Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 6 iš 6

Tema: Vw cc audio tobulinimas

  1. #1
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą Vw cc audio tobulinimas

    Sveiki. Isigyjau nauja auto, tad iskart prisikabinau prie audio sistemos. Pasidariau priekyje garso ir vibro izoliacija ir sumontavau i originalias vienas dvijuoste Blam relax r2x nuo org mago. Viskas kaip ir ok, bet noretusi daugiau zemo. Turiu suba 10w1v3-4 ir man lb kniedi ji ikist i 4th order bandpass ir porta per slidziu anga.muzika klausau ivairia. Man nereikia slegio ir nesiekiu aukstumu kokybeje. Noriu tiesiog tvarkingai, grojancios sistemos. Gal kam teko daryt bandpass deze sitam subui? Man skaiciuokle suskaiciuoja galine kamera 21litras, o priekime 17.2 litro. Kadangi apvalus portas lb ilgas gaunasi, tai daryciau slot porta. Programele nerodo oro greicio porte, tai nzn kokiu matmenu slot porta daryt. Beje, auto vw cc
    Last edited by kipsaz; 2023-12-13 at 08:53 PM.

  2. #2
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Koks magas? Jei org, tai tik vienas variantas per hi-low adapterius.

  3. #3
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    JL Audio subai kiek pamenu labai puikiai dirba ir uždarose dėžėse, nebūtinai vargti su bandpass. O norint galima elementariai pasiskaičiuoti, www.linearteam.org gana tiksliai tai daro.
    Kas link stiprintuvo pajungimo, vis tik pasiieškočiau kas padarytų linijinį išėjimą, su šių dienų galimybėmis tai gana nesudėtinga...

  4. #4
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Pasiskaitinejau foruma ir atradau, jog i b6 telpa 20tukai i prieki, o tai reiskia jog ir pas mane jie turi lyst. Tad gal geresnis variantas butu daryt galingesni prieki ir gal butu pakankamai man to zemo. Neteko girdeti, kaip groja ir ka gali 20tukai, tad nzn ko ir tiketis. Kadangi man esamu BLAM komponentu grojimas lb patinka, nors ir pigiausia serija, tad gal pabandyciau ikist taipogi BLAM 20tukus dvijuoste. BLAM relax 200rs. O kas del stiprintuvo, tai yra variantas ESX Qm four . Ten jau gali butu ir su laidais ( plug and play) su high level input. Magas tai yra originalus RNS310 . Daigtai nera aukstos klases, bet zmones apie juos kalba teigiamai. O ir kisenes nedraskys. Plus visko pajungimas butu lb paprastas.

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Nėra geras sprendimas, duryse esantis stiprus priešbosis pilname diapazone ardo visą kėbulą. Mašinoje norint turėti žemą dažnį subas būtinas.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Naujokas kipsaz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2013
    Amžius
    39
    Žinučių
    83
    Rep Power
    11

    Pagal nutylėjimą

    Arturai paklausiau taves ir palikau esamus komponentus. Isigyjau maga Dynavin d8 kuris turi atsira stiprintuveli, tai priekiui jo pilnai pakanka. ir nupirkau stiprintuveli subui steg dst850dii ( maziukas, bet smarves turi )
    Viskas kaip ir super, mane tenkina isskyrus viena, jauciu kad reikia pazaist su dsp nes jauciasi, kad kazkas ne taip.
    Bandziau su rulete matuot atstumus, reguliuot, bet kazka ne taip skaiciuoju. Gal kas padetu ta padaryt, plius, minus. O jau poto, pats is klausos pasidarysiu, kaip man gerai.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT