubas.lt/index.php?topic=5778.0
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  3. #3
    Naujokas Raimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    49
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Del bandpass JL audio w3v3

    Citata Gincė link=topic=6211.msg63678#msg63678 date=1185204554 rašė čia:
    :smt017
    informacija pasiskaitymui ir apmastymui ... Paskaityk temos paskutinius postus tada bandyk pergalvot visa projektą savo ...
    http://forumas.i-klubas.lt/index.php?topic=5778.0


    ir ka?buvau ir sealed ir vented pasidares ten tj MAN sh.. man patinka bandpass savotiskas grazus grojimas ir as pasiryzes pasidaryti :supz:zinau kad su ta deze daug darbo ir labai,bet su jusu pagalba tikiuosi pasidarysiu :smt023 :smt020

  4. #4
    Naujokas Raimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    49
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Del bandpass JL audio w3v3

    :smt100

  5. #5
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Ats: Del bandpass JL audio w3v3

    Citata Raimissss link=topic=6211.msg63679#msg63679 date=1185205179 rašė čia:
    ir ka?buvau ir sealed ir vented pasidares ten tj MAN sh.. man patinka bandpass savotiskas grazus grojimas ir as pasiryzes pasidaryti :supz:zinau kad su ta deže daug darbo ir labai,bet su Jūsų pagalba tikiuosi pasidarysiu :smt023 :smt020
    Ką norėjau pasakyt : Tu darykis tą bandpasą ,pasiskaičiuok kamerų tūrius , portų ilgius ,bet jei dėžė neužgros taip kaip tikiesi ,šios srities profai (bandpasų gamybos) tau mielai padės tik neaišku už kokią pinigų sumą . Jei jau dariai kitokio tipo dėžes ,tai su dėžių skaičiavimo programom manau dirbti moki .
    Sėkmės :smt023
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  6. #6
    Naujokas Raimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    49
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Del bandpass JL audio w3v3

    Citata Gincė link=topic=6211.msg63728#msg63728 date=1185260082 rašė čia:
    Citata Raimissss link=topic=6211.msg63679#msg63679 date=1185205179 rašė čia:
    ir ka?buvau ir sealed ir vented pasidares ten tj MAN sh.. man patinka bandpass savotiskas grazus grojimas ir as pasiryzes pasidaryti :supz:zinau kad su ta deže daug darbo ir labai,bet su Jūsų pagalba tikiuosi pasidarysiu :smt023 :smt020
    Ką norėjau pasakyt : Tu darykis tą bandpasą ,pasiskaičiuok kamerų tūrius , portų ilgius ,bet jei dėžė neužgros taip kaip tikiesi ,šios srities profai (bandpasų gamybos) tau mielai padės tik neaišku už kokią pinigų sumą . Jei jau dariai kitokio tipo dėžes ,tai su dėžių skaičiavimo programom manau dirbti moki .
    Sėkmės :smt023

    tj moku,bet programos tiksliu duomenu neduoda..paskaiciuosiu su bassbox6 po to eksperimentuosiu su turiais,su portu Obandpass yra :supz: :supz: :supz: :smt020 :smt020 :smt023 :smt023

  7. #7
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Ats: Del bandpass JL audio w3v3

    Citata Raimissss link=topic=6211.msg63767#msg63767 date=1185310528 rašė čia:
    [
    tj moku,bet programos tiksliu duomenų neduoda..paskaiciuosiu su bassbox6 po to eksperimentuosiu su turiais,su portu Obandpass yra :supz: :supz: :supz: :smt020 :smt020 :smt023 :smt023
    Nepamirsk kad bandpasui reikalingas geras stiprintuvas kad jis gerai uzgrotu. Esu kelis kartus prasiknises bandpasus gamindamas, ir su lievais stiprais derindamas juos. Buvo davede iki nevilties jau maniau kad deze blogai paskaiciavau, bet galutiniam varijante pakeitus stipra atsistojo viskas i savo vietas be jiokio vargo. Taip kad sekmes darbuose :smt023

  8. #8
    Naujokas Raimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    49
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Del bandpass JL audio w3v3

    Citata Arunas B link=topic=6211.msg63790#msg63790 date=1185379555 rašė čia:
    Citata Raimissss link=topic=6211.msg63767#msg63767 date=1185310528 rašė čia:
    [
    tj moku,bet programos tiksliu duomenų neduoda..paskaiciuosiu su bassbox6 po to eksperimentuosiu su turiais,su portu Obandpass yra :supz: :supz: :supz: :smt020 :smt020 :smt023 :smt023
    Nepamirsk kad bandpasui reikalingas geras stiprintuvas kad jis gerai uzgrotu. Esu kelis kartus prasiknises bandpasus gamindamas, ir su lievais stiprais derindamas juos. Buvo davede iki nevilties jau maniau kad deže blogai paskaiciavau, bet galutiniam varijante pakeitus stipra atsistojo viskas i savo vietas be jiokio vargo. Taip kad sekmes darbuose :smt023


    dekui dekui Ojo zinojau sita bet sitas subas pagal paskaiciavimus labiausiai tinka closed dezei,bet tikiuos bandpass uzgros... :supz:

  9. #9
    Naujokas skerslita is on a distinguished road skerslita's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    46
    Žinučių
    37
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Del bandpass JL audio w3v3

    tai ar uzgrojo bandpasse ?
    Alpine CDA-9887r, Denon DCA-600, Diamond S600s HEX, JL Audio 500/1, JL Audio 12W6v2-D4

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT